Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobar ovaj osx :)

omg!

lol, gledam tamo u softveru i vidim da je Dži rekao da je instalirao OS X i da utisci slede, i mislim se koji moj mi je onda tražio Windows, kad ono nije Dži nego Ivan :)

ova banana je napunjena! jel radi taj osx na amd x2? :) tu mi stoji negde na disku a nikako da se iscimam

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma jok bre nego konachno je proshao i crkveni razvod (lichno nisam imao ideju da spc radi te akcije ali eto i oni se modernizuju ;o))

Ova rečenica kao da nema veze sa mnom, ali zapravo ima....uvek se iznenadim, što reče Muta u reklami za Kinder jaje [freak]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

raspad grla :\

sutra palim do bg-a da se vidim sa zenom, pa u subotu kuci, pa kod ortaka na rodj, pa u nedelju radim izbore.

kako volim te overkill akcije, narocito kad sam bolestan kao pas....

odo da odigram dotu da se relaxiram :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

lol, oboje odlichno znamo da se lazhesh...

koliko sam ja puta tako govorio sebi - e sad cu malo da dremnem/izadjem/odgledam nesto a uchicu jutro, navicu sat i probudicu se ranije...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

lol, oboje odlichno znamo da se lazhesh...

koliko sam ja puta tako govorio sebi - e sad cu malo da dremnem/izadjem/odgledam nesto a uchicu jutro, navicu sat i probudicu se ranije...

To se i meni pre neki dan desilo, navio sat da ustanem u 7 da ucim, probudim se vidim 11:40.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

ja kada ujutro trebam obavezno da budem negde rano, posto me ni tri budilnika ne mogu probuditi ni u sekvenci od po pet minuta, imam trip da spavam na podu, odnosno na onom dusheku na naduvavanje koji naduvam minimalno jer sto mi je podloga tvrdja - to mi je "plitji" san. inache ovako, probudim se, prosetam do drugog kraja sobe, ugasim budilnik/telefon i kazem sebi "ajde josh samo pola sata, dok je krevet josh topao"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Koja je fora ?

Preko dana mi skroz ok grlo manje vishe, jedva da se zakashljem.

Kako dodje notj tamo me grlo odseca i ne mogu da prestanem da kazheljm :(

edit: Undead Warlock ftw !

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Koja je fora ?

Preko dana mi skroz ok grlo manje vishe, jedva da se zakashljem.

Kako dodje notj tamo me grlo odseca i ne mogu da prestanem da kazheljm :(

edit: Undead Warlock ftw !

promeni profesiju :PPP (ko je razumeo , razumeo)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...