Jump to content

Usred bela dana


AlexG

Recommended Posts

U PO BELA DANA U CENTRU BEOGRADA

Manijak silovao prodavačicu u butiku

Dvadesetčetvorogodišnja devojka silovana je juče u kabini butika u kojem radi. Gnusni čin dogodio se u radnji u strogom centru Beograda, na Vračaru, i to usred bela dana. Napadač je od nesrećne devojke uzeo ličnu kartu i zapretio joj da „policiji ne prijavljuje silovanje“ jer će je, pošto zna njenu adresu, naći.

Manijak je ušao u lokal oko 12.30 i pretvarajući se da je kupac, zatražio od prodavačice da mu pokaže izložene pantalone. Odabrao je jedan par i ušao u kabinu da ih proba. Kad je skinuo pantalone, izvadio je nož i prodavačici, koja je stajala ispred kabine, stavio ga pod grlo i uvukao je unutra.

Držeći joj nož pod grlom, devojku je primorao da se skine naga, a zatim je u kabini silovao. Dok je uplašena, nesrećna prodavačica drhtala, siledžija joj je rekao: „Što se treseš, uživaj“ i nastavio sa seksualnim zlostavljanjem.

Posle pola sata iživljavanja, uplakanoj devojci napadač je rekao da se obuče, izađe iz kabine, a pri tom joj je sve vreme držao nož pod grlom. Naredio joj je da sa vešalicu skine mušku kožnu jaknu, trenerku i duksericu, dok je on pokušavao da nožem obije kasu i uzme pazar. Međutim, kako nije uspeo da obije kasu, naredio je svojoj žrtvi da je otvori i da mu da novac.

Tada je na pultu ugledao i kompjuter i shvatio da su pred butikom instalirane sigurnosne kamere, pa je nožem besno počeo da udara u monitor. Nije, međutim, uspeo da ga razbije. Uplakanoj devojci naredio je da iz torbice izvadi ličnu kartu i da mu je da.

„Možeš da pozoveš policiju i da prijaviš da je radnju opljačkao razbojnik maskiran fantomkom. Nemoj slučajno da si prijavila silovanje jer znam ko si i gde živiš, doći ću ti na vrata“, zapretio je žrtvi dok je izlazio iz butika. Zatim je sa nešto garderobe koju je uzeo pobegao u nepoznatom pravcu.

Devojka je, ipak, smogla snage da pozove policiju i prijavi šta je preživela. Dok je čekala patrolu, u butik je došla i gazdarica, kojoj je bilo čudno što joj se radnica, koju je u roku od pola sata tri puta zvala, nije javljala na mobilni telefon. U butiku je, kako je rekla, s radnicom bio i pas kojeg je trebalo da odvede kod veterinara. Kada je došla, pas je cvileo.

- Devojka je istraumirana. Ne mogu ni da zamislim kako se oseća - drhtavim glasom pričala je vlasnica butika, i sama u šoku.

Silovana prodavačica je odmah prevezena u Urgentni centar, ali se ubrzo u pratnji policajaca vratila u butik, da bi inspektorima do detalja ispričala šta je sve preživela. U trenutku dok je policajcima, tužiocu i sudiji, pričala o traumi koju je preživela, pred butik su joj stigli majka i otac, oboje u šoku, uplakanih lica.

I dalje vidno uplašena i uznemirena devojka izašla je iz butika, zagrlila i poljubila oboje. Zatim je ponovo ušla u radnju.

- Taj što ju je silovao je pre nekoliko dana bio u butiku i probao je pantalone. Nadam se da će ga ubrzo naći i uhapsiti jer postoji kamera koja snima dešavanja ispred radnje. Uništio je jedan život i ne znam da li za njega postoji adekvatna kazna - rekla je vlasnica butika.

Radnici iz susedne prodavnice kažu da nisu čuli ništa, niti su videli siledžiju kako s ukradenom garderobom izlazi iz butika.

