Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od jutros na poslu :(

Jedina zabavna stvar je sto sam probudio Koleta kad sam ga pingovao za kuglanje danas...Ustaj, nesreco....

lol kakav lenjivAC

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kakav skenj od dana, ukratko: jutros me probudi drug i njegova verenica i saopste mi da zele da im budem kum.

Ali posto nisam krsten, postoje dve opcije: Da se krstim sad uskoro pa da im ipak budem kum, ili da nadju nekog drugog. I eto sad umesto da budem srecan zbog cele sitacije ja sam nesto skenjan sad, mozda je i zbog vremena :/

Link to comment
Share on other sites

Kakav skenj od dana, ukratko: jutros me probudi drug i njegova verenica i saopste mi da zele da im budem kum.

Ali posto nisam krsten, postoje dve opcije: Da se krstim sad uskoro pa da im ipak budem kum, ili da nadju nekog drugog. I eto sad umesto da budem srecan zbog cele sitacije ja sam nesto skenjan sad, mozda je i zbog vremena :/

U principu, kumstvo se ne odbija...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao sa onom pričom da si mlad, zdrav, imaš svoju platu, gajbu, kola itd? :)

naravno, to je kad resim da se zenim uvek opcija ;)

problem je malogradjanstina kojom sam okruzen i cela ova sredina... bljaks.... uzivajte ljudi u velikim gradovim u velikom izboru razlicitih sugradjana druzenju velikim mogucnostima... ovde su sve sami klonovi :( nadam se samo da cu uspeti ono sto sam zamislio i da palim iz ove selendre

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sta ima drustvo, sta ima? Jos uvek mi nesto curi nos i mnogo me to smara, hoce li vishe prestati da me smara.

Toliko sam prosle nedelje jurcao levo desno, ne poslovno nego i ovako, zabava i to, da sam se razvalio od spavanja pa nisam mog'o da se sastavim par sati, evo tek sad nesto lagano znam u kom pravcu se razvija dan ;)

Bio sam inache u tom restoranu Kesten na Bezhaniji, za koji ljudi sa Bezhanije koje sam pitao nisu znali gde je (sto me je malo zacudilo) i uopste nije toliko losha klopa. Nameracio sam se na rebarca ali ih nije bilo pa uzeh dimljenu veshalicu, i nisam se prevario :)

Link to comment
Share on other sites

uf kako sam se nakuntao! sad treba raspremiti rshum od sinotj i ostatak poslova. josh ne znam dal tju vecheras da vilenim il ne.

zanimljivo, isto i ja mislim za beograd.

haha taj zon :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Bilo dobro sinoc, ucirkao sam se taman koliko treba i bilo je sjajno :)

Vecheras ortak chasti za 18. pa cu da se usvinjim \o/

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

problem je malogradjanstina kojom sam okruzen i cela ova sredina... bljaks.... uzivajte ljudi u velikim gradovim u velikom izboru razlicitih sugradjana druzenju velikim mogucnostima... ovde su sve sami klonovi :( nadam se samo da cu uspeti ono sto sam zamislio i da palim iz ove selendre

same here

Link to comment
Share on other sites

bio do grada, da vidim za bicikl i eventualno pazarim neki malo veci flesh drajv, ali od svega nista zbog ove kishe. Nadam se da cu imati veceras razlog da ne radim nista konstruktivno.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo pre u Mercatoru neke radioue za kola i naleteo sam na OVO pa me interesuje jel' sa ovim mogu komotno da slusham muzika sa USBa i kartice ili to funkcionishe nekako drugachije?

ortak je uzeo Ovaj i vec mu je odjebao citac za mmc, usb dosta sporoo cita, i pazi se tehnomanije u vezi garancije, ako imas nesto apa da dodas uzmi Ovaj, imam ga par meseci prezadovoljan sam

zvezdo [:(]

Edited by pilauda
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...