Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

l

ale, ako ti se negde putuje da bi planinario, ne idi na himalaje, nego u Venecuelu i to na tepuie, preciznije planinu roraima.

roraima.jpg,

jeste vrh ravan, ali se dize gotovo vertikalno 1500 metara od okolne dzungle, i kada se popnesh gore zaista se osecash kao bog ili na nekoj drugoj planeti. dvonedeljni aranzman je oko 4000 evra, mozda i manje.

auh kako je ovo mega dobro !

jel ima taj aranzman kod nas

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne seri budalo [:D]

dodushe sisali su mi krv pa i to ima neki uchinak :0

nema izgovora, idemo na pivo ovih dana, to moram da vidim [:D]

inace iskrsla mi neka vecera sa matorcima burazerove zene, smaraju me te akcije, pogotovo sto sam isplanirao nesto, ali boze moj, malo rostilja i pelina ce ublaziti problem, a posle se mozd ai izleram do grada ako me ne bude previse mrzelo.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

auh kako je ovo mega dobro !

jel ima taj aranzman kod nas

nema nista stalno, u juznu ameriku nashe agenciju idu veoma retko (brazil, argentina i peru), tako da morash da se kombinujesh sam. Grupa ovakvih takozvanih table top planina se nalazi na tromedji Venecuele, Brazila, i Gvajane. Kada dodjesh u venecuelu, 6 dana ti traje uspinjanje, kampovanje i spustanje sa te planine. Naravno postoji staza kojom se moze i peske bez opreme doci do vrha....

352549779_c764daa317_b.jpg

306233848_80559d3f18_o.jpg

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kako mrzim shto sam siromah :(

ps.Sad ce da se jave ovi shto prichaju,bar imash da jedesh i da se obuchesh,deca u Africi ni vodu nemaju da piju.Ok je sve to,ali zar stvarno zelim mnogo,samo hocu da putujem svetom nishta vishe?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nema nista stalno, u juznu ameriku nashe agenciju idu veoma retko (brazil, argentina i peru), tako da morash da se kombinujesh sam. Grupa ovakvih takozvanih table top planina se nalazi na tromedji Venecuele, Brazila, i Gvajane. Kada dodjesh u venecuelu, 6 dana ti traje uspinjanje, kampovanje i spustanje sa te planine. Naravno postoji staza kojom se moze i peske bez opreme doci do vrha....

352549779_c764daa317_b.jpg

306233848_80559d3f18_o.jpg

thnx fot the info&picz

gledao sam u par navrata slicne ponude ali sam se u glavnom zadrzavao na ponudama kube... zaista idealne stvari da te pokrenu za cimanje na poslu zbog kesha.... 4k je bash mnogo :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fakultet za Medije i Komunikacije - Singidunum [:D] treba da mu urade rename umesto FMK da stoji Fakultet za Modu i Kurave [:D][;)]

Slicno stanje ko kod nas gore u Danijelovoj na FFMO, gledam bas danas u amfiteatru, 6 riba sedi, pa 2 lika, pa 3 ribe, pa ortak, pa ja, pa 4 ribe, zatim sledeci red i tako...mnogo mi se dojmi fax. :D

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Ceo dan chekao da se profesorka smiluje i "blagosilja" ocenu u indexu svojim potpisom , za koji joj je trebalo 6+ sati . . .

A josh zanimljivije je kad sam video neke klince koji su furali neku japansku / kinesku pop muzu na mobilnom :S

NE nisu bili kinezi / japanci vec neki domaci klinci. .

Jos samo jedan ispit i pocinje party :D

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Slicno stanje ko kod nas gore u Danijelovoj na FFMO, gledam bas danas u amfiteatru, 6 riba sedi, pa 2 lika, pa 3 ribe, pa ortak, pa ja, pa 4 ribe, zatim sledeci red i tako...mnogo mi se dojmi fax. :D

dojmice ti se i za 4 dine kad budes sedeo na birou [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

VRŠAČKI RIZLING – KASNA BERBA

kasna_mala_flasa.jpg

Vrhunsko belo poluslatko vino sa zaštićenim geografskim poreklom.

Proizveden je u vršačkom vinogorju od ćilibarno žutog prezrelog Italijanskog rizlinga uzgajanog na zemljištu sa kvarcnim kamenom. Izuzetno jako vino sa dosta ekstrakta i izraženim bukeom.

Preporučuje se konzumiranjem u umerenim količinama uz ribu ili bela mesa, rashlađeno na 10– 12°C.

Alkohola: 14,5 %

Ukupne kiseline: 5,6 g/l

PH: 3,30

Sorta grožđa: 100% prezreli Italijanski Rizling

Berba: 2004

Geografsko poreklo: Vršačko vinogorje

Potez: Belo brdo, Herviz

Površina: 77,35 ha

Nadmorska visina: 105 – 190 m

Starost vinograda: 14 – 20 godina

Tip zemljišta: skeletoidna gajnjača sa kristalnim škriljcima

Vreme berbe: kasna jesen

Način berbe: isključivo ručno

mama mia kakav afrodizijak :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...