Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni farmaceuti i lekari rekoše da su fervex i coldrex placebo (a da bi placebo bio dobar mora da bude i skup). osim toga, najnovija istraživanja nisu uspela da potvrde vezu između vitamina c i jakog imuniteta.

Link to comment
Share on other sites

uf izvukoh palachinke na kraju. mljac. prve dve sam morao da bacim dok nisam skapirao da mi je tiganj prso i da moram da stavim vishe ulja jel se previshe lepe. dzem od drenjina + shlag + mleveni orasi ftw! ozhdrah se :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

meni uvek pomaze super mix

vitamin c, bevipleks, andol, oligovit, i jos po koji lek koji se nadje i sve odjednom :)

svaki virus, zaraza i sve zivo i nezivo umire od toga :)

edit:

danas selidba, sad ustadoh i pravim mali oprostaj od komsija

NEK SE ZIDOVI TRESU OD MUZIKE! AKO JA NE SPAVAM NITKO NECE!!!!11

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

meni farmaceuti i lekari rekoše da su fervex i coldrex placebo (a da bi placebo bio dobar mora da bude i skup). osim toga, najnovija istraživanja nisu uspela da potvrde vezu između vitamina c i jakog imuniteta.

sta ima placebo u najobicnijoj kombinaciji antipiretika i vitamina c?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Opet cu izneti tezu da kombinacija dobre rakijice, belog luka, slanine, tusiranja vrucom vodom, cista pidzamica, posteljina i fin rukoblud, bolje sprecavaju prehlade/gripcice nego fervcoldpirexi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

prosli put kad si spominjao nije bilo za prevenciju, nego kad te vec dokachi. sto se tice te rakije i luka, vidi sledeci put kad idemo na kuglanje da uzmes sto dalju stazu plz :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Deste dobri ljudi!

Otvorili su stari most, za one koji mozda ne znaju, i ima promena, nije da nema, sto ce valjda pomoci da se malo smanje guzve i sve. Prvo, iz pravca Novog Beograda postoji jedna dodatna traka pred most (most i dalje ima samo dve trake), drugo, iz pravca grada se pred kraj mosta odvaja posebna traka za desno sto je mega zbog autobusa i svih drugih koji imaju strelicu u tom delu, trece, sad kad predjes most iz pravca nbgd i dodes do bus stanice mozhes da skrenes levo u karadjordjevu sto je do sad bilo zabranjeno i ono sto je takodje znacajno je sto postoji treca potpuno odvojena traka za autobuse koji idu desno, sto znachi da oni sad vishe "ne seku" automobile da bi dosli do svoje zute trake u karadjordjevoj. Naravno, i jedna od najvaznijih promena je sto sada most nema rupa :)

prosli put kad si spominjao nije bilo za prevenciju, nego kad te vec dokachi. sto se tice te rakije i luka, vidi sledeci put kad idemo na kuglanje da uzmes sto dalju stazu plz :)

A to je bash bezveze, steta sto ne postoji neki efikasan nacin unishtavanja smrada od luka. Ja ga mnooogo volem, i crni i beli i mladi i sve, al' ne vredi. Ajd' crni josh i djene-djene uveche kao moz' se pojede, ali zato beli "drzhi" jedno tri dana.

Sto se preparata tiche, ne znam dal' su placebo ili nisu, ali i ja volim da sunem koji Fervex, Coldrex i drugare, osim sto sve to kombinujem sa Tantum Verde ili tako necim jer mene zapravo najvishe boli grlo u takvim situacijama, dok su ostali simptomi tipa kijavica, curi nos itd, redji.

A sto se leka tice, Defrinol forte i nema frke! :)

Link to comment
Share on other sites

Top power se josh pravi a? Nisam im'o pojma :)

Jedno vreme ga stvarno nije bilo, sad ga ima opet

Doduse, ja ga kupujem u Rodicu, a ti se snabdevas u Tempu, ne znam da li ga tamo ima :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

@Igor

Ako mozes da bacis drkicu onda si zdrav.

@Topik

Moram da pohvalim Lakija iako nisam vozac na veoma iscrpnom objasnjenju oko starog mosta, svaka cast. Ostalo, mislim da cu morati na NBG, jao, muke, jao, muke.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Sto se preparata tiche, ne znam dal' su placebo ili nisu, ali i ja volim da sunem koji Fervex, Coldrex i drugare, osim sto sve to kombinujem sa Tantum Verde ili tako necim jer mene zapravo najvishe boli grlo u takvim situacijama, dok su ostali simptomi tipa kijavica, curi nos itd, propratni.

