Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio u bg-u na oqpu #metalheadsa...

voodoo jbg, zaboravih da ti uzmem broj fona, pa da te iscimam da dodjes :\

osim toga, nista posebno.. spava mi se za sve pare, al sacu napravim kafu, ne dam se ja hohohoho

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ladno umro deka Hofmann pre neki dan... RIP, svet neće biti isti bez njega :)

@topic:

ceo dan nešto jurio po gradu evo tek sad našao vremena za dnevnu dozu interneta. Kapiram da ću sutrašnji da prespavam ceo ... jbm ti ovakav vikend ne mogu ni da se odmorim ko čovek

Link to comment
Share on other sites

ladno umro deka Hofmann pre neki dan... RIP, svet neće biti isti bez njega :)

@topic:

ceo dan nešto jurio po gradu evo tek sad našao vremena za dnevnu dozu interneta. Kapiram da ću sutrašnji da prespavam ceo ... jbm ti ovakav vikend ne mogu ni da se odmorim ko čovek

102 dine ... a rokao se ko zna cime... buaaaaa [roflmao] ... stvarno rip baji.. cikica je bio legenda

Link to comment
Share on other sites

basket na adi kod tribina ?

ko rola ?

bice nas nekoliko. absolute, dovla, neo, kali, ja cu igrati i ti recimo.

kapiram da ipak jedan dan nekoliko nas nece moci da dodje, tako da cemo sklopimo ekipu i igramo protiv random timova na adi i drzimo teren dok nas ne oteraju :]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

al se busamo u grudi jebote osecam da ce doci neki likovi i odrati nas 21 -0 :D

veceras sam ponosan na sebe :D

Jedino ako im Kole bude igrao pleja, centra i krilo :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Odradio 5km i vežbe, sad na neki turnir u tenisu (igra mi sestra), pa popodne basket (ako ne padne zla kiša), pa ondak sa nekim društvom....

Eh, sutra posao...doh!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

bakuta mi pala dok je neshto prenosila u vikendici... dal je zapela o stepenik, ili tako neka glupost. sve u svemu, sjebala kuk i nogu. i ja pizdim shto nisam ostao chuku vremena duzhe u jebenoj vikendici da joj pomognem da sve sredi...

nw rise bate :(

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Al' sam neshto spav'o dugo danas, ne znam sta mi bi ... nije do 12, tad bih se bash raspao.

Juche sam inache vozio po onoj najgoroj kishi po autoputu, vrlo interesantno jedno iskustvo. Nije neka frka i to, nego k'o u filmovima brisachi ne mogu da ochiste shoferku koliko pljushti.

Danas malo laganiji dan i definitivni zavrshetak svih ovih praznika i praznovanja koja su se odvijala proteklih nedelja, pa guzva sve do letovanja :)

Link to comment
Share on other sites

bice nas nekoliko. absolute, dovla, neo, kali, ja cu igrati i ti recimo.

kapiram da ipak jedan dan nekoliko nas nece moci da dodje, tako da cemo sklopimo ekipu i igramo protiv random timova na adi i drzimo teren dok nas ne oteraju :]

E kad Nemanja ide, moram i ja. Odrao me je u kuglanju, moram da ga oderem u basketu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...