- I ispred naše radnje su kamere, zbog razbojnika, pa se nadamo da će i ti snimci pomoći da ga policija što pre uhapsi. Ona je divno dete, već duže radi tu. Ne mogu ni da pomislim šta sada preživljavaju ona, njeni najbliži i vlasnica butika. I ja imam ćerku i ne znam šta bih radila u takvoj situaciji - rekla je radnica u susednoj prodavnici, a onda dodala da bi manijaka na Terazijama trebalo vezati za stub i najstrašnije mučiti.

Kako „Blic“ saznaje, policija je uzela snimke iz okolnih radnji i trebalo bi da siledžija uskoro bude identifikovan i uhapšen.

Šta reći...užas!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ne treba smrt nego fik! ili soki! ili kako vec hocete.

btw. ovoliko debilnosti u chlanku odavno nisam video, U SRED BELA DANA, pa shta sad, jel nocno silovanje neki lakshi zlochin, od kada to sunchevi zraci deluju shtetno na kriminall, na kraju krajeva kabina za presvlachenje u butiku izgleda isto u 12h popodne i u 3 posle ponoci.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

A i ovi razbojnici su postali glupi ko kurac, mislim "nemoj slučajno da prijavljuješ, znam gde živiš"? I šta, doći će s kim i uraditi šta? Kako je glup, nadam se da će ga dobro jebati u zatvoru.

Evo dragi moji forumasi sta ce se desiti.

Naci ce ga.

Ici ce 1 mesec u istrazni.

Bice pusten do sudjenja.

Postace jos gori.

Veoma moguce da ce pokusati da ubije devojku, tu nece biti nikakvih problema, jer ona nece sigurno dobiti nikakvu zastitu, kako pravnu tako policijsku.

Nece biti ni prvi ni poslednji put.

Slobodno otvorite jos par tema kako je Srbija super zemlja, i kako je zapad sranje jer tamo svako placa svoje pice, a jos mora i da se radi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Evo dragi moji forumasi sta ce se desiti.

Naci ce ga.

Ici ce 1 mesec u istrazni.

Bice pusten do sudjenja.

Postace jos gori.

Veoma moguce da ce pokusati da ubije devojku, tu nece biti nikakvih problema, jer ona nece sigurno dobiti nikakvu zastitu, kako pravnu tako policijsku.

Nece biti ni prvi ni poslednji put.

Slobodno otvorite jos par tema kako je Srbija super zemlja, i kako je zapad sranje jer tamo svako placa svoje pice, a jos mora i da se radi.

Ja sam radio kod istraznog sudije pa znam od prilike koja je procedura, prvo ce da ga odvedu tamo na saslusanje a onda ce mu istrazni sudija odrediti pritvor od 30 dana, kad se skupe svi dokazi pocece mu proces i drzace ga u tvorza, dobice od 2 do 10 godina zatvora ali uglavnom se daje 7-8 to je neka praksa.

Ne verujem da ce se desiti to sto ti pricas takve stvari se desavaju kad se neko zavrne za ogromne pare i gde je politicka pozadina, ovakve stvari se procesuiraju. Meni jedna stvar nije jasna ako si toliko odusevljen "zapadom" sto ne odes tamo, svi znate da serete o zapadu a nikada niste ziveli tamo, ja sam ziveo na zapadu i te price kako tamo cvetaju ruze a ovde je sve ocaj nikako ne stoje.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ja sam radio kod istraznog sudije pa znam od prilike koja je procedura, prvo ce da ga odvedu tamo na saslusanje a onda ce mu istrazni sudija odrediti pritvor od 30 dana, kad se skupe svi dokazi pocece mu proces i drzace ga u tvorza, dobice od 2 do 10 godina zatvora ali uglavnom se daje 7-8 to je neka praksa.

