Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

b92 je mozda bila objektivna tv pre 10 godina. sad nikako nije

radila sam u nekoliko razlichitih novina i znam da ne prolazi istinita vest vec ona koja ce najvishe da se chita - ali da, shta ja znam ti si OMG novinar a ja samo glupi prelamach

postoji velika razlika izmedju selektivnog novinarstva i objektivnog izvestavanja

Oni još od kraja devedesetih nisu u zemlji Srbiji.

To mi sve savršeno dobro znamo, ali ono što ti ne znaš je zašto su pobijeni ljudi u Srebrenici. Ko su Naser Orić, Hašim Tači, šta su oni radili u Hrvatskoj i Bosni. Treba takođe znati koji je odnos ubijenih civila na sve tri strane.

Na kraju krajeva, treba znati kaoji je bio prvi čin fizičkog napada, i ko ga je sproveo. Da li to iko zna?

karadzic nije. mladic jeste. ubili su momke na topcideru zbog njega

naser oric hasim taci ante gotovina agim ceku i ostali me ne zanimaju. boli me, isto koliko i tebe, to sto ni jedan siptar ne trune u zatvoru. ali ono sto mi zelimo da postignemo se ne moze uraditi tako sto cemo reci 'eto, i oni su klali, a njih ne hapsite'. pobrini se ti za svoje dvoriste da nema ko sta da ti sere. i da ti deca ne rastu u mitu heroja ratka mladica

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pobrini se ti za svoje dvoriste da nema ko sta da ti sere.

ovo je jako naivno shvatanje međunarodne politike. po hiljaditi put: zabole njih kurac za mladića, samo ga koriste kao polugu za vršenje pritiska na nas. kada njega isporučimo, naći će se nešto novo, sve dok ne ostvare sve što su planirali ili dok se mi nekim čudom skinemo sa dnevnog reda.

Link to comment
Share on other sites

ovo je jako naivno shvatanje međunarodne politike. po hiljaditi put: zabole njih kurac za mladića, samo ga koriste kao polugu za vršenje pritiska na nas. kada njega isporučimo, naći će se nešto novo, sve dok ne ostvare sve što su planirali ili dok se mi nekim čudom skinemo sa dnevnog reda.

slicno je bilo i sa ante gotovinom u hrvatskoj, a koliko vidim jedemo im prasinu sto se tice integracija. a ako su poluge za vrsenje pritiska isporucivanje zlocinca, smanjenje korupcije i reforma edukativnog sistema, bring it on. demokratskoj i prozapadnoj srbiji koja se smeska celom svetu i koja je na pragu eu mnogo bi teze bilo uzeti kosovo nego srbiji kakva je danas, bez igde ikog.

@daki - uzasno nazadno razmisljanje. bolje je da ne rastu ni pored jednih ni pored drugih. to je ono, bolje i kostunica nego sloba. a b92 i mi takvi nikad nismo naredili klanje muslimanske dece, sto je radio mladic. daki, potrazi rec genocid u recniku, ocigledno je ne razumes bas kako treba. odnosi se na rat, klanje i nasilje, nesto sa cime ti u svojoj fensi kucici u novom sadu nisi imao priliku da se upoznas. ali sa b92 kulturom jesi, ne svidja ti se kako se oblace i sto govore da kosovo treba da bude nezavisno. to je demokratija i sloboda govora. toga nema u iraku. al ima ratka mladica. ajde gas tamo bice ti lepo. ustvari mozda i nece, nemaju toplu vodu i prodavnice sa dzinsom. ironije li, sto onda stremis takvom mestu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@daki - daki, potrazi rec genocid u recniku, ocigledno je ne razumes bas kako treba. odnosi se na rat, klanje i nasilje, nesto sa cime ti u svojoj fensi kucici u novom sadu nisi imao priliku da se upoznas.

ne pokusavam da glumim drvenog advokata ali

izvini ratni invalidu.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

nisam ratni invalid, ali sam se susreo s mnogim ljudima (neki su mi i prijatelji) kojima je rat doneo tugu i jad i trudim se da razumem patnju koju donose zlotvori poput mladica sa jedne strane i cekua i gotovine s druge.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

a ako su poluge za vrsenje pritiska isporucivanje zlocinca, smanjenje korupcije i reforma edukativnog sistema, bring it on.

