Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mrtva sam totalno...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

a to je od 13. jula loza? odlicna je, mada nisam ja neki veliki konzument rakije

Pa znas kako, imas obicnu lozu od 13. jula na kojoj pise "crnogorska lozova rakija", a imas i par boljih kao sto je "Kruna" ili "Prvijenac"

A sneg napolju je stvarno prelep, nije kao onaj prosli koji pravi bljuzgavicu,ovaj je bas onako lepo suv :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Odo da se malo vidim sa curom,pa se vracam da shtrebam da ujutru :(((

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

predivno ovo kad krene sneg predveche kad su deca vec pod kljuchem pa ne pretvore isti u blato...tzv sneg za odrasle ;o)))

i da, svakome ko u sledecih mesec dana upali petardu zhelim da mu ista explodira u ruci i izazove opekotine 2 i 3 tepena sa otkidanjem par prstiju....hvala

Link to comment
Share on other sites

predivno ovo kad krene sneg predveche kad su deca vec pod kljuchem pa ne pretvore isti u blato...tzv sneg za odrasle ;o)))

i da, svakome ko u sledecih mesec dana upali petardu zhelim da mu ista explodira u ruci i izazove opekotine 2 i 3 tepena sa otkidanjem par prstiju....hvala

hvala kole.. ocekujem posle i da me lecis [:D]

Link to comment
Share on other sites

(ali do tamo se prolazi kroz kuhinju, scena ko iz filmova, dugachak kadar snimljen rucnom kamerom; okretao sam se oko sebe da vidim gde je stiven sigal kako pegla nekog fritezom).

....

upao u spiku sa jednim od njih u klonji, krenuo da baca neku uzasnu pricu kako smo siromasni, pa sam mu bacio mega hejt da makar ne zivim u selu nego u metropoli

ja 1 peder iz maribora 0

hahah ali stiven sigal sa fritezom [roflmao]

a i nashao slovenachki derpe sa kim da se kachi ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

znaci smorim se gajbi,nece niko da svrati,ortak me zove na raju.i ja kao aj.

odlazim do kola,oces kurac sine.ostavio sam svetla.nista odguram kola malo,upalim.idem krug oko naselja,staju kola.nista,idem trolom.odem tamo,nije lose bilo,al jbg izgubio sam telefon.po prvi put u zivotu,a furam ih evo kolko 6-7 godina.jedino mi zao kartice,fon sam ionako trebao da menjam...i onda sam se smorio ko cava najgora,jedno pola chuke.onda dosao matori car i odsmorio me.znaci matori je kralj \o/

evo vratih se sada trolom,jebem li ga,bilo je fino,ima zenske ima droge ima sve,al mi usi otpadose.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ortak smislio da pravi policu, pa mi dao da mu odradim u CAD-u preview, i iskotiram sve tacno.

ali avaj, naravno nije dao sve mere, i to nije dao onu najgoru lol.

tako da sam veceras jedno 4 sata pokusavao da skontam kako da na snovu odsecka sfere pronadjem radius sfere.

i uspeo sam :D

ponosan sam na sebe za sve pare, a i izrenderovana polica izgleda nekako uberkul..

sutra cu da kotiram, sad me bas mrzi lol

btw :

policajb0.png

[^]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

bio na vecheri u dva jelena, ali onom manjem delu, u koji se ulazi iz dvorista. mnogo lep prostor (ali do tamo se prolazi kroz kuhinju, scena ko iz filmova, dugachak kadar snimljen rucnom kamerom; okretao sam se oko sebe da vidim gde je stiven sigal kako pegla nekog fritezom).

tamo bila masa nekih pijanih slovenaca, pevali "od vardara pa do triglava"

upao u spiku sa jednim od njih u klonji, krenuo da baca neku uzasnu pricu kako smo siromasni, pa sam mu bacio mega hejt da makar ne zivim u selu nego u metropoli

ja 1 peder iz maribora 0

Shta si trazio sa slovenachkim pederom sam u WC-u? :PPP

Ne znam sad kako je u bgu.Ali Jagodina se sva beli,da nemam previshe obaveza ceo dan bi se samo shetao.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

+1 za petarde

+1 za stijinu pobedu nad pederom iz maribora

noćas sam prošao centrom grada oko 3, i brate, mnogo lepo izgleda. gradska skupština sa onim travnjakom ispred, postavili su i okitili jelke koje mnogo fino izgledaju pod snegom, pa onda zavejana pašićeva statua, pa trg i knez mihajlova gde usisavaju sneg onim malim kamionima... slikao sam nešto malo mobilnim ali ništa nije fokusirao kako treba. smorim se kad u tako nekoj situaciji nemam fotoaparat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...