Jump to content

MTV Europe Music Awards :)


Lucky

Recommended Posts

a kako je onda nino pevao cile, kako je on pevao...

necu da se prepriem vishe ovde sa vama, jer bi onda morao da udjem u znash me znam te priche.

mogu da prihvatim da je na alcoholu i da je shmrknula josh neshto, a da je samo na alco, to ne.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

brate bez obzira na `problem`:) koji ima devojka ima 22,3 godine a peva majstorski..

cela ona sala moze da joj se sagne za pevanje..i uopste trip pesama koji fura..jedina je inovativna od svih ovih idiota..izuzimam naravno muse..

a nesretni van gogh je dobio nagradu za najgori album koji je u zivotu napravio..ja nisam neki fan al covek je nekad imao neku viziju..sad peva `ludo luda` i dobije nagradu.pakao..

Link to comment
Share on other sites

24 zapravo,a van gog je dobio regionalnu nagradu tj sjebali su hrvate i neke trandze iz slovenije, tako da uopshte ne razumem toliki hajp oko toga i onaj njegov govor je rofl.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Amy je na pajdu,od koke ne mozes tako da flipnes i da ne znas gde se nalazis

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...