o ovom boldovanom nismo pričali, a i ako pogledamo neke od novijih članica EU, niko nas time neće ni uslovljavati. uostalom, zna se koje uslove svaka zemlja mora ispuniti za EU, i ja bih jako voleo da ih mi ispunimo, nevezano za to da li ćemo ući u uniju ili ne.

izručenje mladića je nešto čime treba pažljivo trgovati (pod uslovom da ga uopšte mi držimo, za šta još uvek nismo videli nijedan dokaz, to se odasvud servira kao aksiom). nažalost, kontam da sadašnja vlast ni tu nema nikakav plan, već ga štite samo zato što misle da će tako duže ostati u foteljama.

demokratskoj i prozapadnoj srbiji koja se smeska celom svetu i koja je na pragu eu mnogo bi teze bilo uzeti kosovo nego srbiji kakva je danas, bez igde ikog.

pričaš kao da je odluka o kosovu doneta pre tri meseca, a ne pre xy godina.

Link to comment
Share on other sites

procitajte novi tekst pere lukovica i sve ce vam biti jasno:)

http://www.ldp.org.yu/cms/item/blog/sr/post.html?id=896

izdajnik onaj pravi..ali bar se smejes dok citas..:D

sto se tice ratka, najace da nije u srbiji..pa on nema nigde drugde da bude..ima trougao bosna-srb-cg..i to je to..sto se tice trgovine to nam nije jaca strana..jer tako su pricali i za kosmet, kadaje pre 3-4 god bilo stoprocentno vec izvesno da ce ga uzeti neko pametan je predlozio da mi malo istrgujemo tu pricu i dobijemo mnogo toga zauzvrat..ali neeeeee

ovako smo dobili nishta a uzeli su nam kosovo!..eu je sve dalje a samardzic i slicni kenjaju udruzeni sa srs mamlazima..teska vremena predstoje

a b92 i fox guraju i gurace svoje..svako sa imalo mozga vidi o cemu se radi tu..

jednako loshe kao rts samo u drugu strannu potpuno..nema nijedne zlatne sredine..

Link to comment
Share on other sites

ovo je jako naivno shvatanje međunarodne politike. po hiljaditi put: zabole njih kurac za mladića, samo ga koriste kao polugu za vršenje pritiska na nas. kada njega isporučimo, naći će se nešto novo, sve dok ne ostvare sve što su planirali ili dok se mi nekim čudom skinemo sa dnevnog reda.

A to znas zato sto smo jednom ispunili sve uslove i nisu nas ispostovali? Dokle vise ta prica NACI CE NESTO DRUGO kad se vec xy godina vodi prica o njima dvojici ... da njih isporucimo i da onda ne bude nista onda bi imali razlog da kenjate, a ovako prdite uz vetar i iznosite teorije JA MISLIM DA NECE ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@rami i dviny

Idem da spavam, pa kasnije kad se odmorim gledam da vam odgovorim. Rima bato !!!

@mohi

Ja sam postavio pitanje na jednoj od proslih stranica a niko nije nasao za shodno da mi odgovori.

Kako je moguce da Sadama nadju posle nekoliko meseci u rupu a R&R traze nekoliko godina ? I za svo to vreme nikad nije bilo naslova da su im oni umalo pobegli ili da je bilo nekog znacajnog pomaka u potrazi dalje od "Trazimo ih". Plus divinity pominje decu iz Topciderske kasarne, mogu sad ja da kazem kako postoji jos jedna mogucnost a to je da je neko nesto krao ili iznosio iz kruga kasarne. I ta teorija nije nista verovatnija od onoga sto je on rekao. Osim ako on ima snimak, trenutnu lokaciju, imena jataka i sta-vec pa moze da tvrdi da su R&R ovde bez pogovora i da ih Srbija stiti zadnjih X godina a za tih X godina videlimo takve promene na svakom lestvici ovog drustva da je bar meni apsurdno da neko tvrdi da su oni jos tu i da ih stite tako dobro da se o tome nista konkretno nezna dalje od teorija zavere koje kruze.

