Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj kruko kuka ko drashko onomad, jbt, chak uzasnije.

почео да ради... критична друга година. ја сам побегао у војску.

:)

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

mislis da je vreme za vojsku? :)

redovnu matori;))

sad sam se vratio iz vojnog odseka, mi 81 moramo kao u septembru, poslednji rok, al pisao sam kao neku molbu za decembar, bla bla, zapravo ako dam ova 2 ispita sad onda mi ne bi bila frka da odem i u sept, ovako bi mi bio cim, videcemo, da ja dam ove ispite prvo:))

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

redovnu matori;))

sad sam se vratio iz vojnog odseka, mi 81 moramo kao u septembru, poslednji rok, al pisao sam kao neku molbu za decembar, bla bla, zapravo ako dam ova 2 ispita sad onda mi ne bi bila frka da odem i u sept, ovako bi mi bio cim, videcemo, da ja dam ove ispite prvo:))

mislim da cu ipak iskulirati [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

redovnu matori;))

sad sam se vratio iz vojnog odseka, mi 81 moramo kao u septembru, poslednji rok, al pisao sam kao neku molbu za decembar, bla bla, zapravo ako dam ova 2 ispita sad onda mi ne bi bila frka da odem i u sept, ovako bi mi bio cim, videcemo, da ja dam ove ispite prvo:))

..i taman stiglesh prvi dan u kasarnu kad PRC, srbija objavljuje rat shiptarima na kosovu, EU trupama i svima kojima to nije pravo!

Sta mislish onako na random, gde bi zavrshila tvoja jedinica? [roflmao]

BTW, posao je kul ako si i ti kul... zlatna krilatica danasnjih drustvenih preduzetja u srbiji...

PS: jutros u busu slusam neku ziku, klizimo kneza milosha lagano na dole, pogledam sa strane na kola koja prlaze,

crni peugeot veliki, unutra mali od palube AKA Jeremic, izvalio se na prednjem suvozackom ko da ga keva vozi na

piknik dok hitaju ka njegovome ministarstvu [roflmao] Kad je izvalio da ga ceo bus gleda, uspraviuo se u momentu,

valjda mu bilo glupo [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

..i taman stiglesh prvi dan u kasarnu kad PRC, srbija objavljuje rat shiptarima na kosovu, EU trupama i svima kojima to nije pravo!

Sta mislish onako na random, gde bi zavrshila tvoja jedinica?

ne brini torima, ako bude frke preporucicu tebe kao izuzetnog kadra da nam odrzavash opremu tamo:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

..i taman stiglesh prvi dan u kasarnu kad PRC, srbija objavljuje rat shiptarima na kosovu, EU trupama i svima kojima to nije pravo!

Sta mislish onako na random, gde bi zavrshila tvoja jedinica? [roflmao]

хехехехе...

прасе за Божић у старој престоници, царском граду. :)

PS: jutros u busu slusam neku ziku, klizimo kneza milosha lagano na dole, pogledam sa strane na kola koja prlaze,

crni peugeot veliki, unutra mali od palube AKA Jeremic, izvalio se na prednjem suvozackom ko da ga keva vozi na

piknik dok hitaju ka njegovome ministarstvu [roflmao] Kad je izvalio da ga ceo bus gleda, uspraviuo se u momentu,

valjda mu bilo glupo [:D]

ја бих вам и курац показао да сам он. [b)]

ne brini torima, ako bude frke preporucicu tebe kao izuzetnog kadra da nam odrzavash opremu tamo:))

њега ћемо да држимо на оку стално, драг ми је али морам да се уверим у његову посвећеност. [8D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasna poenta gimnazije, valjda je bolje da se covek zajebava u srednjoj, ionako je bitan samo faks :) naravno, i u gimnaziji je zeza, ali ima mnogo da se radi, pa je manje vremena za lalala

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

moje iskustvo govori drugacije :) zajebavao sam se u srednjoj, zavrsio faks u roku, i postao disha lol

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa brate i kod mene iz odeljenja je četvoro završilo ETF u roku al zato petnaestoro rade ko konobari lol

Kad smo kod toga, spominju mi baš nekih pet godina mature, nadam se da će da bude na otvorenom i neformalnog karaktera :) jebe mi se baš da se sređujem za kafanu.

Link to comment
Share on other sites

pa, verovatno bih i ja konobarisao da nemam firmu, a drzavni faks ne bih nikad zavrsio :P

u to je do jaja, mi se sami organizovali za tu petogodisnju akciju u kafanici, samo ekipa koja se druzila malo vise, nas petnaestak, bilo mnogo dobro.

uf, jos sat i 15

Escape_by_MWCrane13.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...