Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo je bio jedan predivan dan

na onaj rostilj naslonio se tenis koji je bio krajnje opusten, a ond apostao blago kompetitivan..no klopa mi se slegla pa kad smo krenuli da brojimo ishlo me bash lepo...

onda posle tenisa malo pitjence sa drugarima + shetnjica + kjootarije = smeh je lekovit stvarno =o)

sad sledi jedan od onih epskih spavanaca koje znaju samo male koale uradjene eukaliptusom i umorni pravednici ;o)

Link to comment
Share on other sites

Spider pig, spider pig, does whatever a spider pig does,

can he swing from a web, no he can't, he's a pig,

look out he is a spider pig!!

Koji vrh od filma. Odushevljen sam..

Btw, mislim da sam video Maru, Tuckwood, projekcija od 21:15...?

Odo` da zavrshim posao do kraja, imam josh da sredim malo, i caozdravo.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Divan vikend. U subotu pali poslednji dogovori za svadbu, ko prezivi prichace, u nedelju uzivala na Adi ceo dan, a uveche vrishtala od smeha sa burazerovim frp-erima. Oni ljudi stvarno nisu pri chistoj svesti i zdravoj pameti.

A sad malo o5 rad, do ponedeljka, kad bih, nadam se, trebala da odem na GO :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Nesto je mnogo sparno napolju, ne znam sta je ovo. Bas sam se oznojio a rano prepodne bilo, osam sati i to. Popodne cu do Eurosalona, ako budu imali kupicu klimu, ne mogu vise da se kuvam u onoj mojoj gajbi, katastrofa je. Mada doduse rekose da ce danas da pada i kisha, pa cu da odustanem ako bude bas pljustalo.

Link to comment
Share on other sites

Evo sada gledam vremensku prognozu na netu i nesto ne videoh kise :/ Nazalost.

Imam neki fast food ispred zgrade koji svako jutro oko 7.00 pusta cecu na max to ne traju dugo tipa 15-20 ali dovoljno da me probudi. E sada gledam koje su mi alternative. Mogu da uletim tamo ko Neo i da im objasnim zasto sam se ja znoio godinu ipo dana na aikidu baratajuci motkom od metar ipo, ili pak da ih lepo zamolim ili da im pripretim murijom. Jos nisam odlucio sta mi je ciniti ali ovo je vec 3 nedelja kako ne spavam dobro a kada ne spavam onda sam kao kada lale uvece pije pa je ujutro prek :)))

Link to comment
Share on other sites

sam kao kada lale uvece pije pa je ujutro prek :)))

Sreca tvoja da sinoc nisam pio, sad bih ti svasta rekao!

A sto se fast fooda tice, nemoj samo da se ti zaletis dole da im kazes pokoju, a onda se na tebe zaleti okolnih 20 komshija koji bas gotive cecu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam budan od pola 7, a ovo mi je najfuriozniji ponedeljak na stolici do sada. Svasta sam uradio i zavrsio, valjda cu uspeti tako i dalje tokom dana...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

kako inache ne slusham radio juche u kolima chujem reklamu za happening u tehnomobileu gde poklanjaju n95 onome ko najbrzhe protrchi kroz neki lavirint u njihovim prodavnicama...naravno reklama ide iako je cela akcija prosla, NO! steta sto za ovo nismo znali, bolo bi extra doci sa rur reprezentacijom na takav hepening da neko vizljast ko mohi recimo uzme dobar mob...

another day in the loop...

Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo ovo da priznam, ali sjebala me promaja! Jedva mogu da ustanem iz kreveta kako me ledja bole... aaaa

Napokon sam ukapirao. Mi srbi smo nebeski narod, najpametniji smo najljuci borci smo, sa najvise samopouzdanja, najbolje prcamo! Samo imamo ahilovu petu zvana promaja!!!!! \o/

Link to comment
Share on other sites

^ aha.

ja bila tacno stigla do ostruznickog mosta, kad se vetrina strashno razduvala. Da nisam imala kocnice, skreula bih sa puta. nije moglo da se vozi uopste. sreca pa sam naisla na neke ljude koji su otisli tamo da rostiljaju ali nisu uspeli takodje zbog vremena, pa su me oni prevezli.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

hihihi.

jedva sam ustala, treba da se cimam okolo, i tako.

tek sam dva poglavlja harija procitala, jer svaki put kad uzmem da citam, toliko sam umorna da mi samo glava padne na knjigu :/ a sinoc sam htela da povecam font... (btw, imam knjigu, znaci prolupala sam)

Smrt drvlje kamenje hari poteru i drugarima, a slichno i chitaocima dotichnog.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

zhiveo steva poter... ura ura ura :D

ianche tachno ovo za oluju. ja se kao presvukao za plazhu i uredno preko telefona iscimam ekipu za odbojku, jer nam je kao bio plan da zabodemo busiju na terenu i ne skidamo se satima, poshto na lidu izgleda samo neka buranija igra ;p

medjutim, doshli smo do mosta i videli da vetar pravi hasan shash po dunavu i plazhi. i nigde zhive dushe... pa se sad instalirao za komp opet. ne znam shta tju iskreno :/

@stator

budi kao krejmer kad je pizdeo na onu pilitjarsku radnju pored njegove zgrade :]]

zovi i mene ako treba podrshka, prosto obozhavam da vadim mast takvim mozgovima :p

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...