Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ja bas necu ahahah nisam tako veeeliki jadovan :DD :D :D :DD

Ja jesam, vudu, idemo! I vreme nam ide na ruku, toplo je....:))))) Nece da bude ono :"Crni Ilija kupo si se u februaru mesecu" :))))))

Danas zaista fino popodne....:))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ok,jedno mega usrano veche

prvo u diskoteci ja i drug odemo da igramo sa nekim drugaricama i kad se vratishmo ovi sto su izasli sa nama otisli kuci,tad smo vec ja i drug popizdeli,zatim odemo shetamo gradom smaramo se i gde cemo kako cemo ajmo negde da odgledamo tekmu.Odgledamo sabijanje rusa sa sve skandiranje i psovanje prisutnih u lokalu sto mi je realno jedina svetla tachka veceri,posle me jos i rodjak ispali pa sam sav smoren i sjeban otishao kuci.

Sad cu da vas smorim do bola.

Link to comment
Share on other sites

ok,jedno mega usrano veche

prvo u diskoteci ja i drug odemo da igramo sa nekim drugaricama i kad se vratishmo ovi sto su izasli sa nama otisli kuci,tad smo vec ja i drug popizdeli,zatim odemo shetamo gradom smaramo se i gde cemo kako cemo ajmo negde da odgledamo tekmu.Odgledamo sabijanje rusa sa sve skandiranje i psovanje prisutnih u lokalu sto mi je realno jedina svetla tachka veceri,posle me jos i rodjak ispali pa sam sav smoren i sjeban otishao kuci.

Sad cu da vas smorim do bola.

jel se ovo rur sinergisao (lol) sa bebac.com?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...