Jump to content

pričajte


Recommended Posts

ah, kod kuce konacno...inace, sinoc u kafani bilo ekstra, one porcije u malom korzu su omg, pozdrav za vitju:)...btw, necete verovati koja sam kola video sinoc kad sam se vracao u stan...ispred malog pariza ladno parkiran audi r8...i tako, posle narod nema para...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Mi smo penzioneri, ali nije to dno dna. Ispod nas su prosvetari, a prica se da ispod dna ima i neki ramirez"

:P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

niste zvali u kafanu sinotj, sisice :[

ma oni picke nigde ne zovu!

nije, sivi sa nekim sranjima...

znaci vec ih ima nekoliko. koji jebeni gangland. cekam jos jebenih sat i po da otpalim iz jebene kancelarije, da se odmorim malo...

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja ispred gajbe stalno viđam crni r8, što znači da ih u gradu ima bar tri.

a pre neko veče sam video aston u strahinjića bana, e to je već ekskluziva. bio je predaleko da izvalim da li je v8 ili db9, ali u svakom slučaju omg omg omg

Link to comment
Share on other sites

ja ispred gajbe stalno viđam crni r8, što znači da ih u gradu ima bar tri.

a pre neko veče sam video aston u strahinjića bana, e to je već ekskluziva. bio je predaleko da izvalim da li je v8 ili db9, ali u svakom slučaju omg omg omg

ako je sivi onda je to DB9. Mogu da ti pokazem gde vlasnik zhivi, pa da posle mozesh da kazhes da si pipnuo Astona

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

овај доле је фенси, али овај горе има више података...

знајући тебе Статорко, узећеш овај горе.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...