Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam normalno protiv nezavisnosti kosova, ali bi takodje zamolio nekog od nasih vajnih politicara da odgovore na sledeca pitanja:

1. Zasto se javno foliraju da zele Kosovo u Srbiji, a svi oni ne bi hteli na sledecim izborima 60-ak belih kapica u skupstini Srbije da im kvare lopovluk itd...?

2.Posto nasa vojska jos nije ukinuta, kako misle da uteraju 100-ak hiljada mladih albanaca u vojsku, i kako da ih kada ovi odbiju sluzenje vojnog roka ubace u nase zatvore u kojima nema mesta ni za sitne krimose?

3.Kada vlada Srbije donese odluku X, a skupstina Kosova izda odluku Y koja je za 180 stepeni razlicita od beogradske, sta ce oni da rade? Da im ulete u Pristinu sa murijom itd?

U Smederevu je sledeca prica: Veliki broj srba sa kosova su svoja imanja koje su im dedovi ostavili u amanet prodali albancima za 5-10x vece cene nego sto vredi... Parce jalove njive prodaju ko da prodaju plac u Beogradu, a albanci hvala bogu puni love od sverca droge i podvodjenja albanki u Francuskoj zarad viseg cilja itd. I sta su oni radili sa tim novcem? Samo se kurcili i ponizavali srbe starosedeoce itd. Dok su mobilni tel u to vreme imala samo 2-3 SPS direktora imala ga je i nasa drugarica iz odeljenja koja je inace 1 god pre toga prodala sve svoje u Peci za neopisive pare. U skolu dolazi u belom novom mercedesu dok se 30 drugih djaka iz odelenja gura u busu. Sta zelim da kazem sa ovim? Ovakvih primera je milion. Nije nam niko ali niko kriv do nas samih. u Beograd je od prodaje njiva, placeva, kuca i stanova uletelo 3 milijarde evra. Cena nekretnina u Beogradu je za par godina skocila 300% (svaki beogradjanin zna zasto). Jedino mi je zao ovih jadnika koje su sa kosova oterali bez jakne na ledjima i nase pravoslavne crkve.

A ne znam da li iko vise u srbiji veruje ovim "govorima" nasih "vodja" (i na vlasti i u opoziciji), i neka svako zna da sto je zemlji i nama teze njima je sve bolje, valjda nas je istorija bar tome naucila, ili smo svi zaboravili...

Link to comment
Share on other sites

druze Kostunica je dao zeleno svetlo svojom izjavom danas.

Postoji mogucnost da nece ovo ni malo dobro biti. Nadam se da gresim. Ali realno sklon sam misljenju da ww3 pocinje polako otvoreno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ameri su vec u poljskoj, ceskoj gde grade svoj "raketni stit" "protiv Irana i Severne Koreje", a Ukrajina se gura da udje u NATO, tako da nije bash da je kosovo najblizhe. Ali da, bice josh dugo americka vojna baza dole.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Iskreno mislim da nema realne sanse da dodje do ww3 , zato sto i jedni i drugi znaju da je gg ako se krene sa tim....

Eventualno neki novi hladni rat , koji ce se odvijati kroz ekonomske igre i igrice...

U celoj prichi opet ce da popushe najslabiji...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Totalno si u pravu za izazivanje nereda i rata. Naravno da samo mi to radimo. I radili smo. Secas se Gavrila Principa ?

ma jebo te Gavrilo Printzip [:D] Govorim o tata slobi koji je zauzdao ceo vojni i politicki vrh, tajne sluzbe i tajkune

i sjebao zemlju ko i Chausesku... Slovenci i hrvati hteli SVOJU nezavisnu drzhavu a on umesto da kaze "OK, tornjajte se"

on krenuo da salje muriju i vojsku na NJIHOVU teritoriju i da pravi sranja koju gomila retardiranog primitivnog nezaposlenog

sveta odmah naravno podrzhi... I evo isti kurac sad, MI cemo NJIMA da kazemo da NE SMEJU da se otcepe IAKO 85% tog stanovnistva

ZELI DA SE OTCEPI tj ne zeli da zivi u Srbiji.

Fatboy, mislis bice dobro Srbima, onima koje ne proteraju, niti pobiju i pokolju.

Hajde sam budi ISKREN pa mi reci da li mislish da ALBANSKI NAROD ima u GENIMA "mrzi srbe/unisti ih" rutinu

ili to mozda steknu kroz odrastanje, neki vec kao klinci neki kasnije? I sta mislis ZASTO formiraju takvo

misljenje, ko ih nagna na to, ko im uliva u glavu ta sranja i zbog cega? Gde je root of the problem? Da li su

im MOZDA srbi ikada naneli neko istinsko zlo, manje ili vece? Mislim da JESU... ne znam koliko veliko ali JESU.

Znaci POSTOJI nesto lose sto su pojedinci iz naseg naroda ucinili albancima/shitarima dole... Umesto da ih

uhapsimo i utvrdimo na sudu da li su i za sta krivi, mi cemo radije iste gurati pod tepih i dizati larmu da su

oni RODJENI ZLI i sl...

Pa i ja sam mislio da cemo doc za odredjenu sumu novca [:D] I kod babe nema džabe [:D]

E super sto si ovo pomenuo. Vidis, SVE koji su danas po ovom mrazu pravili sranja po BG-u ZABOLE KURAC

za Srbiju i Kosovo. Oni su tu samo ZBOG DNEVNICE, bato! [;)]

Najjachi su mu ovi debili shto lome semafore i ostalo po Beogradu. To je taj patriotizam.