Laku noc vam zelim ja :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa "sidji huseine sidji sa planine, nisi sis'o cetiri godine" zvuci glupo, jer nema plan'na u iraku

"izidji huso, iziddji iz rupet'ne, nisi izas'o cetir' god'ne" zvuci jos gluplje

ALI ZATO kad zapevas "Siiiiiidji Rasho sidji sa planine, niiiisiii sisshoooo cetiri godine" zvuci tako jako, da rashu niko ne moze da uvati.

Plus jelte, irak su okupirali vojno i otvoreno, nas jos uvek nisu. Da su okupirali srb, rs, cg i da imaju svoju upravu, moguce da bi ga uhvatili. ili uhvat'li, sta god.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

slicno je bilo i sa ante gotovinom u hrvatskoj, a koliko vidim jedemo im prasinu sto se tice integracija. a ako su poluge za vrsenje pritiska isporucivanje zlocinca, smanjenje korupcije i reforma edukativnog sistema, bring it on. demokratskoj i prozapadnoj srbiji koja se smeska celom svetu i koja je na pragu eu mnogo bi teze bilo uzeti kosovo nego srbiji kakva je danas, bez igde ikog.

@daki - uzasno nazadno razmisljanje. bolje je da ne rastu ni pored jednih ni pored drugih. to je ono, bolje i kostunica nego sloba. a b92 i mi takvi nikad nismo naredili klanje muslimanske dece, sto je radio mladic. daki, potrazi rec genocid u recniku, ocigledno je ne razumes bas kako treba. odnosi se na rat, klanje i nasilje, nesto sa cime ti u svojoj fensi kucici u novom sadu nisi imao priliku da se upoznas. ali sa b92 kulturom jesi, ne svidja ti se kako se oblace i sto govore da kosovo treba da bude nezavisno. to je demokratija i sloboda govora. toga nema u iraku. al ima ratka mladica. ajde gas tamo bice ti lepo. ustvari mozda i nece, nemaju toplu vodu i prodavnice sa dzinsom. ironije li, sto onda stremis takvom mestu

da bas je sve to slicno. hrvati otvoreno kazu da ne zele da predaju neke njihove zlocince, gistro tesko zdravstveno stanje kucna nega ovo ono. a i kada ih posalju ovi ih posle odsluzene 2 godine (pro forme) puste. nase drze po 5-10 godina a nisu ni uspeli da ih osude. jel` u tvom lalalendu hag stvarno u sluzbi pravde ?

jel ti znas da je mladic narucio klanje muslimanske dece ? naravno da znas rekli su na b92. znaci da je apsolutna istina. tako je bilo i za markale a kad je mekenzi ispricao istinu sve onda nista, sto se neko nije izvinuo srbima zbog toga?

vi ne kapirate jednu bitnu stvar a to je da nikakve razlike ne bi bilo i da sloba nikada nije bio na vlasti, i da djindjica nisu ubili (doduse ovako bi prodali sve mnogo brze). svetski mocnici imaju plan, koji ce da sprovedu, a mi se tu nista ne pitamo. mozemo 3 ratka da im damo to nista nece promeniti. demokratska i prozapadna srbija u evropi ? naravno ali tek kad oni to odluce. cepanje jos nije gotovo. mozda ne u skorije vreme ali kidace nas jos. a u eu cemo kada budemo poslusna marva tj botovi u potrosackom drustvu i u fazonu zivot je zakon - samo gledaj svoje dupe. e pa ZIVOT NIJE ZAKON.

ponos, cast > zivot. bolje da se mucim kao covek nego da uzivam kao pickica. ako su svi moji preDci mogli tako da razmisljaju i tako da se ponasaju necu ni ja biti izrod.

a kada haski i slicni sudovi pohapse sve hrvate, muslimane i siptare koji su pocinili mnogo vise zlocina nego nasi vojnici e onda nek uhapse sve. dok god hapse selektivno nek me povuku za kobas. da mi neko da 5$ i da znam gde je ratko mladic ja ga ne bih odao. stavise mislim da bih na 1 roknuo onogo ko bi hteo da ga oda :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

You're a [freak]

Zašto?

