Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@igor

ono prvo je mozhda kifla, i ogi na momente, ma dosta nas je imalo zhutu minutu da povilenimo tako kada prichamo sa sebi ravnim "zaludjenicima". ali to je to, zhuta minuta. nije nikakva nova karakterna osobina rodjena u nama :]

ovo drugo smo svi mi :]

dobro, nemamo svi ribe, ali i konj koji recimo nema, je u nekom zhenskom drushtvu non stop, i saletju se o njega :D

ko je od nas asocijalni tip, realno? :D

plus znam ljude koji pikaju wow, a koje ti ne znash!

@daki

e jbga, bash si me ubo. svaka chast mladi psihoanaliticharu ^.^

moj azil iz okrutnog glupog sveta srbije je viza i 20k evra. the next best thing je moje drushtvo. na rur nikada nisam ni gledao kao na beg iz realnosti. ali je plodno tle za diskusije!

@dulio

najlakshe je retji da si primetio da ja stalno neshto radim, a ne retji kada i gde :]

toliko tema ima na ruru, a ja se pojavim ovako na samo nekolicini, i uglavnom se raspravljam sa istim ljudima. nije bash da stalno pricham kako me neko razocharava. shta vishe, mislim da sam to samo jednom rekao pre ovoga tebi sada, a da sam bio ozbiljan.

i slazhem se sa tobom da ne treba gledati na svoje mishjenje kao na chinjenicu. no, ja to i ne radim za svako moje mishljenje, vetj samo za ono kje se podudara sa chinjenicom! kao recimo da ja sad kazhem - "smejati se retardiranoj osobi nije lepo!", a ti kazhesh - "to je tvoje mishljenje!."

mada me ovo shto si napisao podsetja na rechenicu koju sam milion puta chuo u zhivotu. "ti uvek mislish da si u pravu!!11!"

ne, diskutujem zato shto mislim da nisam u pravu, ili josh bolje, ti diskutujesh zato shto mislish da nisi u pravu. gde je mozak? :]

ispada da ja tako raspravljam na svakoj temi poznatoj choveku, i tripujem se da je moj stav = ispravnom za svaku tu temu...

a wow mozhmo ostaviti za kafanu ili neku bleju, ako vetj netjesh ovde. vidim ja da ti imash drugachiji stav tu, i znam da niti si glup, niti lud, ali mislim da prichash napamet. ni ja nisam lud i glup pa bih prichao napamet kada bi sad uleteo u diskusiju o metalcima recimo :]

Link to comment
Share on other sites

rami brate, ajmo onda da ostavimo za tu bleju, izvuko si iz konteksta dosta stvari koje sam rekao, mozda sam se ja lose izrazio, nije bitno, bitno je da ne mogu normalno da se raspravljam po forumu, a i mrzi me:)

sto se wowa tice, mislim da ne pricam napamet, nisam igrao wow, ali igram se na kompu vec 20+ godina, a igrao sam i mmo, ako cemo u sitna crevca, mozda bi vb ispao dekadentniji od wowa i slicnih tvorevina, mozda i ne bi, meni je sama pojava wowlajkpojava vs vblajkpojava i jedna i druga debilna, ali mi je wow ipak debilniji, e sad, jebiga, ako se ne nadjemo na bleji, necemo nikad to resiti ahahaha:)))

ali za ovo o misljenju moram da te grdim:) naravno da ja zastupam neki stav zato sto mislim da je ispravan ili tacan itd. ali to mislim na osnovu nekih faktora i na osnovu njih sam doneo odredjene zakljucke. ako mi ti izneses te faktore u drugom svetlu, sa drugog aspekta ili mi pokazes da ne valjaju, drage volje cu promeniti svoje stavove, a to sam i radio i radicu, ne bi li se usavrsio kao osoba:) ali to treba hteti.

neka me neko pozove kada bude pao kres, ili bar neko đuskanje u tangama itd

PRIZEMNI COVECE POKAJ SE! KALIMDOR KALIMDOR KALIMDOR!!ONE [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ovo nije normalno.

toliko glupih ljudi na jednom mestu.... bingo!

ona "pravnica" iz Nish, ona sto ne moze jednu recenicu da slozi, ne govorim za padeze, ok to, pola srbije gresi na padezima. ona jednu `ebenu recenicu ne zna da slozi, a kako samo nervira....aaaaa...

on iz Bijeljine misli da je neko i nesto, i to KAO daje do znanja drugima....aaaaaaaa

Bring It

Link to comment
Share on other sites

stvarno ne kapiram o cemu se ovde polemise...

mislim korisno je igrati wow? omgwtf,sve jeste ali korisno nikako nije.kao sto ni veliki brat nije.

ja sam isto bio u fazonu da vb gleda tipican sloj ljudi ali stvarno ne vidim u cemu je problem pogledati kad nema sta da se radi.

