Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa kada je toma dobio mesto predsednika skupstine su nam iste secunde svi ukinuli sve

sta mislite sta ce onda biti ako pobedi u drugom krugu

koji su to svi sto su nam ukinuli sve?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

evo jedan vic sa izbornog mesta milos crnjanski 24

muz se dogovori sa zenom da kad god hoce seks da kazu jedno drugom "idemo da peremo ves"

kaze to njoj jedno vece a njemu ona da je masina pokvarena

posle nekoliko dana kaze ona njemu ajde da peremo ves

on kaze "oprao sam rucno"..

mene je mnogo bilo sramota paorcine radikalske koji je to pricao

veca sramota me je zbog toga sto su se svi osim nas dvoje smejali

ovo je bio glup uvod u moju poentu

ja bih doneo promenu u izborni zakon da svako ko ZAVRSI srednju skolu ima pravo da glasa

da ne spominjem kad smo brojali glasove i cim se cuje TADIC lik kaze GLAVIC

urnebesna komedija..

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

ima tu dosta načina, ali najviše preko javnih nabavki. kada god lokalna vlast nešto kupuje (bilo da je to mazut za grejanje škola, spajalice za kancelariju gradonačelnika ili popravka neke ulice), ona to čini novcem iz budžeta od prodavaca/izvođača koji su povezani sa strankom/njenim manje eksponiranim članovima, za veće sume nego što je neophodno. kako dalje ide raspodela ostvarenog viška je predmet špekulacije, ali dogovore se oni već nekako oko podele plena.

jedan od, ako ne i jedini prioritet svake vlasti je da se obogati. retki su idealisti među političarima, 99,9% njih je tu gde je zbog lične koristi, tako da je iluzorno misliti da možemo izabrati nekoga ko neće krasti. od partija i političara koji su trenutno na političkoj sceni srbije, svi* su u ovom ili onom trenutku bili na vlasti, i svi su krali. prema tome, lopovluk nije bog zna kakav argument za izbor političke opcije.

* - nisam siguran za rističevića, onog mađara i još par marginalaca, ali sve parlamentarne stranke i prvih pet predsedničkih kandidata definitivno upadaju u koš.

cist primer tender za popravku WC-a na -nekoj- (ne mogu da se setim) stanici zeleznice (kevina firma radi puno sa zeleznicama i prilicno je upucena), kolko se secam nekih 25 hiljada evra za opravku 15 kvadrata wc-a \o/

ali jbg, lepo kazes svi kradu, ali moras da glasas za manje zlo, mada toga u lopovluku nema, jednom lopov - uvek lopov...

e: typo

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

jebote Tjile i Margi,nasli ste na ruru da objasnjavate deci sta je dobro a sta loshe,pa 99% njih samo imaju u glavi razliku DEMOKRATE DOBRO >> RADIKALI LOSHE

Ja sam isto veliki laik,ali barem mi je dovoljno jasna situacija tj. nazalost sam poceo malo vise da obracam paznju na politiku u poslednjih godinu i po dana da sam otisao i ponistio listic

od dva zla ne biram manje i apsolutno me boli kara

cale mi radi u stranoj firmi,ima platu u evrima,sigurno cu biti burzuj ako dodju radikali olololo :)))))

Jedino sto bih voleo ako dodju radikali da miniraju Miskovica najstrasnije,ako je to ikako moguce,mada mislim da on vec gura kintu u srs

a i slazem se sa tu nekim,Vucic je lazovchina i stalno hvata na buku,on covek je u stanju da te gleda u ochi i slaze te dok udahne,apsolutno odvratan lik

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne volim ni jednog ni drugog.

Ali sinoc sam gledao valjda prvi intervju Nikolica za RTS1 nakon proglasenja rezultata, i zaista ne bih zeleo da Srbija ima takvog predsednika.

Ne razumem se u politiku, ali kad mi se vec ostavlja prilika da ja glasam za nekog, ucinicu to zbog bilo kojeg razloga koji se meni svidi. Stoga, onaj Toma Nikolic, po meni, izgleda uvek kao glavni negativac nekog filma i zato cu glasati za Tadica. Kapiram da i novi predsednik, ko god to bio, nece bitnije promeniti nasu sudbinu..