...karadzic nije. mladic jeste. ubili su momke na topcideru zbog njega

naser oric hasim taci ante gotovina agim ceku i ostali me ne zanimaju. boli me, isto koliko i tebe, to sto ni jedan siptar ne trune u zatvoru. ali ono sto mi zelimo da postignemo se ne moze uraditi tako sto cemo reci 'eto, i oni su klali, a njih ne hapsite'. pobrini se ti za svoje dvoriste da nema ko sta da ti sere. i da ti deca ne rastu u mitu heroja ratka mladica

1). Topčider: Otkud TI znaš šta se tamo stvarno desilo??? Znao bi samo ako si ih ti ubio. Tebi je B92 plasirala priču da se to zbog toga desilo tamo i odmah si to tako prihvatio.

2). Ako te već zanimaju domaći koljači, neka te zanima šta se dešava i sa koljačima sa suprotnih strana. Pa ako neka zemlja prepiše sebi za pravo da neisporuči nekoga, onda i druge dve imaju to pravo da prekrše zakon.

3). Mi treba da se brinemo za svoje dvorište, ali ne i da ga čistimo kako nam neko drugi govori.

4). I ako budem imao decu daću sve od sebe da im uzor ne bude Ratko Mladić, Veran Matić, Slobodan Milošević, Čedomir Jovanović (itd), već neki drugi ljudi koji su takođe bili pripadnici srpskog naroda "naroda istog kao Hamas (rekao R. Holbruk), koljača većih i od Nemaca u Drugom Svetskom ratu, naroda koji treba da zaboravi 1389-tu i da se okrene ka budućnosti, zlih i genocidnih, večitog izazivača evropskih i svetskih sukoba" kao što su (mada ne znam da li B92 uopšte govori o njima) Mihajlo Pupin, Ivo Andrić, Tesla, Mokranjac...

To što su toj crnkinji istorija vezana za gvozdene narukvice i polja pamuka pa se toga ili stidi ili želi da zaboravi ne znači da svi na planeti Zemlji žele da zaborave svoju prošlost. Koliko je bio pametan i dobar potez što je bitka na Kosovu polju održana zaista nisam kompetentan da to ocenjujem, ali ti naši sunarodnici tj. naši preci su verovali da će u slučaju da pobede svim Srbima biti bolje nego što im je nuđeno u alternativi. Kapiram da većina nije bila u fazonu: "Zjoo, pegla! Ajmooo!!" Srbi su zahvaljujući istoriji znali šta je značio turski predlog, znali su to vrlo dobro jer su naučili tokom krstaških ratova.

Sad jedno pitanje za sve: Da li znate zašto je Ratko Mladić baš u Srebrenici pobio ljude? I šta se još u svetu u tom trenutku događalo?

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ALI ZATO kad zapevas "Siiiiiidji Rasho sidji sa planine, niiiisiii sisshoooo cetiri godine" zvuci tako jako, da rashu niko ne moze da uvati.

Tačnije, ide "Radovaneeee sidji sa planine, niiiisiii sisshoooo cetiri godine", puštaju to ponekad na BN. Koja vrh televizija i pojam tolerancije, preko dana Musa i Suljo pevaju pop-folk, noću RS Srbi pevaju horski.

Link to comment
Share on other sites

kada zola odgovori nekome to je prvi korak na putu da taj isti dobije batine:)))

Da li znate zašto je Ratko Mladić baš u Srebrenici pobio ljude? I šta se još u svetu u tom trenutku događalo?
ta imash i onaj vic, onda mora da je bilo tako, mislim kako je to moglo biti drugachije.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

...

ne zelim da odgovaram ljudima koji ne nalaze za shodno ni da procitaju moje poruke u potpunosti, vec samo da kenjaju.

Zašto?

1). Topčider: Otkud TI znaš šta se tamo stvarno desilo??? Znao bi samo ako si ih ti ubio. Tebi je B92 plasirala priču da se to zbog toga desilo tamo i odmah si to tako prihvatio.

