Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas bio najopusteniji dan od Jula meseca za mene...

Dobro je to ponekad... Sad još dva dana slobodna za vikend...Milina...

Kole, ajde na trcanje sutra, isto mesto isto vreme (8:15 ispod oraha na terenima na Bežanijskoj Kosi)....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

napio sam se od vrhunskih vina u hajatu, pa jeo teletinu ispod sača u znaku pitanja, pa čoko tart u kofi drimu, pa šetao gradom... nikad bolje hedonističko popodne. a treba ići na rejv sada.

Link to comment
Share on other sites

odmaram kuci

umoran sam kao pseto

od nedelje menjam sektor sto je u isto vreme i sranje ali i mnogo kul

bio sam dve nedelje u sales and marketing-u, od ponedeljka se selim u housekeeping, pa onda idem u food and beverage i zavrsavam sa front deskom, pa nazad u sales ako bog da

cekam drugara da dodje po mene pa idemo negde da PIJEMO

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

nemanja mislim stvarno...ako odesh sutra u 8:15 na "-2 plus zhelja da se smrzhnesh" na trchanje utepacu te tvojim rodjenim laptopom...

vrnuh se sa rhh...ladno u 3 lepe pa me malo glavobolja smara...

sretjan rodjus choveku koji zhivi negde u mom kraju a znam ga samo sa foruma - sve najbolje Stinzhe. Takodje za najopasnijeg choveka na forumu - sve najbolje chika LaZo! Yaaarrrr! ;o)

edit - nashao tjasu od 500 ml homemade pudinga - sa'tju da izlechim glavobolju =o))

Link to comment
Share on other sites

lal nemas kola njubu

ffs

FFS

FIFA

oraganizujem zurku na gajbi sada.nakupovo se pica otpale mi ruke od tegljenja.valjda ce lepo biti^^napravio sam imba balance:)10 devojaka 3 ortaka.ou jea.
l

elem,zurka nije protekla bas najbolje.mislim jeste bilo nas 3 ortaka i 7 devojaka,al jbg.misija anakomplishd.jbg:(slusam ejmi vajnhaus i razmisljam o prolaznosti zivota,jer me je i stanko napustio.ju smooooouk ollll maj viiid meeen

aj<3iksi

danas je jedan od onih dana kad mrzim ceo svet i ne razumem mushkarce. pih. prokleti bili :)))

muskarci=ceo svet.naravno za devojke.;)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

josh jedno imba veche kad shvatish kolika si faca kad imas kola =))))

any way kao sto obecah basket kucno okupljanje sa devojkama uz viski i dzin, posle beks kokteli i opet beks, jbte ima li tome kraja... sve me boli svako zglob zulja ...

btw Ivane jesi li skinuo moju kapicu :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...