Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

promenio sam nick, po prvi put za 6 i po godina na forumu :) sutra ustajanje i pola 7 za ambasadu, a zab;o sam, kukala mi majka...

ОМГ!!!!

говнотрон!!!

Круле, није све тако црно...

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate, shta si promenio nik, vishe mi nisi prijatelj;)

za sve je kriv grad u Svedskoj [b)]

kruko izdao hard kor =o(

i'm da spavam...gn all

ОМГ!!!!

говнотрон!!!

Круле, није све тако црно...

:*

_larry__by_neek_zique.gif

brate sta vam je, promenio sam iz zajebancije, vraticu za 90 dana ;) sredio sam za vizu, u petak palim preko, dalje od ovog sranja bar tih desetak dana.

nocas nisam ni trenuo, u nekom uzasnom fleshu sam...

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa i ja to mislim, samo se tripujem da li cu danas popodne ili sutra _larry__by_neek_zique.gif

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

u koje pare da će mi kruko tražiti da mu vratim nick ranije :))

pa ako izdrzi do petka,sva je sreca da ce to biti tek za 15-20 dana:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa ovde onda mora da padne neka opklada. u koje pare da ga necu menjati 90 dana? :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

evo, ocesh da pokushash da povratish one banancice, duplo ili nihsta:)

'ladno sam zaboravio na to :)

deal, ivane seci :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dobio 5 iz istorije,dobio 5 iz sociologije,i mislim da sam sabio pismeni iz srpskog...STA TI NIJE JASNO?!!??!?!!111

sad da spavam,a posle moram da napisem rad na temu "komercijalizacija kinematografije i televizije"...ako neko ima neku ideju,nek se ne stidi... :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo i one price sto sam obecao...

Uzmi pola minute i pročitaj ovu priču jer je stvarno nešto posebno:

Dva muškarca, obojica jako bolesni zajedno su ležali u bolnici. Jedan od njih je svaki dan imao mogućnost sediti u svom krevetu zbog izdvajanja vode iz njegovih pluća. Njegov krevet je stajao uz jedini prozor u sobi.

Drugi muškarac je morao stalno ležati na leđima.

Brzo su se upoznali i razgovarali po ciele dane. Pričali su o svojim porodicama, svojim domovima, poslu, gde su bili u vojsci, i gde na odmoru. Svaki dan je muškarac koji je sedio uz prozor opisivao drugome muškarcu stvari koje je vidio vani.

Muškarac na drugom krevetu je počeo živeti za te jednosatne trenutke kada je njegov prijatelj sedeo i pričao o događanjima i bojama vanjskoga svijeta. Prozor je gledao na park uz jezero s labudovima.

Guske i labudovi su se igrali u vodi, a mala su deca spuštali svoje male čamce u vodu.

Mladi parovi su zagrljeni šetali uz cvieće svih boja. Veliko, staro i snažno drveće je ulepšavalo pokrajinu, a u daljini su se videla svetla grada.

Kada je muškarac uz prozor detaljno objašnjavao sve to, njegov je prijatelj na drugom krevetu zatvorio oči te zamišljao sve te slikovite prizore.

Jednoga dana mu je muškarac uz prozor opisivao paradu, koja se kretala uz jezero. Bez obzira što njegov prijatelj nije čuo tu muziku, on ju je video u svom umu. Tako su prolazili dani i nedelje.

Jednoga jutra je sestra doniela vodu za umivanje i uz prozor pronašla tielo muškarca koji je u snu mirno umro. Bila je tužna i pozvala je medicinsko osoblje koje je tielo odnielo van.

Odmah kada je to bilo moguće, drugi muškarac je zamolio da ga pomaknu uz prozor. Sestra mu je sa zadovoljstvom udovoljila, pobrinula se da se je udobno namestio te ga ostavila samog.

Uz veliki napor podigao se polako na laktove kako bi po prvi puta ugledao vanjski sviet.

Konačno je imao priliku sam uživati u vanjskim ljepotama. Pogledao je kroz prozor i ugleda prazan zid.

Muškarac je pitao sestru koji je to bio razlog da je pokojni prijatelj tako liepo opisivao stvari u vanjskom svijetu. Sestra mu je rekla da je bio sliep i da nije mogao vidjeti zid koji je stajao ispred prozora. Reče: >A, možda je htio usrećiti vas?<

Epilog: Neizmerna sreća leži u usrećivanju drugih, bez obzira na naše uslove. Podeljena tuga se raspolovi, a kada delimo sreću ona se podvoji.

Ako se želiš osjećati bogatim tada prebroji stvari koje ne možeš kupiti novcima. >Danas je dar, zato se zove sadašnjost<.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

imam ja nesto bolje i sazetije: jedi pij veseli se, i na zivot poseri se _larry__by_neek_zique.gif

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...