Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg cela familija me raiduje ... bice zanimljiv dan...

ali ko da je bitno , its party time \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam čekao tri meseca, i naravno Marfi je uradio svoje.

Nego, kod nekog drugara sam čačkao onaj Asusov EEE laptop. I am in love icon_smile_blush.gif

asus_eeepc_2.jpg

(žena i foto aparat not included)

Punokrvni x86 kompjuter koji staje u veći džep, ima neku varijantu Debiana koja je tako dobro zamaskirana i stavljena Windows XP tema tako da neko ko se ne razume puno nema šanse da izvali o čemu se zapravo radi. Umesto standardnog desktopa ubačen elegantni shell u kome može da se snađe svako ko zna da rukuje mobilnim telefonom, sa izvučenim prečicama za sve programe i servise, razvrstane po logičnim grupama, sve ima (mesindžere, ofis, igre, edutainment programe itd), pušta svu multimediju out-of-box, VGA izlaz za pravi monitor, GUI za konfigurisanje mreže, ma milina.

A ko zna šta je Linux, tu mu je Konqueror, konzola, mc i dpkg pa udri.

Da nisam nedavno dao pare na apgrejd, tačno bih ga uzeo. Košta nešto ispod 250 evra, a pruža mnogo. Jedina mana je mali ekran.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

(žena i foto aparat not included)

ionako ima celulit. a na toj spravici bih dobio upalu zglobova posle 3 sata :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Punokrvni x86 kompjuter koji staje u veći džep, ima neku varijantu Debiana koja je tako dobro zamaskirana i stavljena Windows XP tema tako da neko ko se ne razume puno nema šanse da izvali o čemu se zapravo radi. Umesto standardnog desktopa ubačen elegantni shell u kome može da se snađe svako ko zna da rukuje mobilnim telefonom, sa izvučenim prečicama za sve programe i servise, razvrstane po logičnim grupama, sve ima (mesindžere, ofis, igre, edutainment programe itd), pušta svu multimediju out-of-box, VGA izlaz za pravi monitor, GUI za konfigurisanje mreže, ma milina.

jel rade na tome homm3? ;o)

Link to comment
Share on other sites

dule, lepsi sam kad popijes [;)]

elem, ona radost od 16:10 je otisla u kurac, posto mi je od onda manje vise sve islo naopako...

od nestanka tople vode u sred pranja kose, kacenja sa matorima, pokusaja spavanja, kacenja sa matorima... pa do kacenja sa matorima.

sad cu da popijem ovu kafu, da odem da operem kosu po svaku cenu, pa do grada da zduvam 3-4 piva, i kvalitetno mrzim i secem pogledom.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...