Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebeno gazdovati firmom, danas mi bio neki decko na konkursu za posao, zivi u opovu i treba mu sat i po vremena do firme. i zali se kako niko nece da ga zaposli zbog toga, zhasu. kao da poslodavci dolaze odatle na sljaku, a ne on. deluje ok, videcemo kako ce se pokazati...

a drugi lik mi dva puta odlaze dolazak, kao da dolazi kod ortaka na rakiju, a ne u firmu...da bi me zvao sa sat vremena posto je trebao da dodje da nije stigao jer je bio kod lekara. e pa batice, meni je stvarno zao (stvarno mi i jeste zao, mozda je i bio kod lekara), ali se tako ne odnosi prema buducem poslodavcu, a iz tog odnosa mi je prilicno jasno i kakav je radnik.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lol krule iron fist in a velvet glove.

samo har'kor \m/ !

elem, ustao, sacu rucam, malo strebam, pa kod ortaka jednog da prebaci neke stvari na moj hdd, pa kod drugog ortaka da on to sreze, ja da skeniram neki katalog, pa da gledamo pure pwnage.. sto me podseti da proverim jel ima nova epizoda...

i tako.. o5 pun dan jbt...

edit :

jbt, primetio sam da odlicno pamtim linkove.. bez obzira koliko bili : www.nesto.com/nesto1/nesto2/nesto3/randomglupoime.html

fuck [:D]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

U skoli je bilo neocekivano do jaja. Zapravo mi je i bilo drago da vidim sve one njuske tamo. Posle se iscimao ortak do skole i izblejali smo malo, dok mi je pricao avanture iz Nemacke. Odlican dan, nema sta...

edit:

upravo sam saznao da mi je umrla baba-tetka :(

Edited by Hide
Link to comment
Share on other sites

ceo dan u gradu. Legao u 3, digao se u 8, poslovno blejo malo u CESID-U (imaju mnogo dobre mlade pripravnice), posle otisao na drugi posao tamo upoznao shefa engleza koji nas je castio fensi ruckom, dizajnirao neki namestaj prvi put u zivotu. dosao kuci u 9, sada gledam koji novi mobilni da kupim a da ima simbijan i da je po mogucstvu opet nokia. eto takav je bio moj dan.

kurko, pazi da se ne ugojish sada kada si direktor.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...