Jump to content

Logo za pesmu evrovizije


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maaaaalo vadi situaciju kad se pogledaju i sve one druge kombinacije onako uklopljene, ali je jos uvek lose, ako pitate mene. Nemam pojma, nekako mi ne lezhi. Sljivu sam provalio iz prve, ali nije da je bas to bila neka nauka za uraditi :) Sve u svemu, ne znam, suvise me podseca na osamdesete. Po meni nam treba nesto modernije, mada opet, to sam samo ja :)

Link to comment
Share on other sites

sa ovim objasnjenjima logo mi cak pomalo deluje i simpatichan, ali ova glavna kombinacija je zaista uzas. ono sto mi se najvishe svidja jeste kombinacija boja.

btw u srbiji se festival marketinga koji je pokrenuo gosn Shaper, zove Golden Cock.... onda sve ovo ima vishe smisla, zar ne?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Maaaaalo vadi situaciju kad se pogledaju i sve one druge kombinacije onako uklopljene, ali je jos uvek lose, ako pitate mene. Nemam pojma, nekako mi ne lezhi. Sljivu sam provalio iz prve, ali nije da je bas to bila neka nauka za uraditi :) Sve u svemu, ne znam, suvise me podseca na osamdesete. Po meni nam treba nesto modernije, mada opet, to sam samo ja :)

logo ne bi smeo da se menja mnogo (zamisli sad da volkswagen izmesha polozaj linija, odma bi dobio neku kinesku marku), delovi logoa bi mogli da se upotrebe za neki koncept, ali ovaj tip "slagalice" nikako ne spada u logo . Druga stvar je shto logo ne treba da se objashnjava vec da govori sam za sebe shto je i najveci problem ovde, pre svega shto je dizajn preprost, bez nekog shmeka i vishe odgovara nekom saboru trubaca npr.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Sramota ALI ZNAO SAM ja sam hteo u pocetku da odradim logo ali sam kapirao da ce dobiti neko preko veze kako uvek i biva na oovim takmicenjima sa logoe firmi bar kod nas, isto je bilo i za IMLEK ako se secate pobedila je identicna kravica samo sto joj je dodat cvet koji je inace i imala pre samo je skinut zbog Mire, ANYWAY SRAMOTA, ovo je katastrofalno smejace nam se :(

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...