Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nego jel ta zena pregledala i legalan softver?

Pa ne baš ... kod nas bi baš bilo bezveze da je pregledala i softver, ali da ima tih što jure softver ima, i to dosta zaista. Vidim da mi se sve više javljaju i neki prijatelji koji imaju svoje firme i ovako privatno na fazon "e koliko su para ti windowsi, bili mi ovi danas?" :)

Ne znam kako sam se probudio u ovo vreme, ajd' barem da je pet pa da ustanem, sad bih mogao još malo spavati :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa da naravno, izlazim u 10 i vratjam se kutji u 8, ili sto je jos gore

vratjam se da bi uzeo kola da odem u tempo i da budem gajbi u 01, MA JAO !!1

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

I da, definitivno sam nastavio da spavam nakon onog posta, tj. par desetina minuta nakon istog, tako da mi je fino prijalo. Onda sam u jutarnjem programu video neki Pera Detlic crtani, izgleda da je nov neki serijal, uopšte se ne sećam tih od pre, plus je drugačija sinhronizacija i sve. I lepo je vreme, to me baš raduje :)

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro! Nekako jedva ustadoh jutros...ocu da ovaj dan prodje sto pre...

takodje, kasnio sam pola cuke na posao, tuga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jeb'o me guitar hero, jedva sam ustao jutros...sreca ima malo sunca, ali se svejedno osecam kao g****, i psihicki, i fizicki, buah...sad moram na onu raspalu zeleznicku stanicu da nosim neku robu za izvoz. boze, koliko se smorim kad vidim na sta ono lici, a posle mi neko prica o potencijalima srbije za izvoz, a najmanje ti se izvozi posle pogleda na ono oronulo skladiste...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Baš juče sam skinuo Guitar Hero 3 za komp, jebeš mi sve, ono ne mož' da se igra na tastaturi. Tj. može nekako al nije dobar filing.

Riknjava mi DVD rezač, rezao je vala tri godine punom parom, svaka mu čast. Danas ću duzmem nov, LiteOni su jeftini, Pioneer mi je nekako antipatičan a i ne radi mu bitseting za DL diskove.

Link to comment
Share on other sites

Ma 'de nije, brate...ja ga picim na "poor man's guitar" varijantu.

FretsOnFire.jpg

Bindujes F tastere, veliki su, blizu ivice tastature (da ne skrnavis prste), i veliki, pa se ne dogadja da ih masis.

Inace, resio sam da pazarim za xbox original sa djitrom :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uf kakav dan! josh samo ako bih uspeo da se nakanim danas da krenem da trchim kao shto sam obetjao sebi .. bilo bi fantastichno :) al ajde nisam josh zabo kewi muziku pa kao imam izgovor da krenem sutra :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Krule, matori, debeli ti prsti :(

znam, nikad necu biti pako de lusija :(

Mislim da je oko 7000 dindzi otpr. Kod nas naravno.

jel znas gde ima mozda?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...