Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ima pravo. ja kukam mesecima vetj zbog tog prokletstva :]

значи и ти полако интуитивно спознајеш Теорију апсурда? [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma jok. Od faksa do zelenjaka peške sam se oznojio manje nego u basu za dva minuta.

Inače fala vam na savetima, osećam da ću daleko dogurati ako ih budem pratio.

стисни зубе и необавезно и лежерно се понашај. са висине и опуштено. за њих ти је важно да ствари поставиш да изгледа да је она тебе навела да је смуваш иако си био незаинтересован.

Ma kapiram sve, al trulo mi da je tretiram ko psa kad mi se već sviđa. Mada znam da je ta teorija 100% tačna, poslednji put kad sam se otvarao, epski sam puko.

A i ti si mi najozbiljniji ovde, tebe ću da poslušam [:D]

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

@topik.. kanim se uchiT.. sl nedelje 2ispita pa mali predah.. paaaaaaa.. splavarenje drinom za vikend..

na suncu oko 37C..

ne izlazim do 20h..

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ma kapiram sve, al trulo mi da je tretiram ko psa kad mi se već sviđa. Mada znam da je ta teorija 100% tačna, poslednji put kad sam se otvarao, epski sam puko.

A i ti si mi najozbiljniji ovde, tebe ću da poslušam [:D]

биће времена да је третираш на емо начин, кад је смуваш. преко трња до звезда. [:D]

ne inuitivno, nego empirijski :|

[:D][:D][:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ja nemam klimu

i zabole me za nju,otvorim 3 prozora i vrata i idemo...

ql..

meni ni promaja ne chini nishta.. jerbo sam sa zapadne strane pa kad opichi sunce ni roletne ne pomazhu..

klima.. hmz.. ne..

i da je iam.. u mojoj sobi bi i dalje bio pakao posle 13h..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

bio do faksa, stigao od studenjaka na novom do vuka za 26min omg wtf, nema saobracaja, busevi prazni, kao da je neka apokalipsa udarila, viozio se dzilasovim autobusom sa razduvavanjem, puno maloletnica u minicima i vrucim pantalonicama, slabo dekoltei enshto danas, e da, pozvan sam na 2 usmena, shto ce reci da sam polozio 2 pismena o/

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ima pravo. ja kukam mesecima vetj zbog tog prokletstva :]

Prekini sebe da krivis covece! Prosto takav si, ali i dalje si super drugar i covek!! [:D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Tako je! Narandžaste starke i karirane pantalone nemaju ništa s tim! ;D

A sad najozbiljnije, ne mogu da verujem da postoje žene koje su u stanju da ispale Ramzija. Za kakav se ti to šljam kačiš?

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Tako je! Narandžaste starke i karirane pantalone nemaju ništa s tim! ;D

A sad najozbiljnije, ne mogu da verujem da postoje žene koje su u stanju da ispale Ramzija. Za kakav se ti to šljam kačiš?

A?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kupao se na Adi danas omg i standardno sam se ojeo na butinama od prljave vode aaaargh!!

I udarilo me sunce i crven sam do jaja, al nema veze.

A i izgleda da sam ponovo usao u period kada padam pod uticaj jedne devojke.. Moracu nesto da uradim, bezhi mi kolosek. Danas se brijem i umesto pene uzeh dezodorans da prskam.. prso. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

chudo josh uvek neko nije iskoristio onu "e rekla mi tvoja sestra da ti kazem da ne dolazi "

moguce zbog toga shto ni ne znamo kakva ti ej sestra ni koliko ima godina:))

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...