To je to BEZMUDNISHTVO... Jesu gnevni? Izvolte gospodo, imate vec oruzje i srce junacko, znate

kuda se vozi za Kosovo... Pa u odbranu onoga u sta se toliko kunete... Ne smete, jel?

Pa da, lakse je lomiti znakove i izloge u BG-u... ha ha fakin ha!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Hajde sam budi ISKREN pa mi reci da li mislish da ALBANSKI NAROD ima u GENIMA "mrzi srbe/unisti ih" rutinu

ili to mozda steknu kroz odrastanje, neki vec kao klinci neki kasnije? I sta mislis ZASTO formiraju takvo

misljenje, ko ih nagna na to, ko im uliva u glavu ta sranja i zbog cega? Gde je root of the problem? Da li su

im MOZDA srbi ikada naneli neko istinsko zlo, manje ili vece? Mislim da JESU... ne znam koliko veliko ali JESU.

Znaci POSTOJI nesto lose sto su pojedinci iz naseg naroda ucinili albancima/shitarima dole... Umesto da ih

uhapsimo i utvrdimo na sudu da li su i za sta krivi, mi cemo radije iste gurati pod tepih i dizati larmu da su

oni RODJENI ZLI i sl...

AJDE TI BUDI ISKREN PA NAVEDI TO JEDNO ZLO ZBOG KOJEG ONI NAS MRZE? DAHAU? TREBLINKA? APARTHEJD NA KOSOVU?ZBOG KOJEG SU NAS MRZELI I 1981-VE? GENETSKA ISTRAZIVANJA NA SHIPTARSKOJ DECI?NASILNO HRANJENJE SVINJETINOM NA KURBAN-BAJRAM?

koja si ti jedna primarna ldp ds koraks budaletina koja josh uvek zhivi u 97moj i studentskim protestima kada je manda uletao kolima u njih, i koji ne vidi gde sada taj isti lik radi

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ma jebo te Gavrilo Printzip [:D] Govorim o tata slobi koji je zauzdao ceo vojni i politicki vrh, tajne sluzbe i tajkune

i sjebao zemlju ko i Chausesku... Slovenci i hrvati hteli SVOJU nezavisnu drzhavu a on umesto da kaze "OK, tornjajte se"

on krenuo da salje muriju i vojsku na NJIHOVU teritoriju i da pravi sranja koju gomila retardiranog primitivnog nezaposlenog

sveta odmah naravno podrzhi... I evo isti kurac sad, MI cemo NJIMA da kazemo da NE SMEJU da se otcepe IAKO 85% tog stanovnistva

ZELI DA SE OTCEPI tj ne zeli da zivi u Srbiji.

Debeli, jesi ti već zaboravio da su srpski vojnici pobijeni u slovenačkoj kasarni ko mačići, i da je u Hrvatskoj živelo skoro pola miliona srbalja?

Jebote, jel može neka priča da prođe bez tata Slobe, nije istorija počela '87 i završila se '00. Više mi je pun kurac te LDP propagande.

Link to comment
Share on other sites

lol neko je pominjao gadjanje mcdonaldsa kamenom na ovom topicu

sad gledam na pinku i rtsu svugde lupaju mcdonalds prozore... pa deco jeste li vi normalni xD

@topic - kosovo je izgubljeno jos za vreme tita kad je dozvolio siptarima da udju dole. i oni su nas postepeno sjebavali... slobu je takodje boleo kurac...

krivo mi je sto gubimo kosovo ali ga gubimo i to je tuzna istina

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Jeli, a na koj način da se spreči što se isto dešava u Preševskoj dolini, gde isto polako Sqiptari kupuju kuće i imanja i šire se prema vranju. Ko vam garantuje da za 20 godina neće baš taj Čeda vrištati (kad mu bude trebao svaki glas za presedničko mesto), "NE DAMO VRANJE." I isto ćemo da ispušimo. Neki ljudi ovde na forumu otvoreno kažu da ih baš briga za svet van Beograda i da im i Srbija manja od Beogradskog Pašaluka nebi smetala. Nema brige, dočekaćemo i to.

Link to comment
Share on other sites

AJDE TI BUDI ISKREN PA NAVEDI TO JEDNO ZLO ZBOG KOJEG ONI NAS MRZE?

...jer su paravojne formacije krenule u ETNICKO CISCENJE DOLE 90tih pod plashtom NATO agresije nad SRJ?

al polako, sad ce i baskija i sve da se otcepi

brrrrrrrrrrrrrr !!!

...i da je u Hrvatskoj živelo skoro pola miliona srbalja?

koje je slobin rezim na NAJGORI MOGUCI NACIN iskoristio AKA zrtvovao u ratu koji je poveo tamo

kako bi red svetom ispao tlachena strana a da zlo bude vece ni to nije uspeo jer su retardi...

Ti ljudi bi dan danas ziveli tamo spokojno i mirno da su se hrvosi otcepili odmah bez buke i oruzja...

...ili ipak mislis da bi da se to sve mirno odigralo ipak ustali jedan dan protiv vlasti koja je tamo uspostavljena

jer ih ista MRZI... SVE je to posledica propagande... plitki umovi... daj im reklamu da jedni mrze druge i eto ti rata zacas... tuzno.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...