Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sanjao sam pre neki ortaka iz srednje sa kojim nisam u kontaktu neke 3 godine. obesio se. san je bio toliko realan da sam zeleo da ga okrenem da vidim da li je ok kad sam ustao. par dana kasnije, eto ti njega :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@coll

ja vec godinama unazad povremeno sanjam to padanje..iz raqznih objekata..i uvek je dugo u picku materinu..i obavezno sledi vrisak na kraju..sad u zzadnje vreme cesto gledam sebe u necemu kako padam..npr autobus niz liticu ili tako nesto..

u stvari kad razmislim koshmari mi dominiraju u zadnjih par meseci..i zato sam stalno ko kurac kad se probudim..neispavanost konstantna.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Morao sam ovo da ozivim.

Vecras sam imao jedan dugacak san, sanjao sam da gledam TV, I saznajem je neka psihopata, koji je bio kepec, ubio grupu "The Prodigy", I prikazuju snimke,raspalih delova tela, creva, I tako ta sranja, I ja kao, ma mora da me drkaju, I u snu idem u Wikipediu, I kucam the Prodigy, I kao citam, WAS a band, i pishe kako su svi poginuli 17 Oktobra, I ja ka WTF. Onda idem na MSN I pricam sa Junkiem (da Junkiem sa foruma), I on mi kaze kao, pa jbg, desilo se, I meni je zao. I onda se budim, I kazem mu to. XD

HORROR! HORROR!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ja sam prvo sanjala dovlu kako mi prica da je jebao paris hilton, pa da mi razredna govori da sam dobila 5 (srpski), pa da sam na letovanju u CG nasla velike pare na plazi.

omg

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

ja ne spavam.. pa nemam ni kad da sanjam

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti ovaj cudni dan. Prvo sam je sanjao, ok, onda sam video da je ovde jos par njih isto sanjalo bivse, i za kraj nazvala me je pre recimo pola sata, da cuje kako sam, sta radim, kao sve opusteno... Jebem ti telepatiju i ova cudna sranja od danas...

Meni se moja javila na irc-u o_O

Link to comment
Share on other sites

komoras says:

e da

komoras says:

sanjao sam

komoras says:

kako te neki lik firca u bulju

komoras says:

i ja vas vidim

komoras says:

i ti u fazonu kao

komoras says:

brate nemoj nikom da kazes

komoras says:

brate

komoras says:

UZIVAO SI U TOME!!!!!!!!!!!!!!11111111111

komoras says:

hahahahahha

Satan says:

AHHAHAHAHAAHHAHA

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...