Jump to content

Sajam automobila u Beogradu


dovlagsi

Recommended Posts

13-19. mart

ulaznica 300 dindze ili 200 za grupe

vazi posle i za BEO TRUCK

prva nagrada za posetioce - Opel Astra Classic

druga i treca - put u Peking sa Olimpijskim timom

bice i zanimljiv izbor za mis hostese 17. marta - svaka ce imati bedz sa kodom, pa posetioci salju SMS i koja najvise dobije - pobedila je.

takodje, uvodi se i SMS INFO servis - posetioci na mob mogu dobiti sve podatke o svakom izlozenom modelu na sajmu.

18. mart je FAMILY DAY - 500 din za celu porodicu.

aj vidimo se tamo :)

sbg2006.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako nekoga interesuje Tuning Styling ce takodje biti na sajmu

Otvaramo sezonu Tuning Styling Show® manifestacija za 2008 godinu! Na Beogradskom sajmu u okviru sajma automobila, u PETAK 14. marta, organizuje se izložba modifikovanih automobila odnosno takmičenje u stajlingu kao i merenje muzičke snage - dB drag.

Kotizacije neće biti. Ulaz je besplatan za vozača i suvozača, dok će ostali putnici u vozilu platiti regularnu kartu sajmu u iznosu od 300 din.

Druženje i takmičenje u disciplinama traje od 14,00 - 18,00 časova.

Plesni performansi kojima će biti promovisan Drift King of Europe u Kragujevcu, biće izvedeni u hali 5 u 16,00 17,30 i 19,00 časova. Napominjemo da je ova manifestacija manjeg karaktera i da će akcenat biti stavljen na međusobno druženje i pripremu za nadolazeću sezonu.

Link to comment
Share on other sites

jupi! vidimo se tamo :)

nego nesto mi je cale pricao da ovo kao nije zvanicni sajam automobila,kao npr prosle godine,vec se zove bg car show samo.tj,nije po zvanicnom kalendaru a u sustini je isti kurac,samo sto se drugacije zove.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

nego nesto mi je cale pricao da ovo kao nije zvanicni sajam automobila,kao npr prosle godine,vec se zove bg car show samo.tj,nije po zvanicnom kalendaru a u sustini je isti kurac,samo sto se drugacije zove.

Pa cekaj i prosle god se zvao BG Car Show , zar ne ?

A i ako ovo nije zvanicni sajam , kad je onda zvanicni?

Link to comment
Share on other sites

ja bih uveo mis zen. svaka u ruci drži taster, i svaki put kad je pitaju da li i ona dolazi uz auto ga pritisne, pa koja izdrži najduže bez pribegavanja nasilju - pobedila je.

Link to comment
Share on other sites

Pa cekaj i prosle god se zvao BG Car Show , zar ne ?

A i ako ovo nije zvanicni sajam , kad je onda zvanicni?

Jebem li ga kako se zvanicno zvase onaj od prosle godine, ali on je bio zvanicni a ovaj nije.

Naime, taj zvanicni se odrzava na svake dve godine (kao Paris i Frankfurt).

Medjutim nece biti nekih velikih razlika. Mozda samo uvedu ovo sto ivan_ kaze, i to je to.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

koliko sam ja ukapirao kad je zvanican sajam onda svi ovi nasi zvanicni uvoznici su u obavezi da imaju stand....

kad nije ... tipa ovaj bg shou onda ih boli paja...

znam da je pretprosle godine bila neka frka pa nije bilo wv na tom bg car shouuuu... zato sto je zakup prostora bio bezobrazno skup... kao i uvek

