Jump to content

Kako spreciti zamagljivanje ogledala posle tusa?


Recommended Posts

nervira me jako jer volim da se brijem posle tusa, a ne mogu jer se ogledalo, jel, zamagli

Malo sam proguglao i video da svi preporucuju supstance za zastitu stakla

malo jeftinija varijanta je da premazete ogledalo pastom za zube ili penom za brijanje, to cu da probam danas

ima li neka alternativna metoda, ritual neki? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fen za kosu i osusis ogledalo... radi svaki put.. >_<

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

obrises ogledalo? :)

fen za kosu i osusis ogledalo... radi svaki put.. >_<

ne radi, jer je kupatilo puno pare pa se opet zamagli.

da otvorim prozor ne ide, zima je

a vrata da otvorim , ne bi se kevi dopalo :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

brate? nisi u jebenoj sauni ? sa fenom samo malo da vidis svoju vuglu dok se brijas i to je to ? kad zavrsis brijanje otvoris kupatilo, odes obuces se, vratis se, sva para je otisla i mozes da radis sta oces u WC-u >_<

sta jesi narcis pa se gledas pred ogledalom 20 minuta posle tusiranja ?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ima valjda neka sranja za kola koja smanjuju magljenje stakla tako da proveri sa tim, mada nije provereno. isto tako neprovereno je i da kada brishesh ogledalo dodash lapo limuna u vodu koju brishesh (mada kapiram da je to neko sranje).

Zasto se tusiras pa brijes, meni je logicnije da to radim obrnuto.

zato shto ti para omeksha kozhu i lakshe je brijanje ondaK

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

brate? nisi u jebenoj sauni ? sa fenom samo malo da vidis svoju vuglu dok se brijas i to je to ? kad zavrsis brijanje otvoris kupatilo, odes obuces se, vratis se, sva para je otisla i mozes da radis sta oces u WC-u >_<

sta jesi narcis pa se gledas pred ogledalom 20 minuta posle tusiranja ?

u je. koji ti je

pola sata, ne 20 minuta

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nervira me jako jer volim da se brijem posle tusa, a ne mogu jer se ogledalo, jel, zamagli

Malo sam proguglao i video da svi preporucuju supstance za zastitu stakla

malo jeftinija varijanta je da premazete ogledalo pastom za zube ili penom za brijanje, to cu da probam danas

ima li neka alternativna metoda, ritual neki? :)

aha, drzi ogledalo van kupatila.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...