Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izbacili su "roflmator-igru-za-otkrivanje-retarda" = kasu, a ovo je "Skochko" aka mastermind...znachi "ajmo mi polako da igramo pa vi vidite kako cete se snatji"...odlichno je sto su mak'li kasu, ali generalno slagalica je i dalje broken kviz - svaka od igrara mora da donosi isti broj poena inache, ovako kako je sada, totalno je nebalansirano i podlozhno sretji... no da je dobro za gledanje - uvek =o)

Link to comment
Share on other sites

186 u jednoj partiji?!? respect, otkad ja idem mislim da je (on nashih) samo doca sa svoja 4 vezana strajka bacao preko 190

a nemanja, ako ono sinotj nije bila akcija pa ja onda ne znam sta jeste ;o)))

Očigledno ne znaš šta jeste:)

Bio u Delta citiju....e, tamo čovek može da čuje sve dijalekte koji postoje u srpskom...od istočnog timora do ognjene zemlje... [:)]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Au jbt ja se ni ne setjam o chemu se radi u igri , a do jaja mi je poznato.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Najzad prosla sva ludnica oko rodjendana...mogu da se vratim "normalnom" zivotu?

Ali nvm , barem sam video tonu porodice koju inace vidjam samo u specijalnim prilikama \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

- bio u Maderi, sto je bilo dobro jebote

- samo tju retji " TRILOGIJA -> Govedji medaljoni u sosu od sumskog votja, teletji kotleti sa vrganjima kao i pileci file u sosu od suvih sljiva" + 0.75 belog vrshackog + setnja i odlazak do coffee dreama na coko tart i ice tea. Dosao gajbi i prenerazio se.

- glupo da preporucujem jer je jelte opste poznato kao skup i savrsen restoran koji leti postaje jos bolji...

- bila je bas prilika pa reko da se priustim i tako nesto : )

- uglavnom je vikend sveuopsteno bio carski, i zahvalan sam na njemu.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

e da,Vlada Dzamic,pobednik slagalice je asistent kod mene na faxu.Prokleta pickica.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Našao sam dve nove kutije petardi stare fazon dve do tri godine. Jel bezbedno to bacati ? Ne želim da ih dam burazeru pa da se unakazi.

Mislim da ti to chak i netje eksplodirati.

Eo i meni stoji od pre 2 zime polupuna kutija petardi i pre neki dan bacim jednu dole u dvorishtu tek da vidim jel valja to , i nije eksplodirala. Jednostvano iscuri barut.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...