Jump to content

Ovo vredi videti


Recommended Posts

ima gore po crnoj gori :)

a recimo ono na zlatiboru je meni 1000x strasnije :) kada to prezivis kao klinac one krivine i sranja sve ti je smesno posle ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

i josh je napravljeno 1901 o0

verovatno su vezani bushili rupe i nameshtali konstrukciju, a posle su samo spushtali betonske ploche odozgo :)

Mene privlache ovakve akcije, extremno opasni sportovi pentranje skakanje itd. voleo bi da odem u Shpaniju jednog dana i proshetam ovom stazom ^^

ali ovaj baja sto to radi dok drzi kameru u jednoj ruci kad prelazi preko shipki i onih delova koji su kao shvajcarski sir, rispekt.

Link to comment
Share on other sites

u jbt.. ne znam za koje pare bih radio ovo..

nisu pare u pitanju nego nedostatak mozga :)

radio bih to za pare al samo sa padobranom :) mada je i onda rizično ako visina nije dovoljna da se padobran otvori...

pa meni se cini da ovaj lik ima padobran..ima ranac al sad ne znam sta je unutra :D a posle su shopovali pa kao bez ranca ali ima ga!

Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...