Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bash sad gledam nesto i vidim da ima vise od 3 godine kako sam na RURu.

i zamisilm se... jebote chovek kako godine prolaze. posebno shto sam se pre nego shto sam pogledao koliko sam tacno na RURu, pokusao da procenim i kao "mozda godinu i po...". i ono 3+...

godine lete

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kole, druže, prestigao si me..:)

Trk na pijacu po još koju kilu mesa pa da se krene u vikendicu...

Moram priznati da davno nisam jeo ukusniji roštilj od onog na Lidu....Taktička priprema za današnji krkanluk...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

To mi svi trazhe :D

pa jel sam ja svako! nemoj da posle stenjesh na exitu lepo sam ti rekao :) :*

btw obavezno posveti neko vreme luci poslednji put kad sam bio u Amsu bilo je pun kurac stvari tamo da se vidi.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ustao u 11.30,sredio se i gledao film do sad...

sad cu da uzmem da citam knjigu,pa cu mozda sa devojcicom prosetati do Kosutnjaka cisto da vidim kako je...

pa veceras moram da pogledam barem jos jedan film...

gotovo sa zajebancijom,mora da se sprema za fucks ! ! !

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ustah odvaljen, popio boga oca juce, joj kako sam se prekino, teo sam da ustanem tipa u jedanes i skonto sam da sam mrtav pijan i dalje i da nema sanse...

deco, dobar has je lek za morning after:) sacu neke bifteke da srokam i zivot opet ide u ful

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobio sam zaduzenje na Eurosongu,bicu na Info pultu u Sava centru...sto je extra,jer je to rad sa stranim novinarima i delegacijama...i to samo spika na engleskom...full!

Lol gej,sta ti kazu drugari sa tribine sto ces da budes dobar prema gejevima ? :)))))

To mi svi trazhe :D

Inace imaju i specijalizovani shopovi za to, recimo pakovanje od 5 spremljenih rizli sa sve flopom za 3 evra, onda neke mega gigant rizle, itd itd

a u tim kofi shopovima se vutra kupuje za valjda 7 evra 3 grama ili tako nesto, ne znam tacno

E mnogo si mi ti sumnjiv sa tim cenama :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bio do kosha...nema zive dushe..ja shutirao malko..milina:)

juju stari dobri dani. jos samo 25 dana i eto mene na adi visim po ceo dan. ako neko hoce basket da pici samo se javite. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...