Jao samo sada da ne dodje mohi i kaze kako se pravim nadobudan.. :(

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pa ne nemam shta da objashnjavam .. nego me iznenadjujutje koliko je puchanstvo ustvari ovca koju treba shishati. pogotovo ovde gde se ista pricha ponavlja 20-30 godina. da su ih bar roditelji nauchili da razmishljaju svojom glavom rechima "vidish kako smo se mi zajebali, sebe, a onda i tebe". neverovatno kako svi gledaju samo crno/belo i toliko su sigurni u to shto tvrde da su spremni da mru za tu ideju. ajde josh da prichamo o blejachima iz kraja koji bezhe sa chasova, nikad nisu videli komp, nemaju kablovski tv, muzu krave u njivi .. nego ovde su ljudi koji imaju pristup tolikim informacija, da chuju, prochitaju, vide .. i idalje su zombiji koji imaju 2 mozhdane tjelije od koja je jedna rom (udahni/izdahni), a druga je diskutabilno dal je ram.

glup se uchi na svojim greshkama, pametan na tudjim, a srbin je retard.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ne nemam shta da objashnjavam .. nego me iznenadjujutje koliko je puchanstvo ustvari ovca koju treba shishati. pogotovo ovde gde se ista pricha ponavlja 20-30 godina. da su ih bar roditelji nauchili da razmishljaju svojom glavom rechima "vidish kako smo se mi zajebali, sebe, a onda i tebe". neverovatno kako svi gledaju samo crno/belo i toliko su sigurni u to shto tvrde da su spremni da mru za tu ideju. ajde josh da prichamo o blejachima iz kraja koji bezhe sa chasova, nikad nisu videli komp, nemaju kablovski tv, muzu krave u njivi .. nego ovde su ljudi koji imaju pristup tolikim informacija, da chuju, prochitaju, vide .. i idalje su zombiji koji imaju 2 mozhdane tjelije od koja je jedna rom (udahni/izdahni), a druga je diskutabilno dal je ram.

glup se uchi na svojim greshkama, pametan na tudjim, a srbin je retard.

Reče ćile i nastavi lizati eside :)

Link to comment
Share on other sites

nisam izasao u prvom krugu ali cu u drugom glasati za radikale.

Sto se tiche rurovaca koji su proevropski i demokratski orijentisani mogu slobodno da se sele iz Srbije.

Najvise mislim na diviny-ja.Pegla mi se od vase price o Tadicu i o tzv demokratama koji nista nisu uradili za 8 godina.

Obecanja aktuelnog predsednika da ce da za posli 500 000 ljudi se nije ostvarila..zar ne?

Umesto toga imamo otpustenih oko 140 000 radnika i josh mnogo nezadovoljnih zbog privatizacije.

I kao slag na tortu pomenucu naseg dragog i uvazenog gradjanina i biznismena Miroslava Miskovica

Covek koji je potekao iz Slobinog rezima nakrao se para a sada finansira ''demokrate''

Stormscion je lepo rekao, citiram :''kao demokratija...najveca zabluda covecanstva''.

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram sto prozivate Tjileta da je koman :)

Sto se tice demokratije Platon je govorio da je posrednicka demokratija najgori oblik vladavine iz prostog razloga sto se narod samo formalno pita ali ne i fakticki, doduse problem kod demokratije je sto vrlo lako postaje oligarhija kao sto mozemo i videti iz faktickog stanja, sto se tice DSa oni su lopurde i treba ih sada kazniti za to sto su radili 8 godina, jedino tako ce se oni koliko-toliko dovesti u red, glasacu verovatno za Tomu i to samo zato sto sam slusao Tadica pre neki dan kako laze i sluzi se prljavom kampanjom kako bi uzeo glasove, taj bezobrazluk cu kazniti svojim glasom za njegovog protivnika.

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram sto prozivate Tjileta da je koman :)

Sto se tice demokratije Platon je govorio da je posrednicka demokratija najgori oblik vladavine iz prostog razloga sto se narod samo formalno pita ali ne i fakticki, doduse problem kod demokratije je sto vrlo lako postaje oligarhija kao sto mozemo i videti iz faktickog stanja, sto se tice DSa oni su lopurde i treba ih sada kazniti za to sto su radili 8 godina, jedino tako ce se oni koliko-toliko dovesti u red, glasacu verovatno za Tomu i to samo zato sto sam slusao Tadica pre neki dan kako laze i sluzi se prljavom kampanjom kako bi uzeo glasove, taj bezobrazluk cu kazniti svojim glasom za njegovog protivnika.

lepo si to rekao za Tadica.Pljuje non stop radikale i govori kako cemo da se vratmo u 90e.E moze tu prica da prica moronchinama i zatupelim demokratama ali razumnom coveku koji barem malo razmisli pre nego sto uradi bilo sta, ne moze.

Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi, ovo su predsednicki izbori, sta bre pricate? :)

Pogledajte bre onog Tomu, sunce ti jebem, to da mi bude predsednik?

A sto se radikala tice, kako mozete zaboraviti njihovu vladu sa SPSom tokom 90-tih, Zemun, a i cinjenicu da je Tadic sada imao 42-43% u Novom Sadu, gde su radikali na vlasti? Mislim, i Tadic je meni govno, ali ovi su mi bas ono jbt.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

lepo si to rekao za Tadica.Pljuje non stop radikale i govori kako cemo da se vratmo u 90e.E moze tu prica da prica moronchinama i zatupelim demokratama ali razumnom coveku koji barem malo razmisli pre nego sto uradi bilo sta, ne moze.