2). Ako te već zanimaju domaći koljači, neka te zanima šta se dešava i sa koljačima sa suprotnih strana. Pa ako neka zemlja prepiše sebi za pravo da neisporuči nekoga, onda i druge dve imaju to pravo da prekrše zakon.

3). Mi treba da se brinemo za svoje dvorište, ali ne i da ga čistimo kako nam neko drugi govori.

4). I ako budem imao decu daću sve od sebe da im uzor ne bude Ratko Mladić, Veran Matić, Slobodan Milošević, Čedomir Jovanović (itd), već neki drugi ljudi koji su takođe bili pripadnici srpskog naroda "naroda istog kao Hamas (rekao R. Holbruk), koljača većih i od Nemaca u Drugom Svetskom ratu, naroda koji treba da zaboravi 1389-tu i da se okrene ka budućnosti, zlih i genocidnih, večitog izazivača evropskih i svetskih sukoba" kao što su (mada ne znam da li B92 uopšte govori o njima) Mihajlo Pupin, Ivo Andrić, Tesla, Mokranjac...

To što su toj crnkinji istorija vezana za gvozdene narukvice i polja pamuka pa se toga ili stidi ili želi da zaboravi ne znači da svi na planeti Zemlji žele da zaborave svoju prošlost. Koliko je bio pametan i dobar potez što je bitka na Kosovu polju održana zaista nisam kompetentan da to ocenjujem, ali ti naši sunarodnici tj. naši preci su verovali da će u slučaju da pobede svim Srbima biti bolje nego što im je nuđeno u alternativi. Kapiram da većina nije bila u fazonu: "Zjoo, pegla! Ajmooo!!" Srbi su zahvaljujući istoriji znali šta je značio turski predlog, znali su to vrlo dobro jer su naučili tokom krstaških ratova.

Sad jedno pitanje za sve: Da li znate zašto je Ratko Mladić baš u Srebrenici pobio ljude? I šta se još u svetu u tom trenutku događalo?

1. jest stvarno istina, pobila se dva druga. ratko mladic sigurno ne zivi na banovom brdu, nego ide od kasarne do kasarne, manastira do manastira. i ma koliko tesko bilo za poverovati, koristim ponekad i zdrav razum

2. dokle cemo se vise voditi postupcima drugih?? koji je vama kurac? ako hoce on onda cu i ja. ako nece on necu ni ja. kao dva deteta kad se potuku pa ih mama natera da se izvine jedno drugom, pa se ceka koje ce prvo. treba pre svega zbog sebe da ih isporucimo, a za hrvate i muslimane me boli kurac, oni ce imati problem sa radikalnim drustvom za 10 godina zbog neubijanja mita vojnih generala. kraj tvoje stavke je skroz u paraleli sa onim kranjem patika. krali su svi, pa smo i mi krale. vrlo mudro, vrlo.

3. slazem se. ne treba da cekamo da nam neko drugi to naredi.

4. a na cetvrto ne znam sta da ti odgovorim jer vidim da i mene po nekim mojim stavovima generalizujesa i stavljas u neke grupe. citiranje holbruka je ili ispoljavanje tvoje frustracije ili generalizacije mene. bilo koje bilo, ne predstavlja nesto na sta ja treba da odgovorim, jer ni jedno ni drugo nije moj problem vec tvoj

zasto ih je pobio boli me kurac. pobio ih je. znam to jer postoje snimci, fotografije i lesevi odande. za vecinu vazi isto sto sam rekao i dz, istrazite malo umesto sto se bavite pretpostavkama koje se vama najvise svidjaju

sto se tice b92, neverovatno je kako selektivno ljudi gledaju na stvari i imaju dvostruke arsine. zasto niko ne pljuje po njima zbog insajdera? zasto niko ne pljuje po njima zbog iznosenja price da ilic gradi ulicu od 600.000 eura? zasto niko ne pljuje po njima zato sto su pre proglasenja nezavisnosti mnogo vise prostora dobijali ruski citati nego evropski?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne zelim da odgovaram ljudima koji ne nalaze za shodno ni da procitaju moje poruke u potpunosti, vec samo da kenjaju.

