Jump to content

KlanRUR & Speed Industry automobil godine 2007.


dovlagsi

Najbolji automobil  

81 members have voted

  1. 1. u 2007. je

    • Audi A5
      12
    • Fiat 500
      2
    • Ford Mondeo
      6
    • Jaguar XF
      7
    • Kia Cee'd
      0
    • Maserati GT
      9
    • Mazda2
      5
    • Mercedes C-class
      5
    • Mitsubishi Lancer
      10
    • Nissan Qashqai
      3
    • Peugeot 308
      2
    • Renault Laguna III
      2
    • Skoda Fabia II
      0
    • Subaru Impreza
      14
    • Toyota Auris
      4


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e da sto nema volva c30?kupio zet,ubica je auto.

sad tek videh da ima i aurisa,glasao bih za njega da sam primetio:/

a kad bi se pravio neki top 3 ceed bi mi bio 3.ne znam sta ljudi kenjaju,auto je sasvim solidan za taj kes,i s obzirom da je koreanac.a i postoje velike sanse da ga uzmem:)(to ili punta ili pak nesto trece)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

jedna stvar su greshke, ovo, sa druge strane, mislim da je podsvesno otkrivanje sive eminencije iza izobra za najauto... mislim chisto da se ljudi ne iznenade pretarano posle kad pobedi neki volvo koji nije ni u konkurenciji ;o)))

Ja volim volvo! :)

A zasto nema c30, to sve uputite Vladimiru!

Link to comment
Share on other sites

Ja volim volvo! :)

A zasto nema c30, to sve uputite Vladimiru!

Volvo C30 je ispao u "prvom krugu" selekcije, zajedno sa Citroenom C4 Picasso.

Realno, Grand Motors dere po ushima zaista bezobrazno, mnogo je skup kod nas, jednostavno je derivat S40, sve uprkos upecatljivom dizajnu zadnjeg dela. Znaju ljudi da i ja volim C30, ali gro objektivnih razloga ga je skinulo sa liste. Sry.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ladno ce da dobije Imprezza ili da bude na drugom mestu. E ako tako bude, bilo sta od ta dva, secem kitu na ovolike komade. Ja jesam jako pristrasan i neobjektivan sto se Subuarua tice, emo reakcija, ali ako pobedi, ima da napijem Lakija. Posle emigracija, bice prek ujutru.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ladno ce da dobije Imprezza ili da bude na drugom mestu. E ako tako bude, bilo sta od ta dva, secem kitu na ovolike komade. Ja jesam jako pristrasan i neobjektivan sto se Subuarua tice, emo reakcija, ali ako pobedi, ima da napijem Lakija. Posle emigracija, bice prek ujutru.

Ne bi valjda "potegao" neki alt da bi glasao? I, opet si pio? :)

ima jos vremena do 31.12. mozda glasa jos po neko...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Uh, meni se dopada taj A5. Ima neki beli koji je stalno parkiran blizu mojih roditelja (kod Extremea za one koji znaju) i auto je cista agresija. Jedino mi se ne dopada sto izgleda kao da ima 10 tona (po tome me podseca na Bentlija), ali u principu mnogo dobro izgleda.

Inace, glasao sam za Maseratija jer nisam vozac, pa me ni cene ne interesuju, samo izgled, a Maserati je bez premca po tome u ovom glasanju.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

jao pa vi ste tako predivno vispreni da je to divno

ja da sam sedeo 10 dana smisljajuci comeback na budalashtinu napisanu u 5 ujutro ne bih mogao da smislim ista duhovitije od "lol fora!" posta, zaista zaista impresivno....you guys put me to shame...

bolje bi vam bilo da pravite altove i glasate za tu mazdu or i may really get upset...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...