nazalost,poceo sam da ''pratim'' ovaj poslednji serijal gde su ubacili totalne debile,mislim sve mi je bilo jasno kada su prvi dan svi nasli zajednicku temu i to ni manje ni vise nego zvezde granda...ali neka,pink ce taman imati besplatnu reklamu na b92.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

sisaj ga emile. pokrenuo si lavinu "omg nije wow koristan" postova bez ikakvog razloga :]

wow je zabava ljudi. vreme provedeno za wow-om nije konstruktivno provedeno i niko ne pricha suprotno. mozhesh usavrshiti engleski, i upoznati tonu ljudi i drugih kultura, ali uzimajutji u obzir alternative u kosntruktivnom troshenju vremena, wow je zajbancija prvog stepena.

ono shto sam ja isticao je da wow ipak odrzhava neki pristojan nivo zabave. ne mora ljudima da se svidi tematika wow-a, ili uopshte igranje bilo kakve igre, ali ne mozhete pripisivati wow-u stvari tek tako pa josh porediti sa istim nivoom zabave koju forsira vb i grand i shtagod.

wow se vrti oko tebe, ti kao igrach si centar te igre (iz ugla konzumenta). ne bavish se analizom ljudskih pacova zatvorenih u svoju pacovsku kutiju, pokazivajutji skoro svu glupost i ogranichenost mogutju kod ljudskog roda.

Link to comment
Share on other sites

wow se vrti oko tebe, ti kao igrach si centar te igre (iz ugla konzumenta). ne bavish se analizom ljudskih pacova zatvorenih u svoju pacovsku kutiju, pokazivajutji skoro svu glupost i ogranichenost mogutju kod ljudskog roda.

Ne ali si u imaginarnom svetu i zamisljas da si neko drugi i tako imash super moci LOL.

Daj brate, kako mozes tvrditi da je wow toliko uzvisheniji od vb, zabava za siroke mase je i jedno i drugo, mega zaglupljujuce i jedno i drugo (naravno pricamo o mega fanovima oba proizvoda), jedino shto su se zbog wow-a neki ljudi skroz sjebavali dok od VB-a nije niko...

pa sigurno je korisnije igrati wow od gledanja onih retarda...

Kako si dosao do ovoga, molim te?

I gledaj da imash josh neki argument pored usavrsio sam engleski i upoznavanje ljudi. Posto ja kad izadjem napijem se i upoznam puno ljudi, pa kontam da je korisno jako.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

ispada ranka... ulog 8/10... u nekoj sam frci ovih dana, jos uvek ne znam da li je neka kladza izbacila kvote...

wow ima mnogo vise oscilacija od vb-a... moj najbolji ortak je bio u holandiji letos... naravno kod ljudi iz gulide... mada od wow-a je bilo i smrtnih slucajeva...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ne ali si u imaginarnom svetu i zamisljas da si neko drugi i tako imash super moci LOL.

ili se zajebavash, ili si glup. simpe as that.

Daj brate, kako mozes tvrditi da je wow toliko uzvisheniji od vb, zabava za siroke mase je i jedno i drugo, mega zaglupljujuce i jedno i drugo (naravno pricamo o mega fanovima oba proizvoda), jedino shto su se zbog wow-a neki ljudi skroz sjebavali dok od VB-a nije niko...

i jedno i drugo je zabava, i to je to shto se tiche slichnosti.

wow je za shiroke narodne mase kada pogledash ukupan broj ighracha. ali imaj na umu da je tih 10 i kusur miliona igracha ipak rasprostranjeno na svim kontinetnima, u ne znam ni ja kolko drzhava.

kapiram da sve ovo vazhi i za vb, samo je gleda mnoooogo vetji broj dusha.

dalje, ja ne pricham o mega fanovima oba proizvoda. ja pricham o prosechnom gledaocu/igrachu.

wow je zaglupljujitji samo ako poredish vreme provedeno za wow-om sa vremenom provedenim sa ciljem da usavrshish svoj intelekt.

ali sam po sebi ne degredira tvoju pamet ili intelgenciju. shta vishe, mozhe samo da je pojacha neznatno, jer ipak koristish mozak da obrnesh neki kvest, ili pronadjesh nachin da shto lakshe napredujesh, zaradish pare, budesh bolji od drugih u pvp-u, itd itd

dok te vb stimulishe kako? da povratjash jer kapirash da je ljudski rod dogurao dotle da tretira sebe kao zhivotinje u zoo vrtu? ti si tu nemi posmatrach ljudske gluposti, i shto je josh gore, ista ti je zabavna (ne ti kao ti lichno:).

I gledaj da imash josh neki argument pored usavrsio sam engleski i upoznavanje ljudi. Posto ja kad izadjem napijem se i upoznam puno ljudi, pa kontam da je korisno jako.

ne znam shta ti podrazumevash pod upoznavanjem, ali ja sigurno mislim na neshto vishe od "tjao ja sam vukashin, drago mi je".

i ne znam shta tje mi josh argumenata pored ovih, kad za vb ne postoji ijedan?

plus se ponavljam opet, wow i ne postoji za ishta drugo sem da pruzhi zabavu onima koji vole igrice.

a vishe netju da crtam razlike izmedju zabave koja proizilazi iz igre, i one koja proizilazi iz gledanja desetak priglupih i priprostih ljudi zatvorenih u povetju kutiju, u kojoj mrache jedni druge 3 meseca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...