Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Al' je danas vruce ... odlucio sam da obelezhim sve muzicke diskove u kolima, i to sam i uradio ;) Sad konachno iz prve mogu da pustim onaj koji zhelim da slusham. Onda sam bio da sipam benzin, i svaki put kad odem na taj beopetrol na senjaku iscima me neke oko kola. Svojevremeno neki deda hteo da kupi korsu, onda me sledeci put jedan pit'o "'de sam nash'o novu korsu c" a danas "kako rade ti magnat zvucnici?".

kakav caj laki?

hakka, to su neki ludi tajvanci i onda oni imaju celu svoju kuhinju od kojih je jedan od specijaliteta i chaj.

Sustinski, izmrvljeni zeleni chaj, zatim isto tako izmrvljen (tj. samleven je mozhda bolji termin) susam, pa semenke bundeve, pa kikiriki i josh poneshto. I onda taj tako dobijeni prah prelijesh sa malo vode i ubacis pirinach onaj "naduveni". Onda popijesh, pa posto ti na dnu josh ostalo tog praha opet sipash vode, i tako 3-4 puta i onda kad nema vishe "soca" onda si popio sve ;)

Link to comment
Share on other sites

A koja je razlika u odnosu na LCD za sobu?

U sobi je neki klasican iza 2003/4. 32 incha LOL

Mora da opicim malo sony na terasi, samo da navatam druga [8D]

Od danas muvam ribe sa recenicom "Imam LCD TV na terasi"

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Bio kod zubara na kontroli za fixnu, sad mi je nagurala neke gumice u usta(bez penala) i ne mogu poshteno usta da otvorim+moram da ih skidam kad god neshto jedem... a ja stalno neshto jedem! ;\ Posle otishao do teretane, odradio prilichno dobar trening, umoran sam k'o pseto sad. Idem da jedem, pa da se istushiram i vecheras idem sa drushtvom u Kraljevo... \o/

.

Link to comment
Share on other sites

Od danas muvam ribe.

A šta si radio do sad aman zaman?

Ja inače sad ne idem nigde i to je baš sranje. Mislim sranje bi verovatno bilo i da idem, al ovako je još veće. Al ću sebi da ispečem nešto masno i testasto da utolim nolajfersku tugu.

Kaže sad na dnevniku da će sutra biti žega ali postoje uslovi za dobro raspoloženje. Već vidim ove moje u malinama pod podnevnim suncem bez daška vetra kako se vrhunski zabavljaju, blago njima.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

nepismeni, jel istina da je u Kraljevu ima mnogo vishe u riba od mushkaraca :)

Ne znam tachno, ajde videcu vecheras shto vishe zenskog sveta da napipkam pa cu ti reci rezultate:)

A šta si radio do sad aman zaman?

Ja inače sad ne idem nigde i to je baš sranje. Mislim sranje bi verovatno bilo i da idem, al ovako je još veće. Al ću sebi da ispečem nešto masno i testasto da utolim nolajfersku tugu.

Kaže sad na dnevniku da će sutra biti žega ali postoje uslovi za dobro raspoloženje. Već vidim ove moje u malinama pod podnevnim suncem bez daška vetra kako se vrhunski zabavljaju, blago njima.

Voodoo_ involiuracesh i pravog emoa bre!!! Evo, chim ja dodjem u taj Beograd da uchim shkole, vodim te na pivo i da muvamo zenske! Moze? :)

.

Link to comment
Share on other sites

Zavrseno \o/

Trebalo je malo vise vremena nego sto sam planirao ali sam se resio silnih gluposti

A jedno pitanje za sve da ne bi otvarao temu:

D3 sto nudi sbb je zapravo neka vrsta hdtv programa ili cisto neka glupost za dodatno uzimanje para?

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

D3 sto nudi sbb je zapravo neka vrsta hdtv programa ili cisto neka glupost za dodatno uzimanje para?

D3 nije hdtv, vec samo prelaz sa analognog signala da digitalni, kazu da je slika nesto bolja, mada ja nisam primetio neku razliku :) E sad prednost je i tome sto imas i dodatne pakete sto se tice tv kanala, ima oko 6 paketa cini mi se.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam zasznao da je neka budala izrachunala da je 20. Jun najsrecniji dan u godini :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

veceras matura...

treba da pocnem da se spremam, a taaako me mrzi... boli me tiba :/

16:24

hmmmm??

U sobi je neki klasican iza 2003/4. 32 incha LOL

Mora da opicim malo sony na terasi, samo da navatam druga [8D]

Od danas muvam ribe sa recenicom "Imam LCD TV na terasi"

a to je za hvalu? :O pa nisam znao.

e pa imam i ja! ^_^ i koznu garnituru na terasi beat that!

Link to comment
Share on other sites

21 jun

letnja obdanica

pocinje leto

subota

Danas je najlepsi dan u godini.

I bio je lep :)

Vudu ocemo da ronimo ispod lukasa da posle fapujemo u vodi na klinke?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...