Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WickedWitchOfTheWest- probaj kombinaciju sirup od belog sleza & sisanje strepsilsa... meni je pomoglo posle dan-dva...

vidish, na beli slez sam totalno zaboravila... hvala...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

bio neki opasan flejm izmedju chede i olje - prichali mi matori ukratko, hteo sam da gledam popodne ali nisam bio gajbi

A ja kao gledao nesto malo pa prebacio, bash steta sto nisam ispratio, a obicno gledam.

STIGO IKSBOKS, OMG OMG STIGO IKSBOKS!!1111

Ko se josh raduje konzolni iz dvehiljadite, da mi je znati ;) a i stvarno, prodas PS2 da bi kupio Xbox :)

WickedWitchOfTheWest- probaj kombinaciju sirup od belog sleza & sisanje strepsilsa... meni je pomoglo posle dan-dva...

Ja furam Tantum Verde i sirup od Bokvice ... nije losha kombinacija :)

A za "jutarnju turu" moracu da se potrudim da sutra budem prvi. Ja nekako kad dodjem na forum overim sve druge topice pa tek onda "pricajte".

Danas krenulo malo da ledi, srecom pa se juche dovoljno otopio sneg pa nema leda na ulicama.

Link to comment
Share on other sites

kapiram da lenchuga ima neku sholju za kafu od dve litre, i shefu kaze "sad cu da pocnem da radim, samo da popijem kafu..."

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ko se josh raduje konzolni iz dvehiljadite, da mi je znati ;) a i stvarno, prodas PS2 da bi kupio Xbox :)

Spoilersport! :)

Ovde se ljudi raduju i kad kupe kola stara 10+ godina, pa im ništa ne kažeš!1 :)

Vrh je Xbox, radi ko PC a tako se i čuje :) imam instaliran neki hax0rski dashboard, ispisuje mi veličine particija, temperaturu procesora i ploče, i sve ostalo ko na kompjuteru :) ali pored svog/sveg zadovoljstva, osećam se pomalo ko Stator jer sam kupio nešto na čemu stoji Microsoftov logo :|

edit: i da, konzola je iz 2001. :D a malopre sam isprobavao KotOR-e i izlgedaju isto ko na kompu :) nije loše za takvog starca :D

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Vrh je Xbox, radi ko PC a tako se i čuje :) imam instaliran neki hax0rski dashboard, ispisuje mi veličine particija, temperaturu procesora i ploče, i sve ostalo ko na kompjuteru :) ali pored svog/sveg zadovoljstva, osećam se pomalo ko Stator jer sam kupio nešto na čemu stoji Microsoftov logo :|

Dok ne stavis neki Linux, nista od toga ;)

Uvek se setim kad se spomene xbox(1) one priche kad je neki faks stavio Xbox(1) kao server na nekoj katedri, i radio tako dosta dugo. I onda je jedan dan dekan otisao u serversku sobu, video Xbox i kao - jao sto je ovo lepo, daj da odnesem sinu da se igra. I onda katedra nije mogla da vrshi predavanja narednih nekoliko dana. A sad na xboxu pishe "server" :)

Link to comment
Share on other sites

a ja se uvek setim one priche kako su zabranili prodaju xbox-a na bliskom istoku jel ako se umrezhi mozhe da se korisiti kao superkompjuter da navodi rakete, naravno sve to u vreme invazije na irak.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Spoilersport! :)

Ovde se ljudi raduju i kad kupe kola stara 10+ godina, pa im ništa ne kažeš!1 :)

Vrh je Xbox, radi ko PC a tako se i čuje :) imam instaliran neki hax0rski dashboard, ispisuje mi veličine particija, temperaturu procesora i ploče, i sve ostalo ko na kompjuteru :) ali pored svog/sveg zadovoljstva, osećam se pomalo ko Stator jer sam kupio nešto na čemu stoji Microsoftov logo :|

edit: i da, konzola je iz 2001. :D a malopre sam isprobavao KotOR-e i izlgedaju isto ko na kompu :) nije loše za takvog starca :D

Brate posto sam MS sprdnja na forumu kmek... moracu uskoro da se samozapalim na trgu sa istetoviranim pingvinom na grudima. :D

PS: imam ferari solju batalio sam onu MS :)

Link to comment
Share on other sites

a ti sebe shatore definishesh preko sholje? omg ko kjoot...mada kod njega je druga sholja...or is it? ;oP

oshmirglao antenu

ofarbao antenu osnovnom farbom, naduvao se iste

oprao chetku u razredjivachu, -||- istog

odgledao how i met your mother - slapsgiving epizoda vrh! (http://slapcountdown.com/ sada redirektuje na roflmator yuotube spot =o))

sad mi je mnogo dobro

uzdravlje

Link to comment
Share on other sites

reinstalirao sam windows, nije mu ništa falilo osim što je kočio fullscreen video, a i to bi se rešilo reinstalacijom directx-a. samo što je jednostavnije reinstalirati ceo windows nego directx :)

a ti sebe shatore definishesh preko sholje? omg ko kjoot...mada kod njega je druga sholja...or is it? ;oP

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Više od polovine gradjana Srbije ima problem sa prekomernom telesnom težinom, saopšteno je u četvrtak na otvaranju Medjunarodne konferencije o gojaznosti u Srpskoj akademiji nauka i umetnosti (SANU).

Pozivajući se na podatke Ministarstva zdravlja, predsednik SANU Nikola Hajdin upozorio je da trenutno u Srbiji ima 18,3 odsto gojaznih i 36,2 odsto osoba sa prekomernom telesnom težinom, što znači da više od polovine populacije ima problem sa telesnom težinom.

Prema njegovim rečima, pandemija gojaznosti koja je u svetu počela osamdesetih godina prošlog veka postala je vodeći zdravstveni problem, kako u razvijenim zemljama tako i u zemljama u tranziciji.

Hajdin je ukazao da posebno zabrinjava rast gojaznosti medju decom i adolescentima, što nagoveštava pogoršanje trendova porasta gojaznosti u budućnosti.

Ministar zdravlja Tomica Milosavljević rekao je da se u lečenju gojaznosti može primeniti model nordijskih zemalja, naročito Finske koja je za 40 godina uspela da potpuno preokrene zdravstvenu sliku nacije. On je rekao da prevencija mnogih bolesti uključuje izbegavanje rizičnih faktora ponašanja, medju kojima su gojaznost, pušenje, unošenja prekomerne količine alkohola.

"Ozbiljnim preventivnim aktivnostima i promenom ponašanja gradjana u dužem vremenskom periodu može se postići ono što je naš zajednički cilj, a to je bolje zdravlje gradjana Srbije, njegovo očuvanje i unapredjenje", rekao je Milosavljević i najavio da će tokom 2008. biti formulisan nacionalni program za suzbijanje gojaznosti.

Nemamo 'leba da jedemo, a gojazni smo!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

gojazni smo zato shto nemamo para za zdravu 'ranu...

naravno ja nisam gojazan, jebem ti metabolizam. nikako da dobijem par kila. :<

inache, telefon mi je u out-u pa tjuti celo jutro... i onda "bum", 20 poruka odjednom. sad se stabilizovalo pa dolaze jedna po jedna. :]

chitam tako chestitke od ljudi sa kojima se chujem ili vidim par puta godishnje, a koji su mi pritom prilichno kul i imamo super odnos, i pitam se shto nam je kontakt tako sporadichan :/

Edited by Ivan_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...