Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno da ce sve sad da prihvati jer je shne-nokla koja sad mora da cuti dok ga

gosn. Howl ucenjuje tipa "ja cu sad da prodam NIS rusima a ti ima da cutis i pusis!"

jbg, hteo je KOMPROMIS a sa sljamom NEMA KOMPROMISA !!! Ili crno ili belo!

Sad nek pati i nek gricka nokte za vreme ove kampanje dok se mr.howl premislja

da li da "podrzhi DS ili mozda ne" (a koga bi on zapravo mogao da podrzhi anyway?)

i neka se prpi do zavrsetka II kruga izbora tj do finalnog prebrojavanja.

brate evo opet lupash gluposti i pokazujesh svoje neznanje

link

najbitnije:

Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je danas da su pregovori sa Rusijom o energetskoj stabilnosti Srbije počeli posle promene režima 5. oktobra 2000. godine.

"Predsednik Rusije Vladimir Putin i ja smo započeli te razgovore pre tri godine", rekao je Tadić u Kikindi na mitingu u okviru njegove predizborne kampanje za drugi krug predsedničkih izbora.

jel ti uopshte znash ishta o tom sporazumu ? jel znash koja je situacija u svetu sa energijom ? jel bi znao da mi objasnish shta je loshe u tom sporazumu i koje bi reshenje bilo bolje ? jel znash ti ishta ili samo seresh ko reta ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

jel znash ti ishta ili samo seresh ko reta ?

Znam da je jos neko iz evrope ponudio kintu za NIS, ali mlohavi ni da chuje, pitam se ZASHTO kad mu putin JEBENO NECE

spasiti jebeno Kosovo i NECE mu pomoci da opravda svoju dugogodisnju politicku mlohavost, amofrnost i odvratnost.

Na brzaka su to sredili i idemo dalje... i onda DS krade, mlohavi spasava kosovo a SRS se bori za prava gladnih i potlacenih,

jebote zar ne lici previshe na ALAN FORD ?

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

oko nisa

ono shto bi dobili tim sporazumom je gasovod od koga bi ubirali 200 milki godishnje chistog kesha, dalje to povlachi pitanje nisa i koliko on to zaista vredi, naravno da je smeh da ga prodamo za pola milijare, koliko su rusi prvo ponudili i s tim bi ih trebalo oterati u qrac. kontam da je neka ok rachunica: cena NISa-2 milijarde(koje bi zaradili od transprota tog gasa tokom 10 godina). sve ostalo bi bila pljachka. kao pricha se da je trenutno na stolu cena od 2 milijarde, shto je ono kao ok, al glavno pitanje je koliko on to vredi, najoptimistichnije ponude idu do 6 cigli, tako da jbm li ga.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa ima tu podosta loshih stvari. rusko zanemarivanje ekoloshkog dela sporazuma recimo. ali da nema alternative, nema. pritom nije toliko losh dil, s'obzirom da je jedina solucija.

HAHAAHAHAHAHAHAHA, brate od kad su prodali zelezaru NIKO ali NIKO ni ne pominje zagadjivanje vise, zagadjuje se punom parom naravno to Ameri drze i niko ne sme da pisne e od ekologije, da li si ti stvarno normalan. Inace kod sporazuma sa Rusima imamo izrazito dogovorenu ekolosku klauzulu, znam ove stvari jer moj otac radi sve medjunarodne ugovore vezane za RNP, ajde manje lupetanja.

Sto se tice problema NISa, ako niste znali NIS je u velikim dugovima jer drzava krpi sve iz NISa, pare idu odavde u NS i BG, jel vi razumete da bi RNP mogla sama da se potpuno modernizuje posluje sa ogromnim plusom ali je u ogromnim dugovima jer se drzava krpi odatle, tako da ko bude preuzeo NIS preuzece i te silne dugove, ono sto je za nas bitno je da mi prodajom dobijemo dugorocni plan za razvoj NISa, jebes pare od prodaje ono sto je za nas bitno je da se uloze pare i otvore nova radna mesta.

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Znam da je jos neko iz evrope ponudio kintu za NIS, ali mlohavi ni da chuje, pitam se ZASHTO kad mu putin JEBENO NECE

spasiti jebeno Kosovo i NECE mu pomoci da opravda svoju dugogodisnju politicku mlohavost, amofrnost i odvratnost.

