Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sjajno sjajno fuckin brilliant

polozio ispit dobio 9, kako volim kad me usere da od 70 pitanja izvucem 1 od 10 koje znam.

sad cekam cimera da donese "zelene jabuke" pa da se najedemo "zelenih jabuka" i napijemo piva pa pustimo "age of aquarius" i da se veselimo, usput sam dogovorio "jedenje zelenih jabuka" sa jednom ribom koja mi je mnogo prekul.

izgleda da ce mi jedan projekat koji sam pisao proci, tako da je to takodje mnogo prekul, a sutra imam intrvju za posao

sve u svemu sreca sreca radost radost :)))))

zhivot je lep

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sjajno sjajno fuckin brilliant

polozio ispit dobio 9, kako volim kad me usere da od 70 pitanja izvucem 1 od 10 koje znam.

sad cekam cimera da donese "zelene jabuke" pa da se najedemo "zelenih jabuka" i napijemo piva pa pustimo "age of aquarius" i da se veselimo, usput sam dogovorio "jedenje zelenih jabuka" sa jednom ribom koja mi je mnogo prekul.

izgleda da ce mi jedan projekat koji sam pisao proci, tako da je to takodje mnogo prekul, a sutra imam intrvju za posao

sve u svemu sreca sreca radost radost :)))))

zhivot je lep

u hit the jackpot :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

sjajno sjajno fuckin brilliant

polozio ispit dobio 9, kako volim kad me usere da od 70 pitanja izvucem 1 od 10 koje znam.

Ali brate uvek sam mrzeo takve likove koji izlaze na ispit samo da vide pitanja,da predaju index ili znaju 10 od milion pitanja

i uvek nekim slucajem oni polozhe

heh

pa koji ja fakultet studiram u picku materinu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sjajno sjajno fuckin brilliant

polozio ispit dobio 9, kako volim kad me usere da od 70 pitanja izvucem 1 od 10 koje znam.

sad cekam cimera da donese "zelene jabuke" pa da se najedemo "zelenih jabuka" i napijemo piva pa pustimo "age of aquarius" i da se veselimo, usput sam dogovorio "jedenje zelenih jabuka" sa jednom ribom koja mi je mnogo prekul.

izgleda da ce mi jedan projekat koji sam pisao proci, tako da je to takodje mnogo prekul, a sutra imam intrvju za posao

sve u svemu sreca sreca radost radost :)))))

zhivot je lep

pripremi se za sutrashnji dan

posle tako brutalnog momenta uvek sledi neki gadan pad

ili ce ti profa krepati pre nego shto ti upishe ocenu, ili ce ti odbiti projekat, ili ce ti se smejati na intervjuu, ili je riba shemale

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

^ Mislim da ima jedna kod mene u razredu [:D]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ali brate uvek sam mrzeo takve likove koji izlaze na ispit samo da vide pitanja,da predaju index ili znaju 10 od milion pitanja

i uvek nekim slucajem oni polozhe

heh

pa koji ja fakultet studiram u picku materinu

pogresni :D

u vojsku zovu u 2ili3 godini srednje da te evidentiraju :D pa onda kad zavrsis srednju ides na preglede i onda si najebo :D

jeo sam plazme :D i srecan sam idem da spavam uskoro nadam se da cu zaspati :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

nikako da se zalechim sto posto :(( opet mi krenulo grlo, kolena me savijaju i osetjam se generalno malaxalo .. ceo dan neshto kao chitam i damgle tv. posle sto godina odgledao neki fudbal od pochetka do kraja .. nije losha tekma bila. sad neku supicu pa krevet!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kod nas ima nesto obrnuto.

znas je/ga longli sigurno. ona mala sto glumi lika. 88-87 godiste ili tako nesto, cak i na maturskom panou nije stojalo ime vec prezime. a uvek u drustvu dobrih riba...

hahaha

retard

Hahah doca, znam je, pico basket sa njom ko klinac, i dve godine sam joj govorio "dodaj brate" i onda mi je neko rekao :(

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

jebemti krstu, na kave profile ljudi nalecem ove nedelje, pa to je zabrinjavajuce.

osim toga, neprospavana utorak>sreda noc postaje klasika.. sacu zvrcnem profu da vidim oce li biti na fax0ru, pa ako hoce ihaj meni radosti, klac klac do fax0ra :)

fak tamo je, a pada kisa..

zbogom 200 dinara na taxi... eh, to su mi 3 piva :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...