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

evo bio sam danas i mogu da kazem da nije bilo lose... ostao sam skoro 4 sata :)

moji favoriti,clio rs,seat leon cupra. prodavacica je toliko nalozila mene i caleta na leona da smo ostali skoro sat vremena tu,bila je vrlo ljubazna,palila je cak i motor da cujemo zvuk lol :)

sto se tice noviteta,zapamtio sam x6 (sedeo sam u njemu,jupii),ono jeste spektakulrno ali kad izadje na ulice bice ko x5 fazon. skoda suberb,nije lose ispala mada je mnogo skupa za tu klasu. ford mondeo je odlican,cena,kvalitet sve je tu. toyota land crusier novi je ubica... definitivno kad bih se odlucio za terenca to bi bio izbor. mnogo mocno izlgeda,toliko je visok da je svaki auto pored njega mali (izuzev hummer jbg).

i ono sto sam primetio u odnosu na proslu godinu jesu dosta ljubazniji prodavci i promoteri ovi. drugo,skoro vecina kola je otkljucana i moze da se sedi u njima (npr x6 koji je novitet i jos je bmw i te fore...).

e da na skodinom standu sam video da radi ona jelena zezelj iz proslog serijala vb... pa koga zanima,neka ode da se raspita oko novog superba ;)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

toyota land crusier novi je ubica...

omg? Ja nisam video ruznije vozilo u zhivotu. Mis'im, ako je fora da samo bude sto vece, kupi kamion. Gledam par komada na parkingu skoro svaki dan i ono je strashno.

A za ljubaznost, videcemo u subotu i nedelju dal' ce biti ljubazni ;))

Link to comment
Share on other sites

C5 imaš u najnovijem fifth gear-u...

omg? Ja nisam video ruznije vozilo u zhivotu. Mis'im, ako je fora da samo bude sto vece, kupi kamion. Gledam par komada na parkingu skoro svaki dan i ono je strashno.

ni meni se ne sviđa kako land cruiser izgleda, no to je verovatno zato što je za njega evropa manje bitno tržište. kruzeri dominiraju po bliskom istoku i australiji, i tamo su ljudima zaista potrebna takva vozila. kupiti takvo nešto u evropi je glupost.

Link to comment
Share on other sites

a jel stigao mozda novi c5?

Kako su rekli u svim zivim novinama i najavama, jeste, i to u neke dve verzije ako sam lepo razumeo, moguce i da su to samo nivoi opreme.

Meni je sa druge strane krivo sto nije stigla nova Fiesta :(

kruzeri dominiraju po bliskom istoku i australiji, i tamo su ljudima zaista potrebna takva vozila. kupiti takvo nešto u evropi je glupost.

Slazhem se, ali mi nije jasno cemu bezanje od dizajna? Prosli Kruzer nije bio takodje nista specijalno dizajniran, ali je bio svetlosnim godinama ispred ove kutije :) Takodje, nesto se tripujem da mozda australija i tako ti vishe vole da pazare Hiluxa, koji je opet bolji nego ovo, po meni :) Ali kapiram, ipak to kupi i pokoji amer i tako, oni vole to ogromno da bude.

Link to comment
Share on other sites

a jel stigao mozda novi c5?

jelena.jpg

Slazhem se, ali mi nije jasno cemu bezanje od dizajna? Prosli Kruzer nije bio takodje nista specijalno dizajniran, ali je bio svetlosnim godinama ispred ove kutije :) Takodje, nesto se tripujem da mozda australija i tako ti vishe vole da pazare Hiluxa, koji je opet bolji nego ovo, po meni :) Ali kapiram, ipak to kupi i pokoji amer i tako, oni vole to ogromno da bude.

Ne znam na koji Kruzer ciljas kada kazes "prosli", jer je ovo naslednik modela "100" koji je bio prilicno slican ovome sada, spreda su gotovo isti..? Land Cruiser (nekadashnje) oznake "90", onaj manji, izlazi sredinom sledece godine.

A sto se sajma tice, ok je, nije los, opet smara to sto su svi standovi isti i na onom istom etisonu sa chequer-trakama na podu koje odvajaj standove... Vidi se da je ovaj sajam organizovan iskljucivo zbog prodaje kola.

Evo vam Jelene VB:

jelena2.jpg

A i (po najbitnijim faktorima) najboljeg automobila sajma:

prosid.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...