Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

VB i jeste dno dna.Emisija koja igra na kartu najnizih ljudskih poriva.

Nema tu "Meni je govno".To je objektivno govno.I tu se ne moze igrati na kartu "o ukusima ne vredi(treba) raspravljati" jer je to jedna od najkoriscenijih i pogresno interpretiranih izreka ikada.

Jer Rimljani nisu mislili da o ukusima ne treba raspravljati zato sto svako ima svoj pa je to izlishno, nego zato sto postoji dobar ukus i los ukus, koji su jasno razgraniceni i tu rasprave nema.

dno dna

1 - ne razumem sta hoces da kazes sad? niko ne kaze da vb nije dno, ljudi, citajte sve postove na topicu ako odgovarate na istom jebem li ga...

2 - ovo o ukusima necu ni da komentarisem sta si rekao:)))

gruja:

bravo grujo ubode ga u sustinu gruja lealeale:)

+1 ZA GRUJU!!!ONETRIDESET

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

1 - ne razumem sta hoces da kazes sad? niko ne kaze da vb nije dno, ljudi, citajte sve postove na topicu ako odgovarate na istom jebem li ga...

Sve sto pokusavam da ti objasnim je da je veliki brat debilan TEBI, umobolan TEBI, degradirajuc TEBI, a zato sto je TEBI takav, ne daje ti za pravo da ga proglasis takvim.

2 - ovo o ukusima necu ni da komentarisem sta si rekao:)))

Hvala :)

Edited by Totentanz

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

totentanz:

da brate, ali i longli misli da je vb dno, u tome je poenta, ali on ne namece to drugima, u tome je takodje poenta. a za wow vs vb je gruja ispwnovao ceo topik i skocio mi je u ocima za deset stepenika.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mene iritira shto nikako da prodrem do tebe :[

A ni ja ne mogu da prodrem do tebe pa sta :[

svejedno, vec rekoh:

E, pobedili ste, ne mogu vishe. Igrajte wow, hejtujte VB i zivlei svi.

Dokle god se mi slazemo da je VB dno, sve je u redu. :)

Ali ni u jednom trenutku nije bilo pitanje da li je VB dno i nije vodjena rasprava o tome... Ali ajde da ne pocinjem...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

ne nametjem ni ja chinjenicu da je vb dno, to konstatujem.

a poenta je u tome da wow nije dno, i nije isti tip zabave, niti na istom nivou kao vb. mozhe da se ne svidja ljudima, ali bozhe moj, ni moja sestra ne voli igrice uopshte pa to ne znachi da su te igrice dno dna vid zabave. ni ja ne volim rukomet da gledam, pa ne mislim da je to dno dna, niti smaram ljude koji gotive taj isti rukomet.

i prosvetlite me, kako je to gruja ownovao topik (grujo, ne shvati me pogreshno, ljubav medju nama je vechna!1)? kao da je ta picha da wow pomazhe ljudima da nauche engleski toliko bitna nit, da ono njegovo za shpanske serije i uchenje shpanskog ima toliki impact :s

Link to comment
Share on other sites

vb je ODLICNA ideja

koja je gone terribly wrong.

najvise zbog emotiona.

vb ima potencijal da postane odlicna psiholosko/socioloska studija ljudi. samo treba postaviti odgovarajuce zadatke.

cega se ja secam iz prvog vb-a sto je dobar primer ovoga sto govorim.

e pa da

miki.

na pocetku je dobio onaj zadatak.

sve ukucane su ispitivali o njemu. i svi su rekli kako je iritantan, ogavan, smesan i sl. ukratko receno govorili su stvari koje su mu bile nametnute zadatkom a i koje mu nisu bile nametnute zadatkom.

prosao je zadatak

sve ukucane su ponovo ispitivali o njemu. odjednom je postao najpozitivniji, najbolji, najgotivniji ukucanin.

takodje kako se ukucani ponasaju sa i bez alkohola i slicno. bilo je odlicnih(psi/soci) zadataka

medjutim dosta njih je bilo smesno.

zbog toga ja vise gotivim vb. jer on ima potencijal da postane mnogo vise od obicne zabave mase.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ne kontas me ramirez. vb ima POTENCIJAL da postane soc/psi studija. ja NISAM rekao da on jeste to.

sto se tice toga laboratorija/masa blablabla... ta ti prica ne pije vodu. naravno slazem se da bi bilo daleko efikasnije to uraditi da ucesinici nisu svesni kamera oko njih, ali to je nemoguce.

vb daje ogranicenu sposobnost svakog od nas da bude psiholog i da izucava njihove reakcije. jer upravo je to ono sto ljude zanima kad gledaju vb, reakcije ljudi! akcija i reakcija. sve je vrlo prosto.

to isto i ljude zanima kad igraju video igre, samo sto su video igre daleko subjektivniji vid zabave. jer npr u guild wars-u kad igras arenu, tvoj tim vidi njegov tim i odma odredjuje kontru, tj ko ce da ide na koga. razumes sta hocu da ti kazem?

vb nam omogucava da vidimo kako se ljudi ponasaju u skladu sa odredjenim akcijama. oni neke svoje osobine pokusavaju da zamaskiraju ali sve pre ili kasnije izadje na videlo. primer koji mi je prvi pao na um je kad je ona nislijka popizdela kad je skontala da joj neko koristi peskire, ili kako se onaj lik momentalno distancirao od lika kad je ovaj izjavio da je peder.(veliki brat/generalna proba)

jer vidis vb moze da gleda i saban kome je kul sto je neka kurva obukla tange i sto lize bananu

a moze i da gleda normalan covek kome su fascinantni medjuljudski odnosi u kuci.

razumes?

ili verovatnije ne?

