Jump to content

Eurosong 2008 - veliko finale


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa kad je pola Makedonije Albanci...

Al najbolji su komentatori, "u, Švajcarska, tu imamo veliku dijasporu". Krk, 8 poena Albanija, IMAJU I ONI LOL!

i mi 12...tako da nisu bili daleko...

sve u svemu,gg,mnogo su isfurali tu Rusiju,sve su dali ove godine da pobede,i isplatilo im se...

Beograd i Srbija definitivno mogu biti ponosni na organizaciju...

@zanimljivosti u organizaciji prosle godine u Finskoj ucestvovalo je 2500 strucnjaka...ove godine kod nas samo 25...SVAKA CAST !!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pricajte sta hocete meni hrvati bili najbolji

hoho

:)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Spanac se ocigledno dobro zeza i zato je i doshao tamo :) Prateca ekipa mu nesinhronizovano igra, ima gitaru za decu, bash ga briga :)) Onaj francuz je izgleda dosao iz istog razloga s tim sto je izgleda radio nesto sto ne treba, ili se rezhija pogubila, jer mu jedan deo pevanja kamera skoro da nije ni pratila koliko se izgubila :)) Sa druge strane mi je ok sto BiH nije doshla do nekih od top 3 mesta, mnogo mi je pesma bila glupa sta god vi ovde rekli :) U svakom slucaju, pored jedne do dve loshije/bolje plasirane pesme, poredak na kraju je ok.

Kole, ono, sve je kul, ali albanija "zvuci dobro" a riba zvuchi kao da se raspada (deluje da ima dobar glas ali ocigledno ne zvuci dobro kad se prenosi preko tv-a) a sa druge strane izraelac "nema glas" a lik izvlachi sta hoce od nota + je pobedio u izraelskom idolu :))

Sto se tice rezultata, ok, bio sam tu negde ;) pobedili Rusi, tu su i Ukrajina i Grchka ... po meni se Gruzija mozda plasirala malo slabije nego sto sam mislio, a bogami i Hrvati su ispali bash loshi. Ne zato sto im je pesma dobra, nego zato sto su oni uvek "tu negde" pri sredini mozda malo bolje, sad su bash bili loshi.

Od prijatnih iznenadjenja izneo bih Norveshku koja po meni nije nesto preterano Eurosong pesma i bas zato me obradovalo sto su prosli u finale a i veceras bili ok. I ja sve vreme kao i kole imam utisak da je pesma "americka" s tim sto mene pesma podseca na neku americku pevacicu a ne sam glas.

Turci, mislim da bi prosli mnooogo bolje da su pevali na engleskom. Jermenija i Ukrajina sve kul, Grkinja bi opusteno pobedila da nije "istocnog bloka". A i to je zanimljivo, za grchku glasaju kipar, albanija i nekad mi ubacimo poneshto, oni nemaju neki veliki "blok" da glasa za njih ali uvek prodju ok. Medjutim, ruje i SSSR mu ga bash dadoshe ove godine, Rusi prvi, Ukrajina druga, Jermenija tu blizu ... cak i Azerbejdzan koji je meni LOL proshao je ok.

sta bi sa svim onim emisijama i audicijama na rtsu oko novih voditelja.. ispala a? ccc

Pa oni su vodili iz backroom-a, to su im dali da rade nakon sto su pobedili :) Fora je bila "voditelji eurosonga", ali nisu rekli da ce biti voditelji iz "green

room-a" :))

A sto se nas tiche, nismo ni mi toliko loshe proshli kako smo mogli. Ja sam od prvog dana rekao da mi nije ta pesma za Eurosong, vec smo to isfurali. Etno zvuk, neshto sa pesmom ima Zheljko, mis'im, dajte da neko drugi otpeva neshto, mozda ume :)

Link to comment
Share on other sites

moji favoriti su bili jermenija i izrael (omg kako mi je dobra pesma), mislila sam da ce da pobedi grcka... no nisam nezadovoljna rezultatom :)

a sestra optimista uplatila 200 kinti na jelenu tomasevic :D

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

kapiram zasto su rusi uvek u vrhu, ali ne kapiram zasto iz godine u godinu salju nekog ghaywarda sa ghaywrdsom pesmom, koja nije ni za k.

ukrajinka nema smisla koliko je dobra

nova sex fantazija:

ukrajinka, jermenka i grkinja na gomili!!!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

mislim da je moja greshka bila sto sam slushao iz druge sobe dok sam prevodio nesto odnosno da svi imaju neki vetji insight kad i gledaju i slushaju + posvete svu paznju

also 1 - izrael ne znam o kom glasovnom dijapazonu prichamo ali daj lik cvili/cedi ga po arapski za sve pare, to nije moja sholja chaja

also 2 - albanka ne znam koliko je bila losha lale ali glas joj je bio sasvim slushljiv/nisam uspeo da chujem taj "raspad" =o))

i dalje tvrdim da kad ih ne gledash portugal ima najbolju pesmu, nemam pojma o chemu peva al je mngoo ubavo

Link to comment
Share on other sites

also 2 - albanka ne znam koliko je bila losha lale ali glas joj je bio sasvim slushljiv/nisam uspeo da chujem taj "raspad" =o))

Kole, sa svim duznim postovanjem, Albanka je bila muchenje za slushanje. Mozda bi trebao da nesto uradis po pitanju zvucnika na TVu. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

i dalje tvrdim da kad ih ne gledash portugal ima najbolju pesmu, nemam pojma o chemu peva al je mngoo ubavo

Portugalka peva o tome kako je stigla do 70 levela sa svojim Blood Elfom ;))

Ali me bash zanima sta ce generalno da rade sa tim glasanjem itd. Jer definitivno UK, Francuska i ti zapadnjaci nikad nece pobediti, osim ako ne peva neko mnogo mnogo poznat na primer, a opet ni zhiri mozhda nije bash reshenje, jer tu tek mozhe da bude namestanja, sta ga znam.

