Jump to content

Nike reklama


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mogli bi ceo film ovako da snime :)

Mimo reklame, stvarno bi mogli neki film da snime u ovom tripu iz perspektive glavnog aktera.Ne znam da li je mozda radjen neki film tako?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

reklama je vr' vr'ova,moram da pogledam taj cloverfield...elem naj deo mi je kad ga obore na kraju i kad ulaze na stadion,holandija...da se najezis

e da i pocetak kad ga skautuje venger :)

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ISEREM VAM SE NA REKLAMU

Svi koji su izfrustrirani i primili bi moje kenjanje k' srcu nek ne otvaraju spoiler jer izrichito kenjam po reklami kao i fudbalskom kao i sprpskom mentolizmu - jer mi se kolichina spominjanja ove pretardirane reklame u zadnjih nedelju dana popela na kurac. Tako preterano kenjam. Na reklamu.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

Znachi reklama ko reklama je goli kurac, predpostavljam da iz cele reklame treba da se nasluti da svi igrachi u dotichnoj furaju Nike ili shta Nike je napravio fudbal? A ne Nike se samo izdrkava?

Drugo popishanili ste se shto snimaju iz njegove perspektive ko da zhivite u 80tim ili 90tim pa je bozhe me sakloni ovo enormno dostignutje...jebeni cloverfield sa budzetom nula je snimao tako.

Ok dobra je reklam, ne kazhem, iako je kompletno nepraktichna - mislim nije reklama - tj kao reklama je sushto g-o-v-n-o...nego je klip...sa YouTube...tamo treba stoji, nema veze sa Nike-om - de se spominje nike? Na pochetku i na kraju, dojaja.

Al usvs brate nije 9 svetsko chudo ko shto svi prave od nje...te ovaj mi kazhe reklama imba te ovaj te onaj te ovde topic te onde topic te ovde jbt celoj Srbiji se zhivot vrti oko lopte zato je i u takvom kurcu (ok ima tu i kocke i notjnog zhivota), kontam da je ista reklama samo da nije fudbal da ne bi donela takvu reakciju.

ISEREM VAM SE NA REKLAMU X2

A da, i give me back my #parametar kolko vetj traje reklama# of life.

P.S. Edit, vidi gotivan je "Center Text" [:D]

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...