Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

edit 4 kru

ili morash da shorash brate =o))

Muskarcima sa penisima se tada digne penis i onda mozemo jos da spavamo bez da pisamo

Eto sad znas i to

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ustao kasnije nego sto je trebalo,mada eto,nista novo...

brzo da se spremim,pa na fucks na neke konsultacije,gluposti...posle moram da nadjem negde da kupim Fausta,da vratim u skolsku biblioteku jer sam izgubio onu koju sam uzeo :),pa onda na shishanje,i kuci...bice zanimljivo... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da prestanem da se cudim kako neki ljudi mogu da se retardiraju sa sopstvenim zivotima, samim tim i sa zivotima onih koji imaju bilo kakve veze sa njima. definitivno je tacno ono "An idle mind is the devil's playground". obilaziti takve u sto sirem krugu.

preskocio sam dorucak jer sam se usvinjio sinoc u kafani pa nisam bio gladan, i sad resio da presecem malo musli, te sam uzeo parce pice i jogurt. kao da sam progutao ciglu, fuj. definitivno sam se skinuo sa zdranja tog trasha iz pekara i sa ulice...

a na poslu bulja. juce smo napravili brda para, danas ni da zazvoni telefon...kapiram da ce zato da bude ludnica negde od dvojke, ako ne i ranije..za vikend sam isplanirao mini road trip, bice raspad u najavi. i ubacena mi je buva za letovanje, samo da vidim gde da skrpim pare :|

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

veleprodaja potrosnog materijala za stampace i kopire. T - 4 sata, sad krece da usporava vreme, oko 2 dostize kritican momenat kada kazaljka krece da se krivi unazad. i kad probije vikend barijeru u 16:00, pocinje da ubrzava, i ne staje do ponedeljka ujutru.

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jedem burek,pijem jogurt i mastim tastaturu.Kako do jaja.

@Corey

Generalni distributer za robu iz Kolumbije.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate ja se vudija bojim...pre neki dan ga pitao za neki link, on mi chovek poshalje i link i pass i sve sta treba ja klik ono "opa eset ti je blokirao pristup ovoj strani zbog bezbednosnog rizika"...i sad sta chovek da mu kazhe kad je prejak ;o)

Link to comment
Share on other sites

upala mi varijanta da se cimerisem sa dve ortakinje, mislim da cu da uletim, ne mogu vise da se razvlacim po kuci sa bratom, snajkom, i detetom.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

[motivational]

upala mi varijanta da se cimerisem sa dve ortakinje, mislim da cu da uletim, ne mogu vise da se razvlacim po kuci sa bratom, snajkom, i detetom. (ohohohohoho)

SUBTEXT

Sometimes it's sipmly too obvious.

[/motivational]

Link to comment
Share on other sites

Pitaj da li imaju adsl i neki sto za lap :) Ako imaju to je to :)

ima adsl, komp donesem sa gajbe i to je to...kako je suptilan ovaj kole :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...