Tvoj opis podseca na radikalske mitinge koje sam vidjao, ali ne veruj meni na rech idi na neki pa se uveri sam.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sad da cujem i berza je pala, berza je isto toliko pala pre metar dana, pa je to malo ko registrovao.

iskoristi svaki momenat da se opere josh kesha, to je kod nas demokratska vlast.

ne, to je kod nas LOPOVLUK kome nema ko da sudi. oscilacije na berzi NARAVNO koriste oni koji

kupe i prodaju milijarde eura i tako za 5 dana zarade jezive cifre, ali ovde zvucis kao da su to

clanovi predsednistva DS-a? Mislim da npr upravo jedan DRAKULIC profitira u ovakvim situacijama

i slicni baroni koje ovde NIKO EBENO NE POMINJE...

evo jedan vic sa izbornog mesta milos crnjanski 24

muz se dogovori sa zenom da kad god hoce seks da kazu jedno drugom "idemo da peremo ves"

kaze to njoj jedno vece a njemu ona da je masina pokvarena

posle nekoliko dana kaze ona njemu ajde da peremo ves

on kaze "oprao sam rucno"..

mene je mnogo bilo sramota paorcine radikalske koji je to pricao

veca sramota me je zbog toga sto su se svi osim nas dvoje smejali

ovo je bio glup uvod u moju poentu

ja bih doneo promenu u izborni zakon da svako

ko ZAVRSI srednju skolu ima pravo da glasa

BRATE ZASTO SE OVO I MENI IDENTICNO DESILO ??? ODVRATNA BABA SERA RADIKALKA JE

ISPRICALA ISTI JEBENI VIC I MENI JE PORED NJE BILO ISTO JEBENO NEPRIJATNO JER JE

NEPISMENA I NE UME NI DA PRICHA A O PADEZIMA DA NE GOVORIM I NARAVNO DA SE NISAM SMEJAO,

EL TO NEKA MASOVNA SRS FORA KOJU SU TREBALI DA VALJAJU TOKOM IZBORNOG DANA ILI SAMO

KOINCIDENCIJA?

...neverovatno kako svi gledaju samo crno/belo i toliko su sigurni u to shto tvrde da su spremni da mru za tu ideju.

UPRAVO TO sam hteo da pomenem... koliko radikala je STVARNO spremno da sutra krene na kosovo sa oruzjem, HA?

nisam izasao u prvom krugu ali cu u drugom glasati za radikale.

simon says: do NOT vote!

I kao slag na tortu pomenucu naseg dragog i uvazenog gradjanina i biznismena Miroslava Miskovica

Covek koji je potekao iz Slobinog rezima nakrao se para a sada finansira ''demokrate''

Stormscion je lepo rekao, citiram :''kao demokratija...najveca zabluda covecanstva''.

Ko je napravio Miskovica? Sloba? Da! Ko je podrzavao slobu? SRS? Da! Da li je SRS tada ukazivao

na naglo bogacenje Miskovica? Ne, zabole ih! Ko je danas GLAVNI I JEDINI finansijer DSS-a? PA MISKOVIC, JEBO TE OTAC !!!

Is this ring any of ya bells?

...glasacu verovatno za Tomu i to samo zato sto sam slusao Tadica pre neki dan kako laze i sluzi se prljavom kampanjom kako bi uzeo glasove, taj bezobrazluk cu kazniti svojim glasom za njegovog protivnika.

to mali care, KAZNI GA JAKO! Kazni ga za sve one sankcije, kazni ga za sve danasnje tajkune kojima je omogucio da se obogate,

kazni ga za svakog poginulog u ratovima 90tih, kazni ga za NATO bombardovanje, kazni ga sto je sloba umro u zatvoru,

kazni ga sto zivimo u poremecenom drustvu, kazni ga sto nas svi zivi omalovazavaju i sto nam se pola sveta smeje,

kazni ga sto nemamo auto industriju, kazni ga sto nam je policija, sudstvo, zdravstvo i skolstvo takvo kakvo jeste,

kazni ga sto imamo jednog velju ilica na politickoj sceni i pink na TV ekranu, kazni ga sto tijanic ima vanila ice frizuru,

i za svaki slucaj inapred ga kazni za to sto ce nole nece osvojiti finale trenutno aktuelnog takmicenja...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

imam jedno pitanje za sve koji su izasli na izbore. zasto ste glasali za osobu za koju ste glasali?

zato sto mislim da je cheda (iako nema neke sanse) mnogo bolji od tadica, kostunice i tome.

ova dvojica su imali svoje vreme, toma nadam se nikad nece imati, a ceda.. pa eto... ima reklamu koju je ukrao od piva, need i say more ?

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...