Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

danas ce biti jako gusto... bosanka nema sanse da napusti kucu... ali ovoga puta ce biti jako zajebano odluciti se izmedju danila i bureka... prvi je naduvani degenerik, tezak za razumevanje, pritom je agresivan i antipatican... sto se tice bureka imao je beskonacnu prednost nad ostalim ukucanima, ali svojom seljackom politikom je dosao do toga, da vrlo lako moze da ispadne jos danas... mislim da su ovo najcesca razmisljanja ljudi koji zapravo trose novac na glasanje...

ipak moj tip je: danilo... (o boze kakav penal)... 5/10

danilo 45%

burek 40%

bosanka 15%

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ispao Danilo, ko god to bio :)

Taj Burek je stvarno decko glup. Definitivno ce ga sad stalno nominovati i jednom ce morati da ispadne.

E i cujem da su se smuvali onaj neki macan iz NS i ona Jeca sponzorusa..?

Interesantno, jer sam pre toga uvatio na tv-u trenutak kada je Burek nju odveo u ispovedaonicu, gde mu je rekla da joj uopste nije bitno kako decko izgleda, ali da bi da ipak ostane na prijateljskom odnosu sa njim (Burekom)! lol pidstu

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

brate sarmani, nije valjda da ozbiljno pratish velikog brata?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate sarmani, nije valjda da ozbiljno pratish velikog brata?

subotom vece sam obicno kod devojcice... tako da subotu gledam skoro svaku... a sto se tice tipovanja odem na forum, a tamo je reprezentativan uzorak :))

pritom sam obecao nekom drustvu da cu se prijaviti za ucestvovanje kada ne budem imao smaranje sa faksom i vojskom, a pre nego sto se full zaposlim... jbg. najveca sam paljevina... tako sam i u generalnoj probi bio :)))

i da... dajem kvotu 100, ako neko hoce da se kladi na bureka... taj decko ne moze da pobedi... podrsku od 80% je uspeo da svede na 40% za samo dve nedelje... bezobrazan je i glup... cak i da je licno oborio f117, dzaba mu je...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Iz price po kuci, lik je kreten neovejani. Ti G!!! rece da takve likove ne sreces svakih 5min. Ja bi voleo ovog da sretnem na 5min. Realno da li su njega ovako namestili da se ljudima ogade kosovari ili nesto slicno pojma nemam mada iz licnih iskustava vecina je takva. Olos bre.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Burek akselja,mislim stvarno nalozio se na onu Jelenu a i ona se nalozila da je on nesto mega popularan izvan kuce pa se slihta sa njim,a ovaj debil koristi svaku priliku da je ufati,i meni nije jasno jel on ima ogledalo kod kuce da pogleda svoj fizicki izgled i Jelenin mislim wtf on misli ? Kakav kreten.. odgledao sam par epizoda il sta vec iz vec navedenih razloga i jedino me ovaj burek iznervirao....

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno jel on ima ogledalo kod kuce da pogleda svoj fizicki izgled i Jelenin mislim wtf on misli

Bice ti jasno kad krenes da jebes, ne jebe lep vec uporan, ili je bar to bilo neko pravilo. Ja sam vidjao full ribe sa raznim raspadacima, tako da taj izgled nije presudan. :)

Znam jednog lika koji je totalni raspad, ruzniji je od tog seljaka 30x i gore gradjen pa ima riba ko salate...

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Bice ti jasno kad krenes da jebes, ne jebe lep vec uporan, ili je bar to bilo neko pravilo. Ja sam vidjao full ribe sa raznim raspadacima, tako da taj izgled nije presudan. :)

Znam jednog lika koji je totalni raspad, ruzniji je od tog seljaka 30x i gore gradjen pa ima riba ko salate...

Aha, a kakav taj auto ima ? Kakvu kucu taj ima ? Ma sigurno se ta riba zaljubila u njega zbog njegove unutrasnje lepote mislim lol.... ja sam samo realan..

Link to comment
Share on other sites

Pa realno, većinu Srba s Kosova razlikuješ od Šiptara sa Kosova samo po imenu. Isto izgledaju, isto pričaju, isto razmišljaju.

Nije nikakav hejt, takva su iskustva moja i mojih prijatelja i rodbine.

Pa ti ljudi i oce nezavisnost. Nisu samo Siptari u pitanju tu ima i Srba muslimanske vere. Albanci u Albaniji osim nekih ekstremista ni ne razmisljaju o Kosovu. TO je i nas problem sto mi necemo da izgubimo Kosovo, a ne znamo kako da ubedimo svet da je nasa zemlja kada ne zive nasi ljudi...

V

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam onaj pregled dana sinoc... balija juri onu seksulju debelu, a ona se brani do mojega. Kao posle shatro smeta joj.. pa zavali mu sljagu onda jbt! :) A ona Jelena se bukvalno, ko sto je vec neko gore rekao, istripovala da je Burek popularan pa nece da ga otera u pm! Najjaca je bila kada je pitala nekoga "Da li da ja izadjem iz kuce?" oohhooho riiight. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...