Jump to content

MTV Europe Music Awards :)


Lucky

Recommended Posts

Svakako hajlajt i potencijalno najgledaniji video sutra na YouTube-u:

- Amy Winehouse ;))

Majko mila! :) Jos je Snup najavljuje kao "Nije otisla na Riheb, ovde je da nam peva" i pojavljuje se ONA. Jedva stoji, klati se, peva bez ikakvog smisla i ustvari ne izgovara rechi nego mumla ... ja sam samo gledao kad ce da padne :) Ovi likovi sto su prateci vokali se ubishe od smeha, odnosno jedva se suzdrzhavaju da ne prasnu u smeh, kao i sam bend.

Drugi (negativni) hajlajt je glupa dodela Adriatic Act nagrade. Ok, dobio je Van Gog, svaka cast njima, ali prosle godine su se barem potrudili da izgleda kao da su u Stokholmu (bese tamo bilo?). Iako je bio neki polu studio sa 30ak ljudi, barem si imao blagi utisak da su tamo. A ovo ove godine ... Dodelio je nagradu onaj Galeb, koji kao prica na engleskom, a i Van Gog isto, a sve se desava ispred hroma kija bez ikakve publike (pustaju zvuke publike na trenutke) i mikrofon koji "odzvanja". Jos su ovom retardu Galebu rekli da mashe rukama na pocetku najave kao da se pozdravlja sa publikom, sto je on uradio tako loshe da mislim da ona deca sto pevaju ujutru "Deca vas redom mole, usporite pored skole" imaju vece glumacke kapacitete. Mnogo me je to smorilo ... smorilo me i prosle i predprosle godine otkad je ustanovljena ta nagrada, a sad je bash bash krsh ispalo.

Pravi taj "europe sound" je ono na kraju gde su gledaoci glasali pa pobednici pevali na bini, tako nesto ima smisla. Nadam se da nece i ove kao i prosle godine da od ove glupe nagrade naprave farsu, jer je realno smejurija.

Link to comment
Share on other sites

@ amy

napisao sam vec negde, ne znam kako su nju pustili na scenu jbt, ozi razumljivije pricha od onoga shto je ona otpevala, sprzila se u pm.

u pochetku sam mislio da joj je to neki akt, ali bate...

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ne radi mi nesto odavde YouTube. No, da ne bude da nismo nesto rekli o nagradama, ono cega se ja secam je:

- Rock - 30 seconds to mars

- Most addictive song - Avril Lavinj (Girlfriend)

- Solo Artist - Avril Lavigne

- Band - Linkin Park

- Riana je dobila "Ultimate Urban"

- Headliner - Muse

- Album - Nelly Furtado

- Interact - Tokio Hotel

- Video - Justice

- German - Bushido

To bi valjda trebalo da je to :)

Link to comment
Share on other sites

e ovaj pevac iz 30secs to mars je glumeo u rekvijumu za snove?

Pa zapravo je glumac koji je izdao album a ne pevac koji je postao glumac :)

@ margi - Ma ne, nemam ja protiv njenog albuma nista, par pesama je stvarno super, ali se plasim da ako ovako nastavi nece ni izdati drugi :>

Link to comment
Share on other sites

- Video - Justice

ne znam da li ste upoznati sa cinjenicom da im je mastering inzenjer isti lik koji taj posao obavlja za richie hawtina, junior jacka, erica prydza, i...CHOLU :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

oprosti rmb?sam nesto propustio?^^

Moguce, ali ja ti ne mogu pomoci

Pa zapravo je glumac koji je izdao album a ne pevac koji je postao glumac :)

Pa yapravo vise muzikant koji povremeno glumi :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma i nashmrkala se pride, negde oko 2+ minuta pochinje gadno da se tripuje sa nosem, ako obratite paznju.

u ostalom ukacash samo u google winehouse drugs ili alcohol i ima da se nachitash:))

kontam da ni ona ne zna vishe na chemu je.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Brate ja sam ocekivao da pada na facu kako ste vi opisali ...

Ma koja crna gudra na osnovu toga sto poceshe nos par puta?

I u najboljem sluchaju je shmrkala paju mada ja kapiram da je ovo 101% alkohol ali opet time bih porushio vashe snove kako je samo droga zla a alkohol dobar ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kenjash previshe, ako se toliko uletvila verovatno je pokushala malo da se digne.

za nekoga ko ne moze da sastavi rech, poprilichno se dobro krece i stoji. da li to onda znachi da nije pod uticajem alkohola, nego se ujela za jezik pre nastupa, gluposti. pa sigurno nije oankva jer je popila 5 guarana. kad vidish pajdomana da se trese u nekom uglu, pa necesh pomisliti da ima groznicu nego da krizira, a ova voli i gudru i alco.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...