Ne verujem da ce se desiti to sto ti pricas takve stvari se desavaju kad se neko zavrne za ogromne pare i gde je politicka pozadina, ovakve stvari se procesuiraju. Meni jedna stvar nije jasna ako si toliko odusevljen "zapadom" sto ne odes tamo, svi znate da serete o zapadu a nikada niste ziveli tamo, ja sam ziveo na zapadu i te price kako tamo cvetaju ruze a ovde je sve ocaj nikako ne stoje.

Evo ovako

Dobice naravno zatvor, ali nakon 1 meseca pritvira BICE pusten do sudjenja

Ko zivi kod starog merkatora i okolini zna otprilike sta se desilo u maju (mnogo gore od ovoga) i sta je bilo nakon toga i kako funkcionise nase pravosudje.

Dalje, de1, ja tvoje postove u principu ne citam, skoro uopste ne postujem vise ovde, ali zaista blizis se ivici da popizdim i da ucinim nesto glupo. Molim te nemoj mi vise govoriti da serem, stvarno te molim zadnji put.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mislim da silovateljima po kratkom postupku presude drugi zatvorenici, samo ako se sazna šta su uradili.

a činjenica je da je beograd jedan od najbezbednijih gradova ove veličine u svetu, gledano po stopi kriminala i subjektivnom osećaju. pravosudni sistem nam jeste sranje i pravo je čudo kako se ubistva ne dešavaju pet puta dnevno.

ali plašim se da će se to sve pogoršavati ako ne sredimo sudstvo, jer je to ipak jedan od osnovnih stubova današnjeg društva.

i ne bi bilo loše da ne pokrećete po pedeseti put temu "srbija vs. zapad", igore.

Link to comment
Share on other sites

@pajser koji misli da moze da me isprovocira

Smeshan si.

@Igor

Shta se desilo? Pojma nemam, zaista. Ako ti je problem da ovako "javno" prichash o nekim detaljima, baci na pm. Iskreno me zanima ako treba da znam neshto o nekome u svom kraju, if you know what I mean...

Shto se tiche toga shta se deshava silovateljima u nashim zatvorima... heh. Baja je istinski najebao ako u zatvoru u kome bude smeshten nema jaka "ledja". Naplatice mu sve sa kamatom, mada to ovoj devojci verovatno nishta ne znachi... :/

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

smrtna kazna 4tw :|

Potpisujem

Evo dragi moji forumasi sta ce se desiti.

Naci ce ga.

Ici ce 1 mesec u istrazni.

Bice pusten do sudjenja.

Postace jos gori.

Veoma moguce da ce pokusati da ubije devojku, tu nece biti nikakvih problema, jer ona nece sigurno dobiti nikakvu zastitu, kako pravnu tako policijsku.

Nece biti ni prvi ni poslednji put.

Slobodno otvorite jos par tema kako je Srbija super zemlja, i kako je zapad sranje jer tamo svako placa svoje pice, a jos mora i da se radi.

Nacice ga,uhapsiti,osuditi na neku smesnu kaznu,ali ce ga panduri odrati od batina i karace ga u zatvoru.Kad bude izasao (ako se ne ubije) bice miran kao bubica.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

@wulfi

ubijen je onaj klinac kod merkatora. neka svadja u kladionici oko zvezdinog dresa valjda. epilog je jedan mrtav klinac (tresnuo ga lik utokom po glavi, ovaj pao na trotoar momentalno i dal se dodatno udario pri padu ili je od prvog udarca odmorio), i jedan klinac koji uzhiva u charima slobode jer je sudiaj rekao da je bila samoodbrana.

nek igor doda ili kroektuje neshto ako ima :]

Link to comment
Share on other sites

E da je retard uspeo da nozem polomi monitor, (pod uslovom da je CRT), smrtna presuda bi bila izvrsena na licu mesta... Em je retard em je glup. Ali da, najverovatnije nece odlezati nesto duze od godinu dve, a kad izadje bitje jos gori...

Samo da vas podsetim, DS je u vladi i ocigledno da nema nista protiv da Jocic bude ministar policije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...