ako ne znas sta i kako da odgovoris nekome, savetovao bih te da bar u izbegavanju odgovora ostanes pristojan da ne bi dobio po labrnji.

a ako procitas moj post videces da sam ti kao odgovor na tvoj post ukazao na to sta rade hrvati i drugi koi imaju nekoga "osumnjicenog" za ratne zlocine, a pri tome nemaju nikakve posledice oko toga, postavio tezu da srbija nije niti ce biti bas ono sto usa i evropa "hoce" dok se ne ostvare njihovi planovi te samim tim nece ni moci uci u eu dok ne zavrse sa nama.. i na kraju postavio pitanje o tim silnim "dokazima" o srebrenici. brojnim i validnim kao markale i razna druga "genocidna mesta". dakle ocigledno je da sam procitao tvoj post, samo mi nije jasno sto ti nisi procitao moj i pri tom bio u stanju da ne budes bezobrazan u odgovaranju na isti ? svako ko ima drugaciji pogled od nvo pogleda kenja ? pa je li to demokratija za koju se borite ?

drugi deo posta nije upucen samo tebi vec ovako kao neki globalni komentar. i btw 5$ je typo trebalo je da pise 5 mil $ :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ako ne znas sta i kako da odgovoris nekome, savetovao bih te da bar u izbegavanju odgovora ostanes pristojan da ne bi dobio po labrnji.

a ako procitas moj post videces da sam ti kao odgovor na tvoj post ukazao na to sta rade hrvati i drugi koi imaju nekoga "osumnjicenog" za ratne zlocine, a pri tome nemaju nikakve posledice oko toga, postavio tezu da srbija nije niti ce biti bas ono sto usa i evropa "hoce" dok se ne ostvare njihovi planovi te samim tim nece ni moci uci u eu dok ne zavrse sa nama.. i na kraju postavio pitanje o tim silnim "dokazima" o srebrenici. brojnim i validnim kao markale i razna druga "genocidna mesta". dakle ocigledno je da sam procitao tvoj post, samo mi nije jasno sto ti nisi procitao moj i pri tom bio u stanju da ne budes bezobrazan u odgovaranju na isti ? svako ko ima drugaciji pogled od nvo pogleda kenja ? pa je li to demokratija za koju se borite ?

drugi deo posta nije upucen samo tebi vec ovako kao neki globalni komentar. i btw 5$ je typo trebalo je da pise 5 mil $ :)

za labrnju se sam brinem, hvala na savetu.

hrvati nemaju posledice oko neizrucenja?? heh, pa secam se da su cak neke drzave u eu zagovarale sankcije protiv hrvatske zbog otvorenog odbijanja izrucenja gotovine.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/3166498.stm

http://www.balkanpeace.org/index.php?index...;articleid=9522

sto se tice dokaza, potrazi ih sam, na netu, ili poseti kancelarije nvo koje se bave time i uputice te na mesto gde mozes da pogledas fotografije i video snimke iskopavanja, kao i neke druge stvari. istrazi, umesto sto pretpostavljas

ja tvoj pogled na svet nikad nisam nazvao lalalendom, sto nije bas pristojno, a u nekoliko prethodnih poruka sam izrazio stav da je hag bulshit i da nije pravedan, da bi ti opet pokrenuo tu tezu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da ne bi dalje uporno navlachio gnev ljudi sa ovog foruma, ovo ce biti moj poslednji post

na ovom topiku i uopste na politickim topicima na RUR-u:

Sve bi bilo MNOGO LAKSE postovana gospodo kada bi VI, kostunjavi, smradikali,

armija glasaca i ostali istomisljenici u Srbiji rekli JASNO I GLASNO ONO STO STVARNO MISLE:

DA, MI ZELIMO KOSOVO, ALI BEZ SHIPTARA !!!!!!!!!!!!

Pa sad razmisljajte da li je ostvarenje tog VASEG ultimativnog cilja zaista realno i moguce.