WORD!

Elem kako mi strasno ide na kurac kada neko sestri dodje ovako ujutro pa ne mogu celo jutro da se setam u gacama :P

Inace odgledao juce The Big Bang Theory 1 sezonu bas steta sto nema vise bas mi super legla.

Link to comment
Share on other sites

Doduse, ja ga kupujem u Rodicu, a ti se snabdevas u Tempu, ne znam da li ga tamo ima :)

Idem i ja u Rodic, zapravo mozda i vishe u Rodic nego u Tempo, ali mi Tempo nekad vise odgovara jer radi celu noc.

Moram da pohvalim Lakija iako nisam vozac na veoma iscrpnom objasnjenju oko starog mosta, svaka cast.

Trudim se, trudim se ;)

WORD!

Pa da, samo sto ja htedoh reci "redji" a ne "propratni", mada smo se skapirali :)

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma coldrex zaista radi, mislim kakav placebo kada znam da li mi sinusi rade i slinavljene postoji ili ne :) a i tantum verde u spreju je ftw... u ostalom to mi je preporuka od licnog farmaceuta (doktori realno nemaju pojma)

juche sam prelezao temp. i svu tu malaksalost sad sam skoro kao nov... malo okasnih na posao pa moram sada da nadokandim...

u medjuvremenu vagam koji gps da uzmem, nikako ja da se snadjem po tim bg ulicama :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mislim kakav placebo kada znam da li mi sinusi rade i slinavljene postoji ili ne :)

Pa to je upravo to :)

u medjuvremenu vagam koji gps da uzmem, nikako ja da se snadjem po tim bg ulicama :)

Ako uzmes ove jeftine oko 150-200e, oni mahom svi koriste Aygo mape, sto je ok, jer su dobre. A ti jeftini su Galeb, Crypton, Cat i ko ih sve ne pravi.

Medju skupljima imas TomTom i Garmin kao i opet Aygo u obliku Mio-a.

Link to comment
Share on other sites

gde idesh i odakle?

pa u glavnom iz shapca ;) a idem svuda realno tj tek treba da krenem ... mislim peshke se znadjem u bgu olako, ali sa kolima je to zaista druga prica :)

Ako uzmes ove jeftine oko 150-200e, oni mahom svi koriste Aygo mape, sto je ok, jer su dobre. A ti jeftini su Galeb, Crypton, Cat i ko ih sve ne pravi.

Medju skupljima imas TomTom i Garmin kao i opet Aygo u obliku Mio-a.

nekako mi je najbliza Mio verzija c320 recimo, cekam da se pojavi u tim nekim legalnim varijantama

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nisam otishao u shkolu, kao nije mi bilo dobro [:D]

vecheras mi dolaze prijatelji na tekmu i tako...

znaci NE MOGU da ustanem ranije...

navijem sat u 8,pa produzim do 8.30,pa do 9,itd...i na kraju ustanem u 12...i sad mi je zao sto sam prespavao pola dana,i nerviram se,ali jednostavno NE MOGU da ustanem... :(((

ajde polako se spremaj za shkolu [:D]

Link to comment
Share on other sites

nekako mi je najbliza Mio verzija c320 recimo, cekam da se pojavi u tim nekim legalnim varijantama

Ne kapiram? Pa Mio je oduvek legalan, odesh u prodavnicu i kupish :)

nekako mi je najbliza Mio verzija c320 recimo, cekam da se pojavi u tim nekim legalnim varijantama

Ne kapiram? Pa Mio je oduvek legalan, odesh u prodavnicu i kupish :)

Link to comment
Share on other sites

sta ima placebo u najobicnijoj kombinaciji antipiretika i vitamina c?

vitamin c: već sam napisao, uopšte nisu sigurni da zaista jača imunitet

ostali sastojci ublažavaju simptome (analgetici za bol u mišićima ako ga ima i ono drugo što smanjuje temperaturu), ali ni na koji način ne ubrzavaju izlečenje, to je u potpunosti posao imunog sistema.

Otvorili su stari most, blabla

ali koje su to iskusne predizborne laži, "dvostruko veći kapacitet". ponekad nas previše prave budalama.

Elem kako mi strasno ide na kurac kada neko sestri dodje ovako ujutro pa ne mogu celo jutro da se setam u gacama :P

to što ti je sestra privela tipa ne znači da mu je prodala stan. lepo im reci: MOJA KUĆA MOJA PRAVILA OMG

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...