Jump to content

Moram se i ja obratiti savetu mudraca rura za pomoc


Recommended Posts

Naime ako je neko imao problem sa alergijama kao sto ja imam (osetljiva koza strasno, iskace crvenilo i sitniii plikcici gde je iziritiram, i brzo prodje) i uspeo je da je resi ili resava daj nek kaze gde i kako.

Isao sam vec na KBC bezanija, celog me izbodose prosle godine i nista ne nadjose.

Zadnje 3 nedelje kako se negde ogrebem po rukama, ledjima, pipnem neki karton prasnjav, imam goreopisane simtome koji kako brzo dodju tako i prodju i popizdeo sam.

Daklen, neka ustanova ili slicno ako opet ispitivanja na KBC failuju...hvala

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Preporučio bih magtnetna srca firme Energetic iz Nemačke. Imaju predstavnštivo u Beograd i stvarno je super. Leči dosta stvari, raspitaću se oko ta tvoja dijagnoza. Prijateljici je pomogao oko alergije od topola.

Javi mi se na privatna poruka ako hoćeš detalje.

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Imam letizen, receno mi je da ga pijem kad dobijem "napad"

Samo sto sam za 8 meseci imao potrebu 3 puta da popijem tableticu :) - cisto preventive radi.

Ali sad bas smara nezavisno pio/ne pio.

Cisto zelim da mi konacno nadju sta kako i zasto pa da to otkacim. Smeta mi na poslu posto cesto rljam po kutijama, prasini i slicno i malo mi neprijatno :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

chekaj shta je tachno pitanje :) ?

koliko znam alergija se ne lechi (mada i tu poslednjih par dina imaju neke munje sa nekim inekcijama al od par ljudi sam chuo da ne radi), mozhe da ti oslabi tokom godina ili da se skroz povuche.

delimichno stvar oko alergije je stvar imuno sistema, na svom primeru gde sam par dina gutao neke vitamine provalio sam mi se vremenom smanjilo ispoljavanje alergije .. ove godine sam pauzirao od vitamina pa mi je malo jacha reakcija, ali i dalje smeshna u odnosu na pre 7-8 dina.

da bi pristupio problemu kako treba morash prvo da utvrdish na shta si alergichan. to je ovo shto je kole dao, mada to rade sada skoro svuda koliko sam chuo. ja sam pre 12-15 godine (koliko je davno vishe se ni ne setjam tachko kad je bilo) radio na vma.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ja sam u prethodnih godinu dana dobio 4 puta alergiju i sva 4 puta sam za to vreme svirao elektricnu gitaru :D

true story majke mi :)

popijem svaki put po jedan presing i prodje bez problema

nisam bio da se testiram nasta sam alergican mada je verovatno na prasinu ili tako nesto ili cak neko zracenje gitare posto je imam vec 10 godina i nisam je odrzavao ni cistio :)

Link to comment
Share on other sites

Nisi ti Igore alergican na prasinu ili nesto drugo, zato ti nisu ni nasli na KBC-u kad su te bockali vec te iritira prasina + znoj tj. udje ti u pore po rukama ili gde vec pa nastane to crvenilo. Meni se to isto desavalo. Operes ruke pastom i prodje zar ne?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ja sam u prethodnih godinu dana dobio 4 puta alergiju i sva 4 puta sam za to vreme svirao elektricnu gitaru :D

true story majke mi :)

popijem svaki put po jedan presing i prodje bez problema

nisam bio da se testiram nasta sam alergican mada je verovatno na prasinu ili tako nesto ili cak neko zracenje gitare posto je imam vec 10 godina i nisam je odrzavao ni cistio :)

batice, ti si alergican na zhivot :D

Link to comment
Share on other sites

Nisi ti Igore alergican na prasinu ili nesto drugo, zato ti nisu ni nasli na KBC-u kad su te bockali vec te iritira prasina + znoj tj. udje ti u pore po rukama ili gde vec pa nastane to crvenilo. Meni se to isto desavalo. Operes ruke pastom i prodje zar ne?

Mozda.

samo sto mi reakcije zbog kojih sam isao na testove nisu bile ni malo naivne, a sad se javljaju blaze ali stalno...no nebitno odo sad opet na kbc polako :)

fala svima

chekaj shta je tachno pitanje :) ?

koliko znam alergija se ne lechi (mada i tu poslednjih par dina imaju neke munje sa nekim inekcijama al od par ljudi sam chuo da ne radi), mozhe da ti oslabi tokom godina ili da se skroz povuche.

delimichno stvar oko alergije je stvar imuno sistema, na svom primeru gde sam par dina gutao neke vitamine provalio sam mi se vremenom smanjilo ispoljavanje alergije .. ove godine sam pauzirao od vitamina pa mi je malo jacha reakcija, ali i dalje smeshna u odnosu na pre 7-8 dina.

da bi pristupio problemu kako treba morash prvo da utvrdish na shta si alergichan. to je ovo shto je kole dao, mada to rade sada skoro svuda koliko sam chuo. ja sam pre 12-15 godine (koliko je davno vishe se ni ne setjam tachko kad je bilo) radio na vma.

fala fala.

pitanje je gde je dobro mesto za utvrdjivanje / analizu, jerbo nemam zivaca ni vremena da se vucem po lekarima :)

plus kazem, na kbc koji vazi za super mesto nisu uspeli nista da mi nadju

bah verovatno cu zavrsiti kod neuropsihijatra :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ima u Djavoljoj varosi jedan izvor, zove se, Djavolji izvor, gde istice prirodno kisela voda od 1,5pH. Kazu da ta leci sve kozne bolesti. Nije doduse ispitana bakterioloski. Sto je jos vaznije kazu i da povoljno utice na zgaravicu, tako da imas sve u jednom!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ma kupi Claritine i zavrsi

Ja sam alergicna na 1000 stvari: prasina, crni luk, lubenica...Wulfgar :)

Ovaj lekitj sigurno pomaze.

I uradi alergotest...

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam alergichan na ujede insekata, zna neko kako se to lechi? :) Chisto da ne umrem ako me nekada ujede strshljen :)

Ja sam alergican na ujed buve.

Pojave mi se plikovi po celom telu,i meni licno,pomaze Fenergan,te mi se osip povuce za 2-3 dana.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...