Na brzaka su to sredili i idemo dalje... i onda DS krade, mlohavi spasava kosovo a SRS se bori za prava gladnih i potlacenih,

jebote zar ne lici previshe na ALAN FORD ?

za nis su se javili samo josh OMV i MOL koji svoju sirovu naftu tankerima, preko mora, dovode iz venecuele, saudijske arabije direktno sve do austrijske i madjarske obale odnosno luka. Uz razumnu cenu najbolje je nis prodati rusima koji nam iovako prodaju resurse i izbeci posrednika koji samo povisuje krajnju cenu.

i mani se tih prica oko rusa i kosova, tadic takodje vec godinama ljubi ruku putinu,cestita rodjendane i otici ce zajedno sa kostunicom do moskve.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da bi bilo ko implementirao nekakve ekološke standarde bez da ga zakoni na to nateraju, kod nas bi svest o tome morala da bude razvijenija jedno deset puta, pa da ga javno mnjenje natera na takav potez. ovako, može država da donese (i počne da sprovodi) ekološke propise i gg.

Link to comment
Share on other sites

ovo glasanje = medju mladjim ljudima

pravo glasanje = gomila penzionera :) taman da se ujednace malo glasovi

zaboravio si cinjenicu da 10% i mozda josh neki sitan kusur od 18-30 god uopste glasa, tako da ovo nije reprezentativno glasanje mladih ljudi.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice problema NISa, ako niste znali NIS je u velikim dugovima jer drzava krpi sve iz NISa, pare idu odavde u NS i BG, jel vi razumete da bi RNP mogla sama da se potpuno modernizuje posluje sa ogromnim plusom ali je u ogromnim dugovima jer se drzava krpi odatle, tako da ko bude preuzeo NIS preuzece i te silne dugove, ono sto je za nas bitno je da mi prodajom dobijemo dugorocni plan za razvoj NISa, jebes pare od prodaje ono sto je za nas bitno je da se uloze pare i otvore nova radna mesta.

ne govorimo mi ovde o kusuru na kasi pa ti kao uvali zvaku a ti kao, nema veze, nego govorimo o 4-6 milijardi evra.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

al ovo su pregovori, a ne sede taditj+koshtunica u krilu putinu i govore mu shta tje za novu godinu .. realno ponuda za NIS od strane Gasproma je losha (pogotovo prva od 500milki, a i ova druga od 2milijarde), al poshto je jedina ozbiljna kad se sve srachuna (rezerve rusije, gasovod, prva ruka, itd ..) onda je najbolja.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

HAHAAHAHAHAHAHAHA, brate od kad su prodali zelezaru NIKO ali NIKO ni ne pominje zagadjivanje vise, zagadjuje se punom parom naravno to Ameri drze i niko ne sme da pisne e od ekologije, da li si ti stvarno normalan. Inace kod sporazuma sa Rusima imamo izrazito dogovorenu ekolosku klauzulu, znam ove stvari jer moj otac radi sve medjunarodne ugovore vezane za RNP, ajde manje lupetanja.

Sto se tice problema NISa, ako niste znali NIS je u velikim dugovima jer drzava krpi sve iz NISa, pare idu odavde u NS i BG, jel vi razumete da bi RNP mogla sama da se potpuno modernizuje posluje sa ogromnim plusom ali je u ogromnim dugovima jer se drzava krpi odatle, tako da ko bude preuzeo NIS preuzece i te silne dugove, ono sto je za nas bitno je da mi prodajom dobijemo dugorocni plan za razvoj NISa, jebes pare od prodaje ono sto je za nas bitno je da se uloze pare i otvore nova radna mesta.

OHOHO krenuli smo sa blizhom rodbinom .... ahahahah

Kontas tako si uverljiviji? :PPPP

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

HAHAAHAHAHAHAHAHA, brate od kad su prodali zelezaru NIKO ali NIKO ni ne pominje zagadjivanje vise, zagadjuje se punom parom naravno to Ameri drze i niko ne sme da pisne e od ekologije, da li si ti stvarno normalan. Inace kod sporazuma sa Rusima imamo izrazito dogovorenu ekolosku klauzulu, znam ove stvari jer moj otac radi sve medjunarodne ugovore vezane za RNP, ajde manje lupetanja.