Link to comment
Share on other sites

omg! znachi da je igrala belfa vishe nego ja =o(

za glasanje si verovatno u pravu al sa druge strane ko ih jebe jednakije od ostalih ;oP nek vide kako je bilo italiji sve one godine kad su slali pobednika san rema da bi isti bio na zachelju tabele (i onda pobedili sa lol politichkom pesmom tota kotunja)....nije red ;o)

u principu mislim da se ciljne grupe ovog takmichenja i dalje super zabavljaju bez obzira na glasanje i da nece menjati prpopozicije glasanja neko vreme...

@dovla - mogutje, al kazhem iz druge sobe + smanje od pola mozga zvuchalo je bolje nego mnogi drugi takmichari ;o))

Link to comment
Share on other sites

Mislim da qele znaci "dodji",a pesma ide "come qele,move qele" LoL :) al dobra je pesma,bolja nego ruska!

Al jadno je stvarno,vise ljudi glasa za susede ma kakva god da je bila pesma,tako da stvarno treba da sabija neka pesma sa zapada da bi pobedila :)

Bugarska 12 poena Nemackoj wtf? I Spanija(ili Portugalija) 12 rumuniji? :p A pritom obe pesma su sranje

Link to comment
Share on other sites

Kako je krenulo glasanje ja sam krenuo da se kristim levom i desnom kakvi su nebulozni poeni bili davani al ok posle je sve doshlo na svoje mesto i pobedila mi rusija :)

gg sad mogu napokon da se odmorim

Kachim posle klip da vidi nashta izgleda masa kad krene oro

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Spanac se ocigledno dobro zeza i zato je i doshao tamo :) Prateca ekipa mu nesinhronizovano igra, ima gitaru za decu, bash ga briga :)) Onaj francuz je izgleda dosao iz istog razloga s tim sto je izgleda radio nesto sto ne treba, ili se rezhija pogubila, jer mu jedan deo pevanja kamera skoro da nije ni pratila koliko se izgubila :)) Sa druge strane mi je ok sto BiH nije doshla do nekih od top 3 mesta, mnogo mi je pesma bila glupa sta god vi ovde rekli :) U svakom slucaju, pored jedne do dve loshije/bolje plasirane pesme, poredak na kraju je ok.

voditelji su prokomentarisali nesto u fazonu: ako ste mislili da je rezija lose prenosila nastupa (ime francuskog izvodjaca), varate se... on je insistirao da mu tako izgleda nastup preko TV-a... :D

i da... slazem se za turke... refren na turskom bas lose zvuci...

kapiram zasto su rusi uvek u vrhu, ali ne kapiram zasto iz godine u godinu salju nekog ghaywarda sa ghaywrdsom pesmom, koja nije ni za k.

ukrajinka nema smisla koliko je dobra

nova sex fantazija:

ukrajinka, jermenka i grkinja na gomili!!!

jbg... na poslednja dva eurosonga dobijaju pesme sa jakim emocijama... kad na to dodamo dijasporu i veoma neobican i dobro osmisljen nastup, dobijemo pobednika...

bilo je stvarno dobrih pesama iz razlicitih zanrova, tako da mislim da su ljudi generalno zadovoljni izborom pesama...

ali francuz je OTAC, a i laka je zasluzio mnogo bolji plasman (mada KONTAM da je bilo nemoguce prevesti tekst na engleski, a da na srpskom, khm khm, bosnjackom, to nije bas bilo razumljivo random glasacu na ovakvom event-u)

Portugalka peva o tome kako je stigla do 70 levela sa svojim Blood Elfom ;))

Ali me bash zanima sta ce generalno da rade sa tim glasanjem itd. Jer definitivno UK, Francuska i ti zapadnjaci nikad nece pobediti, osim ako ne peva neko mnogo mnogo poznat na primer, a opet ni zhiri mozhda nije bash reshenje, jer tu tek mozhe da bude namestanja, sta ga znam.

ako narod na plebiscitu ponovo odluci da bude jugoslavija bolece nas kurac za evroviziju :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ali rasprava o pishljivom eurosongu... to samo na ruru ima :)

evropski rur za evropsku srbiju... :p

Link to comment
Share on other sites

voditelji su prokomentarisali nesto u fazonu: ako ste mislili da je rezija lose prenosila nastupa (ime francuskog izvodjaca), varate se... on je insistirao da mu tako izgleda nastup preko TV-a... :D

Procitao sam to negde na nekom stranom sajtu, lik je trazio ludu kameru [:D]

Overite Laku http://www.youtube.com/watch?v=SqsGycw2Ams [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...