Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

meni ne izgleda jadno...ok scene nisu kao na zapadu jer nemamo taj budzet i tehniku ali kapiram da je pricha, zaplet na nivou prosechnog zapadnog "need-for-speed" filma

btw jel su ovog lika na kraju, ne filma nego inache, uhvatili?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

meni ne izgleda jadno...ok scene nisu kao na zapadu jer nemamo taj budzet i tehniku ali kapiram da je pricha, zaplet na nivou prosechnog zapadnog "need-for-speed" filma

a kako su efekti i gotivna kola jedina poenta tipičnog zapadnog need for speed filma, dolazimo do toga da ovaj film nema poentu.

Link to comment
Share on other sites

a kako su efekti i gotivna kola jedina poenta tipičnog zapadnog need for speed filma, dolazimo do toga da ovaj film nema poentu.

da, ali ovaj film ne bih gledao prvenstveno zbog efekata nego da bih saznao nesto o atmosferi beograda 70tih i o urbanoj legendi o kojoj malo znam i koja nije reshena, koliko ja znam.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da, ali ovaj film ne bih gledao prvenstveno zbog efekata nego da bih saznao nesto o atmosferi beograda 70tih i o urbanoj legendi o kojoj malo znam i koja nije reshena, koliko ja znam.

upravo to.

prica je bas lozacka i to se sve tada nekako zataskalo i ima milion verzija sta se na kraju desilo, tako da film ima potencijal da bude zanimljiv. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

da, ali ovaj film ne bih gledao prvenstveno zbog efekata nego da bih saznao nesto o atmosferi beograda 70tih i o urbanoj legendi o kojoj malo znam i koja nije reshena, koliko ja znam.

šta ćemo onda sa zapletom koji je na nivou fast&furious? zapetljao si se, igice :)

film će da bude govno, verujte mi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...