Sto se tice problema NISa, ako niste znali NIS je u velikim dugovima jer drzava krpi sve iz NISa, pare idu odavde u NS i BG, jel vi razumete da bi RNP mogla sama da se potpuno modernizuje posluje sa ogromnim plusom ali je u ogromnim dugovima jer se drzava krpi odatle, tako da ko bude preuzeo NIS preuzece i te silne dugove, ono sto je za nas bitno je da mi prodajom dobijemo dugorocni plan za razvoj NISa, jebes pare od prodaje ono sto je za nas bitno je da se uloze pare i otvore nova radna mesta.

aj i tebi da kazhem... you have shit for brains boy?

ne znam kako stoji stanje sa ekologijom oko zhelezare, ali argumenta radi, ako ameri tamo zagadjuju, treba pustiti i ruse?

i ja znam da imamo posebnu klauzulu u ugovoru vezanu za ekologiju, isto kao shto znam da su rusi odbili da ona upadne u finalnu verziju. trazhe da ih u prvih par godina niko ne smara za ekologiju. i oko toga se josh pregovara.

shto se tiche problema nis-a, kolko ja znam, drzhava godinama subvencira dotichnu firmu. mozhda greshim do dushe.

Link to comment
Share on other sites

Znam da je jos neko iz evrope ponudio kintu za NIS, ali mlohavi ni da chuje, pitam se ZASHTO kad mu putin JEBENO NECE

spasiti jebeno Kosovo i NECE mu pomoci da opravda svoju dugogodisnju politicku mlohavost, amofrnost i odvratnost.

Na brzaka su to sredili i idemo dalje... i onda DS krade, mlohavi spasava kosovo a SRS se bori za prava gladnih i potlacenih,

jebote zar ne lici previshe na ALAN FORD ?

Tomislav Nikolic, za predsednika!

Shta bi falilo da zivimo u ALAN FORD STRIPU, nego shto zivimo u govnima?!

Link to comment
Share on other sites

Kako Ditjta planira da pobedi na izborima!?

pa nikako .. shto vreme vishe prolazi kapiram da je i ovima iz DSa jasno da je gotov. matematika jednostavno ide protiv njega. to je i objashnjenje za ove gluposti koje govori na mitinzima .. fali mu negde (po mojoj proceni) oko 120k-170k glasova koje nema odakle da namakne. da imam muda otishao bih i stavio 3 glave na tomu jel koliko sma video kvota od 2.00 nije losha.

Da li mi imamo ministra energetike?! Imamo, ali koga boli kara za njega!

Velja ce da potpisuje ugovore za NIS i gasovod u rusiji!?

Zasto!? Pobogu, Nova Srbijo, glasajte za Ditjta..

ovako bitna stvar se radi na nivou vlade, zato idu i taditj i koshtunica. ko da je bitno ko potpisuje zna se ko je dogovorio.

da mi imamo, generalno, ikakvu svest o ekologiji u panchevu bi sada ziveo samo Vil Smit

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ma na stranu svi ti navodi, bolje ponude (sveukupno) nije bilo i to je kraj priche. u praksi nama su 3 alternative, ruski (kaspijski gas), severni atlantik ili alzhirski. racionalno reshe je ruski. al ne oni koji nemaju pojma moraju odmah da se uhvate za dnevnu politiku i americhko - ruska prepucavanje, zato shto nemaju pojma.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

bilo je ponuda, mislim da je igi pisao o tome. tender ne mozhesh da raspishesh o ovakvom pitanju jel nije samo poenta prodati NIS nego obezbediti energetsku stabilnost u vremenu kada iste ima sve manje i cena iste raste.

jedino shto je meni malo nesigurno jeste to shto se idalje ne zna nishta o tom gasovodu i konkurencija od strane nabucco .. al jbg nekad morash i da rizikujesh.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Madjarski MOL i Austrijski OMV su bili zainteresovani za NIS takodje (ono sto se javno prichalo, koliko je to tachno to je pitanje), ali ove dve kompanije su defakto samo mali igrachi na svetskoj energetskoj sceni i kompanije koje su bukvalno preprodavci bez sopstvenih izvora energenata kao sto je to slucaj sa Gaspromom

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jebali smo kevu forumu sa ovim topikom... A znam da cete svi vi koji ste me flejmovali na prolece da se okupite oko mene i pruzhite mi svoje plastichne tanjiritje da vam udelim po mega komadinu sochnog parcheta svinjskog vrata sa roshtilja... da daaaaaaa.... tada vam politika najednom vise netje biti bitna, pogotovo ako spremim i krem juhu od pechuraka i neku salaticu uz meso! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...