Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakav usran dan.... nocas mi je neko izbusio zadnju levu gumu, a rezervna mi nije bila napumpana, a pumpu nisam imao. Dovucem se prevozom do posla, (ne koristite liniju E3, ide kroz ceo grad da bi dosla do bloka 61), onda krenem u banku da pustim neke virmane i napadne me roj nekih malih musica....jedva se istresem od njih....krenemo draga i ja kuci, samo sto smo izasli iz autobusa, uhvati nas onaj nehumani pljusak....mokri do gole koze.....usran dan.....odo da spavam...

Link to comment
Share on other sites

Istetovirao sam se!

Ne znam dal da se smejem ili placem :/

mukice. jel tribal ili japansko slovo?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@kruko

surova istina :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

^^taj rad, raspustam se tipa u cetvrtak, sisanje u petak ujutru :)

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

fora je , bar kod mene, ja se ne sisam redovno ( plus imam duzu kosu) tako da kad se sisam skratim je dosta, treba mi par dana da se naviknem , budem smesan na prvu uvek...ne volim tako da se pojavim u skoli odmah tako da :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

videla da mi je ivan oprostio duplu temu. sad mogu da zaspim. qnotj.

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

A ja budan. Bio sam umoran i legao u 20:45. Onda sam kao nesto spavao. U svakom slucaju ustao sam u 01:00. 4 sata sam ja spavao. Ludilo. I sad bih da spavam ali ne znam da li cu moci da zaspim. Ovo mi se nije desilo ne pamtim.

De si Exy.

Idem sa se ishishtim.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...