Jump to content

Logo za pesmu evrovizije


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sramota ALI ZNAO SAM ja sam hteo u pocetku da odradim logo ali sam kapirao da ce dobiti neko preko veze kako uvek i biva na oovim takmicenjima sa logoe firmi bar kod nas, isto je bilo i za IMLEK ako se secate pobedila je identicna kravica samo sto joj je dodat cvet koji je inace i imala pre samo je skinut zbog Mire, ANYWAY SRAMOTA, ovo je katastrofalno smejace nam se :(

Sto kenjas, Kovacki? Lepo je.

Edited by Drvodelja
thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ova prva kombinacija gadja posred čela... ko da nam ga je Let3 pravio :P Ove ostale na gomili onako izgledaju simpatično, stavio bi ih na frižider... znači svakom ko se bude pitao logowtf mi ćemo da ispričamo pričicu... verovatno će prenos biti prožet nabacivanjima "Vidimo još jedno prepoznatljive boje i dizajn originalnog grafičkog rešenja osmišljenog od strane..." sa sve pričom iza :P Realno, ne moraju da pišu neki tekst, samo nek objasne po jednom svaku iteraciju i popunismo vreme do glasanja :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

to ko kad je raspisan konkurs za ime cokoladne bananice

i ona dobije ime

cokoladna bananica

hahahaha

umro sam od smeha jebote :)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Promenice logo,bez brige

logoevrovizijepraviiz8.jpg

Care! :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zalosno zaista. Moram ovo da pitam iako je vec diskutovano; ne mogu da razjasnim sam sebi nikako. --> Kontam trubicu (kao), kontam dalje i ovaj poljubac izmiksovan sa notom ali shljiva? Hmm shljiva. Ne. Nishta. Chek malo. Ne, opet nishta.

[:D]

||If this be error and upon me proved, I never writ, nor no man ever loved. .:: Sonnet 116 ::. ||

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...