Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pustio da se skida taj 10000 bc...

sad palim da spavam :]

btw odusevila me cinjenica da sam na jedan dvd uspeo da srezem :

- Unreal Gold

- Unreal 2 - The Awakening

- Unreal Tournament i

- Unreal Tournament 2003.

taman dodje negde oko 4.4 gb [:D]

srecu cine sitnice [^]

laku noc.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

umalo ne izgiboh u kancelariji. prs'o mi produzni, ja kresnuo prekidach da zakuvam kafu, kad ono plameni jezici suknushe na sve strane. zid pocrneo, a kabl se momentalno sprchio. dobro da mi je laptop na drugom produznom, inace bi bilo cao djaci i dokumentacija za poslednjih godinu i po dana. tako da mislim da cu sad da napravim bekap, red bi bio.

juce sam ispizdeo na ovu usranu drzavu, cekao sam u domu zdravlja skoro 3 i po sata samo da mi ispise jebeni uput za redovnu kontrolu na koju idem svaka 3 meseca, odlepio sam. procedura ispisivanja uputa je trajala 2 minuta, i za to cekam otkad sam izasao iz kancelarije do zatvaranja doma zdravlja...naravno, nisam stigao na kuglanje, a u kucu sam usao u osam sati. ovde nista ne moze da se uradi normalno, sve moras ili preko veze, ili da cekas kao majmun...

matorko uzeo neki gps, mio digiwalker c520, jutros sam je isprobao do posla, skroz gotivna spravica, samo covek da se navikne da ne gleda u ekran, vec da slusa glas, jer ekranche prilicno odvlaci paznju. ali sjajno je mapirano (cak me je navodio da izadjem iz bloka), i u minut je odredio kad su stici na shljaku, a bila je guzva. a mozes i da ga stavis u dzep i koristis kao pesak. eh te moderne tehnologije.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

btw odusevila me cinjenica da sam na jedan dvd uspeo da srezem :

- Unreal Gold

- Unreal 2 - The Awakening

- Unreal Tournament i

- Unreal Tournament 2003.

taman dodje negde oko 4.4 gb icon_smile_big.gif

srecu cine sitnice icon_smile_approve.gif

Ima takav paket da se skine sa Steam-a, verovatno negde i krekovan, zove se nesto kao EPIC pack ili slicno.

dobro da mi je laptop na drugom produznom, inace bi bilo cao djaci i dokumentacija za poslednjih godinu i po dana.

To ne bi trebalo da se dogodi :) Odnosno, fora je da te sve probleme "upije" ispravljach laptopa ili sama baterija odnosno "ups", a da ti lap ostane citav. Kod njega je najveca frka ako imas modem pa on hoce da trsne od groma i to.

Link to comment
Share on other sites

poslednjih 40ak min neko od komshija muchi neki od zidova hiltijem... polako...ko da pravi reljef na njemu...tako da poslednjih 10 min otkako mi je pukao film zamisljam sta bih ja radio tom komshiji tim istim hiltijem po glavi...znachiiii...pain...loads of pain...

Link to comment
Share on other sites

izvini pola deset je, nije bas da ti (te) busi u 5 ujutro. Znaci busi od 08:30 sto je normalno, jer zdravi i produktivni mladi ljudi uveliko rade tada, jel tako ale, neo, kruko, sainte...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e brate, ajde neko do nas dvojice da napusti forum, dovoljan je samo jedan :) sad sam hteo da mu napisem post u fazonu "ko te jebe, 9 sati je, a ti kukas".

ili da se spojimo u neki troll mega entitet koji ce da kuka po forumima kako ga boli zeludac.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

super je ako gotivis gorushicu

pa ne znam, meni je bas kul (nije gorko), doduse nisam probala taj al se secam na beer festu bilo je nesto na tocenje sa ukusom limuna i extra je ispalo.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

jeste ok, ali nije za nalivanje :)

LUACKY MADE ANOTHER FUNNY HEHE :D

FATSOTRON

fatsotron.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

izvini pola deset je, nije bas da ti (te) busi u 5 ujutro. Znaci busi od 08:30 sto je normalno, jer zdravi i produktivni mladi ljudi uveliko rade tada, jel tako ale, neo, kruko, sainte...

Tako je.....samo ja kasnim malko danas ;)

Deste bre radni ljudi! :)

Link to comment
Share on other sites

izvini pola deset je, nije bas da ti (te) busi u 5 ujutro. Znaci busi od 08:30 sto je normalno, jer zdravi i produktivni mladi ljudi uveliko rade tada, jel tako ale, neo, kruko, sainte...

a 'de sam tu ja, cavo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

NEMOJ DA LAZES MOJA SPY VEVERICA MI JE DOJAVILA DA SI USTAO TEK U POLA 11!!1

nom9.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

radni dan i zvanicno poceo... treba da mi crkne baterija na mobu, sto znaci da moram da iskljucim zvucninke da ukopcam punjac jer mi je sestra zapalila produzni

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

lol wat?

sony ericsson xperia

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...