Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

da, ali fast & furios je verovatno apsolutna izmisljotina, ali ovo je snimljeno po motivima priche koju mi je prichao i moj cale tako da opet, ovo je daleko interesantnije od F&F. ZNash ono kad napishu na pocetku filma "Based on a real story"...

i nemoj da si party pooper...domaci film koji nije o ratu, seljacima i deci (mi nismo andjeli 2 i 3 npr) treba podrzati

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da, ali ovaj film ne bih gledao prvenstveno zbog efekata nego da bih saznao nesto o atmosferi beograda 70tih i o urbanoj legendi o kojoj malo znam i koja nije reshena, koliko ja znam.

Tipa su zvali Vlada Opel, navodno je dve nedelje skoro svako vece jurcao Slavijom gde ga je cekalo hiljadu ljudi, panduri mu nisu mogli ama bas nista sa kechevima i tristatjima. Jedne veceri se slupao u autobus ali je masa okruzila Porse i zastitila Vladu od murije. Kasnije je uhapsen jer ga je neko druknuo i osudjen na, mislim, 4 godine zatvora. Sredinom 80-ih je poginuo u saobracajci, koliko se secam podleteo je pod kamion.

Eto toliko od mene ;)

/edit

Zaboravih da pomenem da je ukradeni Porse pripadao Goranu Bregovicu i da ga je Vlada ukrao tako sto ga je zamolio da ga preparkira. To je i Bregovic potvrdio.

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

MAZDA 3 mps - ne secam se da sam ikada video antropomorfniji auto.

Btw lepa vest za sve ljubitelje BMW-a - Kris Bengl napustio firmu

ne vidi se ceo ali je jasno kako ce izgledati

drugi restajling aktuelne generacije Klija

clio_restyling_1.jpg

po mom misljenju sve gore i gore izgleda klio. Original poslednje generacije je delovao odlichno.

Kada ne bi postojao Sitroen, mislim da bi francuzi bili nacija sa najruzhnijom gamom automobila. Ne mogu da se setim renoa a pogotovo pezoa za koji mogu da kazem da je bash lep

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Hm, pa bas nije nista spec...

Meni je zanimljivije to sto je nazvan "DS" koncept, jer najavljivali su povratak nekadasnje "ajkule" (DS) u Citroenovu gamu.

edit: Aha, nasao sam - ovaj mali gore ce biti jedan od tri potpuno nova modela koje Citroen planira da ubacuje u gamu od 2010. Svi ce imati oznaku DS (Different Spirit) i verovatno ce biti u igri DS3 (ovaj malisha gore), DS4 (neki urbani C4) i DS5 (buduca ajkula:). Dakle, ovo mu dodje kao neki premijum segment u okviru Citroen-ove (buduce) ponude.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...