Jump to content

Sajam automobila u Beogradu


dovlagsi

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tacno se vidi da je u pitanju prodajni sajam jer su standovi isti, sto smo znali, a i jer nema nekih Zenevskih premijera tipa accorda ili fieste. Tu je svakako novi C5 al' su ga ogradili kao da je u pitanju novi majbah, a genijalan mi je mercedesov stand koji je kao Ladin, ima tri automobila :)

One ribe što su ih obukli u kao supermen uniforme su rofl :) citroen i verano su imali ponešto da ponude na tu temu.

Od samih automobila ljudi su se tradicionalno najviše lepili na Zastavu 10, Astru klasik i te druge povoljne automobile za naš narod, ali za Logana i nisu toliko, što je zanimljivo.

Sve u svemu, bukvalno ko se nameracio da kupi auto sad mu je bila prilika, ostali su mogli da pogledaju eventualno novi Land Cruiser, proceed i tako to.

Bio sam na sajmu, vecinu vremena sam proveo na Tuningu, kakvog sam Fice zelenog video i Peugeot 306, znaci oci mi ispale.

Brate meni je golf II onaj bio najbolji!

Link to comment
Share on other sites

mislim da znam na koji mislis, ali 306 me je odusevila. Jel si bio na takmicenju u jacini zvuka ?

ahahahahha :)

Bio, jebeno mi se svidja grand cherokee, bash je lep, nije onako ogroman ko escalade, ali nije ni ko X3, bash je kul.

Vidis, mnogi ne dele to mishljenje, shto je interesantno.. Meni se takodje svidja, ali ne mosh se prodati posle te se i ne isplati bas ta kupovina.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Bio, jebeno mi se svidja grand cherokee, bash je lep, nije onako ogroman ko escalade, ali nije ni ko X3, bash je kul.

Hajlajt dana od strane drugara: "E brate, skonto sam da na ovom sajmu nema ferarija, bugatija, maseratija, astona, majbaha, sto to jebo mamu?" [roflmao]

lal nab [:D]

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Meni se takodje svidja, ali ne mosh se prodati posle te se i ne isplati bas ta kupovina.

Ovo ispada kao da imam para da ga kupim :)

Pa ne znam, za sada svi sa kojima sam pricao su odusevljeni njim, osim likova koji ne vole koncept SUV-a i voznje po gradu istim, ali sa strane dizajna ne vidim zato se nekome bash ne bi svideo. Nije prevelik, nije previshe mali, nije kockast, a nije ni previshe zaobljen, ma bombona. a tek enterijer sto je super, jer nema ono 100 sarenih dugmica, nego je sve lepo uklopljeno...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Jel si bio na takmicenju u jacini zvuka ?

Hteo sam ali nisam stigao! Ostao sam tamo kad su najavljivali to takmicenje gledao onaj Fiat sto nema branik kako je dobro tjuniran, al' kad je onaj bratori sa bine krenuo da izvlaci neke nagrade mor'o sam da odem dalje!

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam ali nisam stigao! Ostao sam tamo kad su najavljivali to takmicenje gledao onaj Fiat sto nema branik kako je dobro tjuniran, al' kad je onaj bratori sa bine krenuo da izvlaci neke nagrade mor'o sam da odem dalje!

ahahahahah :)

dajte josh neke slike ili link ka slikama [:D]

http://www.facebook.com/pages/Speed-ndustry/8177433179

bice slike very soon

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam ali nisam stigao! Ostao sam tamo kad su najavljivali to takmicenje gledao onaj Fiat sto nema branik kako je dobro tjuniran, al' kad je onaj bratori sa bine krenuo da izvlaci neke nagrade mor'o sam da odem dalje!

lol pa ti si onda bio pre mene, ja sam gledao takmicenje, posle su valjda nagrade bile. Znam samo da je tu bio neki Chachanin s Vectrom, znaci oduvao ih je sve.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Laki, brande, mene si nas'o da farbas :D

Ne kapiram kakve to insinuacije ti i tvoj stariji burazer hocete ovde da predstavite.

Inace, genijalna mi je ona hala 14 sto tamo pred kraj ima par legendarnih standova. Prvo neki kao "oldtajmeri" mozda cak i oni hand-made automobili, sta god da su, koji stoje iza nekog velikog stuba pa niko ziv ne vidi da su tu, kao i stand NT softa koji je pored onog ulaza u halu 14 sa spoljne strane ali koji je zbog toga sto je raspored standova malo gusci ostao da "viri" jedno 4 metra od poslednjeg standa u hali i tako stoji tamo, i raspada se.

Nije bila losha fora na Pioniru doduse, kao pogadjas pesme, nidza osvojio osvezivac za kola!

Link to comment
Share on other sites

Bio, jebeno mi se svidja grand cherokee, bash je lep, nije onako ogroman ko escalade, ali nije ni ko X3, bash je kul.
kad smo kod grand cherokee-ja :)

letos smo u americi rentirali cale i ja jedan takav i presli bogami 3k km otprilike.ja sam se odusevio bio kako je to ustvari brz auto i pored toga sto je suv :) lepo lezi na putu i udoban je sto je najvaznije.ne zamara posle duze voznje.jedina mana mu je bila ogromna potrosnja (benzinac je u pitanju bio) i malo mi je smetao automatski menjac u pocetku,dok se ne naviknes.ali kad nabijes papucicu na semaforu,lepi za sediste :) jos ako je u pitanju onaj hemi motor...

inace tamo je to prosecan dzip,znaci nije skup niti je velik.sta vise izgleda mali i spusten nekako naspram ostalih grdosija koje oni ludaci voze. kad stane pored tebe ford f-150 superduty (koji je uzgred najmanji od te F serije) osecas se jadno.ustvari tamo to dodje suv a ovi superduty i ostali kurci su im truckovi kao.

ali na nasim ulicama izgleda prilicno mocno :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...