Jump to content

Kulinarske tajne rura! :P


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa pohujesh kao i sve ostalo samo shto kad ih uvaljash u prezle vratish loma u frizhider da se sve stegne. znachi ono za poh klasika: brashno, jaja, mleko. i pechesh na tiganju dok ovo oko ne porumeni. nikad nisam jeo dovoljno dobar da mogu da kazhem da to valja nego da jednostavno jedesh sladoled .. mozhda kad bi umesto prezla koristio leshnik, orahe i da su mozhda shpikovani .. ne znam mozhda tju morati jednom kod kutje to da probam, mada chisto sumnjam poshto sam lenj za slatko da pravim :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

^Win.

edit, moze i Pink ;)

to je vec kvalitet vs kvantitet u vrhu ponude u beogradu.

Inace od malo "kompleksnijih" jela pravim mysaku.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

1.brashno , voda , ulje , prstohvat soli

2.sve to u neku vangu pa napravish "testo" (ne digne se jer kvasca nema)

3. to na dasku pa razvuchesh dok ne bude jako tanko (sto tanje to ih vishe ima)

4. isechesh na kvadratice i pechesh na ulju (dosta ulja)

5. nabubri pri przenju (ne zovu se za dzabe bubci icon_smile_big.gif ) i jaaaaako je zarazno ko onaj pardon krompir cips/ljuspice za 30 dinara

Ako je to to sto mislim, to je super a kod mene se zove - tiganjice ;)

Link to comment
Share on other sites

Stavi vise kvasca ? Manje soli ? Gledaj da ti ne ukisne testo toliko tj. umesis pa sacekas da naraste pa ga odma uradis, ostavis da naraste onako uvijene i u plehu ali gledas da ne pregarbaju i onda ih bacis u pec? Ja ih cak radim od testa za kroasane, znaci lisnato pa ispadnu meke.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

koliko ne volim da kuvam...pa to nema nigde...a pogotovo ne onda kada sam gladna...pre cu da naucim da popravljam kola nego da naucim da kuvam :P

znam da obarim povrce i da isprzim meso..

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

brate muade, ti sad meni prichash kako nije normalno ni 200 ni 300 stepeni, pa PRAVIO SAM JEBOTE!!

i sve je bilo super, samo ne treba mnogo pechuraka da se stavlja zato jer ispushtaju dosta vode..

a to sa "dodacima" tipa majonez, pavlaka i sl. mozhe da se improvizuje

Link to comment
Share on other sites

brate muade, ti sad meni prichash kako nije normalno ni 200 ni 300 stepeni, pa PRAVIO SAM JEBOTE!!

i sve je bilo super, samo ne treba mnogo pechuraka da se stavlja zato jer ispushtaju dosta vode..

a to sa "dodacima" tipa majonez, pavlaka i sl. mozhe da se improvizuje

pa niko ne kazhe da ne mozhe da se napravi, mogu i ja govno da stavim u rernu na 30 minuta, stavim majonez i napravio sam jelo!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa dobro to je okej, ja sam poznavao zhenske osobe koje ne znaju ni jaje da razbiju.

bzzzz

ja ne znam da kuvam, a bas bih volela da naucim. mada mi keva kaze da bas i nemam nekog talenta :D

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...