Jump to content

Groblje decijih dusha


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nista ovo je po meni strasno i zalosno , jos jedan dokaz o Srbiji zemlji na promaji .

Da je gospodja psiho makar jednu nedelju provela dole pa onda nesto napisala nego svratila na 30 min i nalupala se onakvih gluposti , mozda je ona u pravu za jednu ,mozda dve stvari ali brate ako je neko polno ne orjentisan onda rofl.

Vecina gejemra izlazi , ima neko drustvo i naravno prilazi devojkama ( medju kojima sam i ja ) .

Mislim sta treba da slusam Grand i podstakujem Ratka Mladica i kompaniju ajde mrs , da i usput glasam za stoku tj. Radikale .

Sacu i ja mail da oprzim ali onako lepo pez velikog pwna.

PS: Bravo vudu za text bas si onako iz pete izvukao .

Link to comment
Share on other sites

Vecina gejemra izlazi , ima neko drustvo i naravno prilazi devojkama ( medju kojima sam i ja ) .

E pa mala pazi se ovaj forum je pun lovaca na mlade članice :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Tekst je bezopasan

tekst nije ni najmanje bezopasan, veruj mi. kasno je sad, zvezda je izgubila, da nisam sjeban ovako pisao bih i zasto

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam shto ste se potresli toliko kao shto su coll i igor rekli ovo su tzv. filler tekstovi. kapiram da imaju punu fioku ovakvih txt kad legija nishta nije radio tog dana i onda samo izvuku i shtampaju.

ne bih baš ovo nazivao bezopasnim, ali da sam se navikao navikao sam se ...

tekst je, inače, fantastičan ... nikada ne bih zamislio da neko može da poveže gaming, cyber-sex i drkanje kod nas i na zapadu i ostane živ :D

mislio sam da je bjeli napisao ovaj text ali gj voodoo :) lepo si napisao

ovogo "novinara" treba javno spaliti na trgu da sluzi primer ostalima.

wtf ?

Link to comment
Share on other sites

znaci ovo je .... ju ju koji show od texta.... :))

nego ko je taj koga je spominjala u textu... ffs ispalo je ko da je lik ...

ma ju ovo je show !!!!

Ne zna se ko je lik ali je zhovla u svakom sluchaju, pak drugi u Krushevcu, smk treci na wcg-u, ni u jednoj ekipi nema Milosha Matica.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Otkud tebi ideja da lik uopšte i postoji ? :)

Mislim realno ... da hoćeš da napišeš neki ovakav tekst preko kurca, recimo o lučkim radnicima koje bi da pljuješ, jel bi stvarno otišao da pričaš sa njima ili napisao nešta tipa "Danas sam popio 4 litra rakije i zamalo da ubijem čoveka hahahah hrk pfuj"

Link to comment
Share on other sites

Pa obzirom koliko je tekst pun hejta, verujem da bi vishe ispljuvala tako nekog random izmishljenog lika a pritom ne verujem da ona ima info o turnirima, ipak info o npr turu u Krushevcu nije otishao dalje od RUR-a a neshto bash ne verujem da je posetila isti :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije baš nemoguće ... s obzirom da su ovi sa City kidsa tako došli na G3 u Platou. (neki ortak one klinke što je to vodila je pročitao na ruru za turnir pa joj spomenuo)...

... mislim, moja logika je da je tekst zasnovan na izjavi penzionisanog psihologa (ajde da nikako ne pitamo nekoga ko se bavio problemom, nego neku ženu u penziji wtf), nekog tipa koji više ni ne ide u igraonice već su mu banuli na gajbu (sa pričom "e živiš blizu Vuka, igraš li igrice?" ili šta) i njegove babe

Link to comment
Share on other sites

Mene ovde najvishe nervira naslov : "GROBLJE DECHIJIH DUSHA" pa jebote bog to je bi bio naziv za drugorazredni japanski horor film. Ako ce da pishu neka budu objektivni a ako vec nece da pishu objektivno onda neka pisu u odgovarajucem stilu ne neki spooky freak shit horror za babe koje gledaju sapunice.

edit: Covek u poznim godinama mora da je Ridji :))) oni koji dolaze u kgb znaju o kome pricam :P

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

tekst nije ni najmanje bezopasan, veruj mi. kasno je sad, zvezda je izgubila, da nisam sjeban ovako pisao bih i zasto

A evo ja cu ti objasniti zašto je bezopasan.

Jer je narod otupeo.

Pored teksta o coveku koji kolje zenu na sred ulice (a niko ne pomaže) ili narkomanu koji bode decu (i eto nikom ništa), niko neće obratiti pažnju na ovaj tekst, osim ljudi koji igraju igre jer je ovo napad na njih.

A da me neko ne razume pogrešno, tekst jeste generički, ali i ljudi koji bleje dole posle 2 ujutro i nisu baš reprezentativan primer i budućnost države.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

A da me neko ne razume pogrešno, tekst jeste generički, ali i ljudi koji bleje dole posle 2 ujutro i nisu baš reprezentativan primer i budućnost države.

Igore, ja blejim posle 2 ujutro (s'vremena na vreme) u Vuku i igram nocno, ali sam upisao filoloski fakultet, na budzetu sam i nisam propustio niti jedno predavanje, napisao sam 1 esej (na temu hijeroglifa), zaradio sam vec neke bodove (predispitne "obaveze"), a pritom igram prilicno ozbiljno dotu i jos izlazim svake nedelje.. I ja sam na "groblju decijih dusha"?

Dakle, poenta zasto ovaj tekst nije na mestu jeste jednostavna generalizacija svih kompjuterskih igraca "ispod Vuka", tamo ne dolaze samo "noliferi", vec i ljudi koji "imaju zivot" i jednostavno dolaze tamo da se druze sa drugovima i igraju igrice jedni protiv drugih radi zabave.

Za jednu stvar si u pravu, ovo je jednostavno filler-up tekst, da bi imalo sta da se cita, ali to ne znaci da bilo sta moze pisati u takvom tekstu...

Inace ova gospodja (koja je napisala tekst) je ljubavnica nekom liku (rekao mi tjale (radi u Borbi)) cija je zena njena najbolja drugarica (lol?). Toliko o njenom moralu... Kasnije kad dodje cale kuci cu pitati bas za imena pa vi iskoristite u vasim pismima. :D

Inace, kad je cale krenuo da cita clanak cim je video ime rekao je "jao ovaj kreten"... Tako da sve vam je jasno..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Da budem super gejmer

realno svi koji su pokushali da procitaju ovo trebali su da prestanu ovde [:)]. Kaze se pr0gamer n00b-e od novinara!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Igore, ja blejim posle 2 ujutro (s'vremena na vreme) u Vuku i igram nocno, ali sam upisao filoloski fakultet, na budzetu sam i nisam propustio niti jedno predavanje, napisao sam 1 esej (na temu hijeroglifa), zaradio sam vec neke bodove (predispitne "obaveze"), a pritom igram prilicno ozbiljno dotu i jos izlazim svake nedelje.. I ja sam na "groblju decijih dusha"?

To nije dete to je KRETEN!!!

[:D] [:D] [:D]

Malo si bledunjav moram priznati. Mada mozda je to i od rukobluda :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...