ukratko receno ono sto pokusavam da kazem. u vb-u moze da se nadje i neko dublje znacenje od obicne zabave.

u wow-u ne moze.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

mozhda te zaista ne razumem care, ali meni je to shto prichash nekako mlitavo. isto tako mozhesh videti potencijal za psiholoshko analiziranje... malte ne svugde. uzmi bilo koju kancelariju, redakciju, studentski dom, shkolsku uchionicu ili rekreativnu nastavu, pa sve do prosechnog domatjinstva u srbiji, na primer. ok, ovi svi primeri nisu identichni sa vb jer nema kontrolisanih uslova i nisu odsecheni od sveta. samim tim su i bolji za analizu u stvari.

i isto tako mozhesh retji da wow zapravo ima potencijal da bude neshto vishe od igre/zabave, samo da ubace besplatne kurseve iz ne znam chega unutra.

i ono, reche vam mohi na pochetku topika, ako vi kapirate kako se ljudi ponashaju gledajutji vb... gg za vas. kao da ste sa andromede, pa zhelite da saznate vishe o hju-mans :] ono, jebeni zen ima dubje znachenje od vb.

jer vidis vb moze da gleda i saban kome je kul sto je neka kurva obukla tange i sto lize bananu

a moze i da gleda normalan covek kome su fascinantni medjuljudski odnosi u kuci.

a po ovome kapiram da ti nisi prochitao kad sam napisao da ZNAM da vb gledaju i normalni/kul ljudi.

mada priznajem, nijedna osoba koju znam od tih shto gledaju, ne gledaju da bi prafili psiholoshke profile uchesnika vetj da bi se smejali njihovoj retardiranosti.

Link to comment
Share on other sites

baba sumom deda drumom, al ajde polako :)

mozhda te zaista ne razumem care, ali meni je to shto prichash nekako mlitavo. isto tako mozhesh videti potencijal za psiholoshko analiziranje... malte ne svugde. uzmi bilo koju kancelariju, redakciju, studentski dom, shkolsku uchionicu ili rekreativnu nastavu, pa sve do prosechnog domatjinstva u srbiji, na primer. ok, ovi svi primeri nisu identichni sa vb jer nema kontrolisanih uslova i nisu odsecheni od sveta. samim tim su i bolji za analizu u stvari.

totalno si u pravu. medjutim takvo istrazivanje je nemoguce iz prostog razloga sto da bi bili deo istrazivanja moraju biti svesni okruzenja, tj kamera i da je svaki njihov pokret sniman, posto znaju da nisu "sami" odmah primenjuju drugacije ponasanje.

najbanalniji primer, ja sedim kuci gledam film i ceskam muda. da znam da se svaki moj detalj emituje necu ceskati muda.

i isto tako mozhesh retji da wow zapravo ima potencijal da bude neshto vishe od igre/zabave, samo da ubace besplatne kurseve iz ne znam chega unutra.

pa zapravo ne mozes to reci i zapravo on ne moze da ima potencijal za bilo sta drugo. wow je igra. kojoj je primarni i jedini cilj da zabavi siroke narodne mase. koliko sam igrao wow(4-5 sati) nisam primetio da tu ima ista kompleksnije od ubi stvorenje, dobi level ubi jace stvorenje.

wow degradira ljude. to je cinjenicno stanje. dacu ti prost primer, moj drug i drugarica, oboje izuzetno pametni, studenti, daju sve u roku, mogu slobodno za njih da kazem da su pametniji od vecine ljudi koje sam upoznao. i sad oni kupili wow. nisam ih video par meseci i odem sa njima na kafu posle tog perioda.

on: "jao brate moram da ti kazem sta mi se desilo"

ja se istripovao u fazonu ko zna sta se desilo kad on krece "juce u wow-u ja blablablablablablablablabla"

ona isto.

ako to nije degradiranje, da u kaficu, posle par meseci nevidjanja jedina tema koju oni imaju da "ponude" jesu scene iz wow-a... pa ja zaista ne znam sta je degradiranje.

i ono, reche vam mohi na pochetku topika, ako vi kapirate kako se ljudi ponashaju gledajutji vb... gg za vas. kao da ste sa andromede, pa zhelite da saznate vishe o hju-mans :] ono, jebeni zen ima dubje znachenje od vb.

a po ovome kapiram da ti nisi prochitao kad sam napisao da ZNAM da vb gledaju i normalni/kul ljudi.

mada priznajem, nijedna osoba koju znam od tih shto gledaju, ne gledaju da bi prafili psiholoshke profile uchesnika vetj da bi se smejali njihovoj retardiranosti.

pa podelio sam vec masu koja gleda vb na sabane i normalne? ne? svako ko gleda vb podsvesno trazi u njima i psiholoske profile, "kurva/saban/kreten/gej u tajnosti/isl"

Međuljudski odnosi su jedno, konverzacija na nivou osnovne škole i deljenje u "tabore" uz ogovaranje na nivou osnovne škole su drugo.

a sta je deljenje u tabore i ogovaranje ljudi koji trenutno nisu sa tobom nego osnovni primer medjuljudskih odnosa?

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

a sta je deljenje u tabore i ogovaranje ljudi koji trenutno nisu sa tobom nego osnovni primer medjuljudskih odnosa?

Nope, to je devijacija međuljudskih odnosa nastala nezrelošću omladien odrasle pod Slobom i sankcijama, koja ne zna gde je levo ali misli da gogo dens gde se triko useče u pičku i gde se vidi cela sisa, a pritom takva devojka ima one afro kikice (što samo potvrđuje moju tezu da samo drolje nose afro kikice), nije nemoralan kao striptiz.

Da se ogradim, nisam gledao - čitao sam u novinama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...