Jump to content

KlanRUR & Speed Industry automobil godine 2007.


dovlagsi

Najbolji automobil  

81 members have voted

  1. 1. u 2007. je

    • Audi A5
      12
    • Fiat 500
      2
    • Ford Mondeo
      6
    • Jaguar XF
      7
    • Kia Cee'd
      0
    • Maserati GT
      9
    • Mazda2
      5
    • Mercedes C-class
      5
    • Mitsubishi Lancer
      10
    • Nissan Qashqai
      3
    • Peugeot 308
      2
    • Renault Laguna III
      2
    • Skoda Fabia II
      0
    • Subaru Impreza
      14
    • Toyota Auris
      4


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

s5 deluje suvishe obichno, ima one uzasne fairy light lampice u svetlima.... totalno obichno, josh te ubiju u pojam time sto ga reklamiraju sa naglaskom na dizel motore.

s5 je super auto, maserati gt je egzotika

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

S5 sigurno nije dizel, igi :)

nije običan uživo ako mene pitaš. ali je previše "debeo" i agresivan, kao oklopno vozilo, zato sam i napisao da je previše nemački. R8 deluje elegantno, delikatno maltene. ali škrge obavezno moraju biti u boji karoserije, inače je mega ružan.

Link to comment
Share on other sites

mani klarksona, video sam r8 uživo, i oduševio se proporcijama i zvukom. crni, bez ofarbanih "škrga", jezivo dobro izgleda.
mogutje da sam video isti... tamo kod kolonial sun-a,isao je ka partizanovom stadionu.

fenomenalno izgleda uzivo,bas onako mocno ( i na slici naravno [:D] ) a zvuk motora objasnjava takodje.

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pozvah se na lakija jer je on onda u kolima bio jedini (od vas trojice) koji mi se cinio da me razume sto mi se ne svidjaju kola :)

Ja imam svoje razloge zbog kojih mi se ne svidja Auris, mozda se poklapaju sa tvojim, ja sad ne mogu reci, ali to ne znaci da ne gotivim Tojotu generalno govoreci.

Link to comment
Share on other sites

mondeo.samo da nisu totalno sjebali zadnji deo,bio bi najlepsi auto u svojoj klasi,ovako i ima konkurenciju.

glasao bih za maseratija,jer ih od kvatraportea obozavam,ali kad se uzme u obzir da ford kosta 22k,ipak sam mislio da je logicnije da pobedi nesto dostupnije.

ako se ne varam u svim tim proglasenjima auta godine pobedi neki "jeftin"auto.i to najcesce iz nize srednje klase

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ako se ne varam u svim tim proglasenjima auta godine pobedi neki "jeftin"auto.i to najcesce iz nize srednje klase

Pa da, zato smo mi dali "slobodu" svima da glasaju po licnom nahodjenju. Ako taj Maserati zaista vredi tih 114.000 evra, sto on ne bi bio najbolji auto? Sto ne bi on bio bolji od npr. 12.500 evra vrednog Fiata 500? Naravno, mozete i ne rezonovati tako.. :)

Brate mili, ako Impreza bude RUR phorum auto of the year to ce biti jako, jako tuzno...

Jako zanimljivo zaista, ali ne bih se slozio da je tuzno. It's still a very very good car.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma ja nikad ni ne gledam te makine preko 30k jer me ne interesuju, necu da se bedachim bzvze jer ih necu u skorije vreme niti voziti niti posedovati... tako da mi je nerealno da glasam za nesto od preko 100k ma koliko on lepo izgledao te mi je stoga malo nerealno porediti automobile iz toliko razlicitih cenovnih nivoa.... jer do 15k mozemo svi da se nadamo da pazarimo u skorijoj buducnosti, do 30k recimo jednog dana, sve preko toga su puste mastarije...

p.s. jesam li rekao da je nerealno :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma ja nikad ni ne gledam te makine preko 30k jer me ne interesuju, necu da se bedachim bzvze jer ih necu u skorije vreme niti voziti niti posedovati... tako da mi je nerealno da glasam za nesto od preko 100k ma koliko on lepo izgledao te mi je stoga malo nerealno porediti automobile iz toliko razlicitih cenovnih nivoa.... jer do 15k mozemo svi da se nadamo da pazarimo u skorijoj buducnosti, do 30k recimo jednog dana, sve preko toga su puste mastarije...

p.s. jesam li rekao da je nerealno :P

qft :)

Link to comment
Share on other sites

Ovaj kole samo lovi moje greshke!

jedna stvar su greshke, ovo, sa druge strane, mislim da je podsvesno otkrivanje sive eminencije iza izobra za najauto... mislim chisto da se ljudi ne iznenade pretarano posle kad pobedi neki volvo koji nije ni u konkurenciji ;o)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...