Lep provod!

zvanicni podaci govore da smo 1999. godine proterali 120% siptara... cini mi se da je moguce, ma koliko nerealno zvucalo... naravno bespredmetno je pricati o tvojoj fiks ideji o ljudima koji tvrde da je kosovo srce srbije, a ne da treba pobiti siptare bez izuzetka... potrebno je da ispune neke najobicnije stvari kao sto su: licna karta, porez drzavi i sl. i naravno da ne ruse ustavni red i poredak...

Link to comment
Share on other sites

za labrnju se sam brinem, hvala na savetu.

hrvati nemaju posledice oko neizrucenja?? heh, pa secam se da su cak neke drzave u eu zagovarale sankcije protiv hrvatske zbog otvorenog odbijanja izrucenja gotovine.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/3166498.stm

http://www.balkanpeace.org/index.php?index...;articleid=9522

sto se tice dokaza, potrazi ih sam, na netu, ili poseti kancelarije nvo koje se bave time i uputice te na mesto gde mozes da pogledas fotografije i video snimke iskopavanja, kao i neke druge stvari. istrazi, umesto sto pretpostavljas

ja tvoj pogled na svet nikad nisam nazvao lalalendom, sto nije bas pristojno, a u nekoliko prethodnih poruka sam izrazio stav da je hag bulshit i da nije pravedan, da bi ti opet pokrenuo tu tezu

i sta je bilo od svih tih prica ? tresla se gora rodio se mis ? pa nije cak ni to, nego apsolutno NISTA. samo malo farsa kroz medije da ne placu srbi da je nepravda.

dokazi za sta ? slike iskopavanja cega ? groblja u srebrenici i iskopavanja leseva ljudi koji su umrli tamo pa najnormalnije sahranjeni ? leseva koji su tamo doneseni i zakopani? pre nego sto odgovoris da to nema veze sa realnoscu, pdoseticu te da je to upravo na markalama radjenjo, kamionima su dovozili leseve i istresali ih. dokazi za 30k ubijenih ljudi ? pa posle za 10, pa onda 8, pa na kraju ni toliko ? a gde su sahranjeni muslimanski vojnici koji su poginuli u tom delu ? gle koincidencije isto tu, pa na tim grobljima je sahranjeno sve sto je stradalo i sad su sve to zrtve genocida ? zasto niko ne kaze zasto je napadnuta srebrenica ? demilitarizovana (gistro) zona pod kontrolom un odakle su svakodnevno ti "jadni i nenaoruzani narod, zene i deca, napadali srbe u okolini" ? pa naravno da je najnormalnije da ces da ocistis takvu enklavu, drzanje iste u obrucu zahteva mnogo logistike i ljudstva. da li su dobili koridor da izvedu nenaoruzan narod na sigurno ? jesu. pa sta hoce vise, vojske sto je ubijeno tu nema sta da se radi, je li rat ili zajebancija ? i btw to sto je pobijeno "civila" tj vojnika koji su se predali nije naredio ratko mladic.

muslimani su kao i hrvati koristili maksimalnu podrsku stranih medija, i njihovu metodologiju rada. kao sto su stvorili bin ladena i ekipu, tako su stvorili i srbe zlocince. tako da ne treba mnogo truda da se isfabrikuje bilo sta o nama.

mislim da ces se sloziti da je lalalend mnogo pristojnije od kenjanja zar ne ? stvarno ne znam kako drugacije da nazovem pogled da je u pitanju bilo kakva pravda u pitanju, ne samo hag, nego uopste vezano za nas.

ja ne kazem da nasi vojnici nisu cinili zlocine, samo hocu da svi imamo ista prava. ako je pravda nek je pravda za sve a ne selektivno. kad naser oric dobije 2 godine zatvora uz sudjenje od 2 nedelje a nasima se sudi godinama, a godine zatvora da ne spominjema, o cemu mi imamo tu da pricamo.

ti si indirektno sam pokrenuo tezu haga kroz pro evropski, zapadno orijentisanu srbiju u un, znamo da nas nece pustiti u eu dok ne damo ratka zar ne ? dobro je sto ce nas pustiti onda....not

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...